GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Osse Güneş Gözlüğü

Osse, marka olarak yenilikçi ve çağdaş bir yol izlemektedir. Ürettiği ve tasarladığı modeller için hayatın her alanından ilham almaktadır. Bir okyanus mavisi ya da gökyüzü Osse markası için ilham kaynağı olabilmektedir. Öyle ki, Osse güneş gözlüğü denildiği zaman akıllara özgün modeller gelmektedir. Hem şık hem de modaya uygun tasarlanan gözlükler, Osse güneş gözlüğü modelleri altında toplanmaktadır. Dünyaya stil ve konfor getirmeyi kendine görev edinen Osse, yüksek kalitede gözlük üretimi sağlamaktadır. İşçilikleri ve birinci sınıf malzemeleri ile öne çıkarak hem bayanlara hem de erkeklere hitap eden modeller tasarlamaktadır. Osse bayan güneş gözlüğü modelleri modaya uygun ve prestijli bir havaya sahipken, Osse erkek güneş gözlüğü çeşitleri kendine güvenen, sofistike modelleri ile dikkat çekmektedir.

Her Zevke Hitap Eden Osse Güneş Gözlüğü

Her Zevke Hitap Eden Osse Güneş Gözlüğü

Osse bayanlar, erkekler ve çocuklar için güneş gözlükleri üretmektedir. Yediden yetmişe tanınan marka, geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Osse güneş gözlüğü bayan, erkek ve çocuklar için tasarladığı modellerde boyuta fazlasıyla dikkat etmektedir. Çünkü bir çocuk ile yetişkinin yüz tipleri aynı olmamaktadır. Çocuklar için daha minimal ve renkli tasarımlara yer veren marka, yetişkinler için sade ve konforlu modeller üretmektedir. Osse çocuk güneş gözlüğü modelleri genel olarak kemik çerçeveye sahiptir. Yani genel olarak dikdörtgen ve köşeli bir yapıya sahiptir. Ama çocuklar, son dönemde moda olan damla çerçeve şeklini de sevmektedir. Genelde yetişkinlerin gözünde gördüğümüz model çocuklar için de sevimli tarzlarda üretilmektedir. Osse bayan güneş gözlüğü çeşitleri ise modaya tüm hızıyla ayak uydurmaktadır. Hatta çoğu yerde göremeyeceğiniz üstten kesik cam stilleri mevcuttur. Üstü düz altı yuvarlak gelen cam şekilleri bayanların son dönemdeki favorisidir. Osse güneş gözlüğü erkek kullanıcılar için yarım çerçeveli modeller tasarlamaktadır. Erkekler bu gözlük türünü golf oynarken, kampa giderken ya da koşuya çıkarken rahatlıkla kullanabilmektedir. Güneş gözlüğü Osse olan kullanıcılar konforlu ve güvenilir bir yaşam sürmektedir. Markanın güneş gözlüğü üretimini yaptığı bir diğer kategori unisex’tir. Osse unisex güneş gözlüğü modellerini hem bayanlar hem de erkekler kullanabilmektedir. Bu modeller hem şık hem sade bir güneş gözlüğü arayan insanlar için oldukça idealdir. Ne çok abartılı ne de çok spor olan unisex güneş gözlükler bugün birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Siz de hem günlük hem şık bir şekilde kullanabileceğiniz bir gözlük arıyorsanız, unisex modellere göz atabilirsiniz. Osse güneş gözlüğü fiyatları seçeceğiniz koleksiyona göre farklılık göstermektedir. Cam rengi, çerçeve türü, genişlik ve gözlük teknolojisi fiyatı etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Örneğin, Osse damla güneş gözlüğü modeli ile başka bir modelin fiyatı aynı olmayabilir. Beklentiye ve ihtiyaca göre aralarında seçim yapacağınız güneş gözlükleri Osse markasında yer almaktadır. Hem göze hem zevke hitap eden modelleri sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Osse Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Osse Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Osse markası ürettiği güneş gözlüklerine çeşitli özellikler yüklemiştir. Herkese ve her yaşa hitap eden modellerin yanı sıra, göz sağlığını korumaya da özen göstermiştir. Çünkü özellikle yaz aylarında güneş gözlüğü çok sık kullanılan bir aksesuardır. Bu kadar sık kullanılan bir aksesuarın göz sağlığımızı koruması gerekmektedir. Osse güneş gözlüğü lens türleri açısından yüksek bir teknoloji ile donatılmıştır. Polarize cam bunun güzel örneklerinden biridir. Polarize cama sahip güneş gözlükleri kullanıcılara açık ve net bir görüş sağlamaktadır. Osse polarize güneş gözlüğü modelleri bu yüzden birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Osse kadın güneş gözlüğü modelleri arasında da yer alan polarize cam kadınların büyük ölçüde ilgisini çekmektedir. Çünkü polarize cam renkli bir tasarıma sahiptir. Bu renk çeşitliliği de kadınların ilgi odağı olmaktadır. Osse erkek güneş gözlüğü çeşitleri de polarize cam teknolojisine sahiptir. Polarize lenslerin ışığı filtrelemesi için kendilerine uygulanan özel bir kimyasal madde vardır. Kimyasal moleküller, ışığın bir kısmının lens içinden geçmesini engellemektedir. Polarize lensler, düz su birikinitsi veya parlak bir araba kaputundan sıçrayan yapay ışık dalgalarını yani parlamaları da engellemektedir. Osse güneş gözlüğü kullananlar, polarize teknoloji sayesinde göz yanılması yaşamamaktadır. Elbette polarize lensler normal lenslere göre biraz daha koyu bir renge sahiptir. Ancak nesneleri ve etrafınızda olup bitenleri daha net görmenizi sağlamaktadır. Ayrıntıları ve detayları hızlıca yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Polarize güneş gözlüklerini uzun süre kullanan insanlar, saatlerce süren güneş parlamaları altında kalmalarına rağmen daha az göz yorgunluğu yaşamaktadır. Özellikle balık tutan kişiler, polarize güneş gözlüklerinin büyük ölçüde parlamayı kestiğini fark ettiklerinden beri bu lens türünü tercih etmektedir. Polarize cam Osse çocuk güneş gözlüğü çeşitleri arasında da yer almaktadır. Çocukların da göz sağlığı ve görüş kalitesi düşünülerek üretim yapılmaktadır. Osse erkek güneş gözlüğü fiyatları cam türlerine ve polarize teknolojisine göre değişmektedir. Her model, renk ve detay olarak farklı olduğu için fiyatlar da farklılık göstermektedir. Osse bayan güneş gözlüğü fiyatları da sayfamızda yer alan modellerin altında bulunmaktadır.

Osse Güneş Gözlüğü için Hangi Lens Rengi Seçilmelidir?

Osse Güneş Gözlüğü için Hangi Lens Rengi Seçilmelidir?

Güneş gözlüğü seçerken ilk olarak yüze uyumlu modellere bakılmalıdır. Yüz tipine göre en konforlu güneş gözlüğü seçilmelidir. Bundan bir sonraki adım ise lens rengidir. Her lens rengi etrafı farklı tonlarda gösterebilmektedir. Örneğin Osse polarize güneş gözlüğü yansıma ve parlamaları önlemekte, göz sağlını korumakta ve bizi güvende hissettirmekte ama bunu koyu renk bir lens ile yapmaktadır. Kişinin hangi renk tonunun kendisine uygun olduğuna karar vermesi gerekiyor. Osse güneş gözlüğü modelleri arasında bayanlar ve erkekler için çeşitli lens renkleri mevcuttur. Örneğin gri tonlarında bir lens seçerseniz parlamaya karşı güzel bir önlem almış olursunuz. Çünkü gri, renk bozulmalarını en aza indirerek yansımalara karşı yüksek dirençli bir koruma sağlamaktadır. Araba kullanırken, bisiklete binerken veya bir araçta seyahat halindeyken gri lens rengine sahip bir Osse güneş gözlüğü kullanabilirsiniz. Osse güneş gözlüğü bayan ve erkek modelleri arasında sarı ve altın rengi tonlarında lensler bulunmaktadır. Yediden yetmişe tercih edilen bu lens rengi, yaz aylarında oldukça kullanışlı olmaktadır. Sarı lenslerin önemli özelliklerinden biri mavi ışık miktarını azaltmasıdır. Mavi yansıma ve parlama açısından tehlikeli bir renktir. Sarı tonlarındaki lensler de özellikle mavi rengine karşı bir savunma halindedir. Lens, mavi rengini ortadan kaldırarak diğer tüm renk tonlarını keskin ve net görmenizi sağlar. Sürekli dışarda vakit geçiren bir bayan güneş gözlüğü Osse markası seçerse sarı tonlarında bir lens tercih edebilir. Sarı tonları aynı zamanda kayak yaparken de sıkça kullanılmaktadır. Osse güneş gözlüğü erkek modelleri arasında sıkça karşımıza çıkan bir diğer lens rengi kahverengidir. Kahverengi ve tonları da parlamayı azaltıcı rol oynamaktadır Güneşten gelen zararlı UV ışınlarını emerken bir yandan mavi rengine karşı koruma sağlamaktadır. Mavi ışıktan kaynakları parlamalara maruz kalan gözler, ileriki yaşlarda katarakt riski taşımaktadır. Kahverengi tonlarında bir lense sahip güneş gözlüğü Osse kullananlar yüksek kontrastlı ve net bir görüntü görmektedir. Osse unisex güneş gözlüğü modelleri arasında dikkat çeken lens tonu ise yeşildir. Yeşil renk netlik ve kontrast açısından kaliteli bir görüş sağladığı için çok tercih edilmektedir. Osse yuvarlak güneş gözlüğü modellerinde sıkça görülen mor ve pembe tonları da genellikle avcılıkla uğraşan kişiler tarafından tercih edilmektedir.