GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Luis Marin Güneş Gözlüğü

Yaz aylarının en çok tercih edilen aksesuarlarından birisi olan güneş gözlükleri kadın, erkek pek çok kişinin kullanmayı sevdiği ürünler arasında yer almaktadır. Luis Marin güneş gözlüğü modelleri çeşitli şekil ve renkleri ile sevenlerinin beğenisini kazanmaktadır. Hem şık duruşları ile kombininizi tamamlayan hem de gözlerinizi güneşin zararlı etkilerinden korumaya yarayan tasarımları ile yaz aylarının keyfini sürebilirsiniz.

Luis Marin Güneş Gözlüğü ile Dünyaya Farklı Bakın

Luis Marin Güneş Gözlüğü ile Dünyaya Farklı Bakın

Klasik ve sade tasarımlara sahip modeller ile pek çok stile uyum sağlayan ve modası geçmeyen Luis Marin gözlük aksesuarlarınız arasındaki kalıcı yerlerini almaktadır. Kare, siyah cam ve çerçeveli modelleri ile klasikliğin ve modernliğin birleşimini en estetik şekillerle ortaya koymaktadır. Hem erkeklerin hem de kadınların kullanımına uygun olan bu modeller stilinize göre farklı havaları tarzınıza yansıtmaktadır. Estetik tasarımlarının yanı sıra güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından koruyan polarize modeller gözleriniz için gereken korumayı sağlamaktadır. Luis Marin güneş gözlüğü yalnızca kare klasik modelleri ile değil damla şeklindeki polarize seçenekleri ile de yaz aylarında mükemmel tamamlayınız haline gelmektedir. Siyah çerçeve ve camlarının metal saplarla bir araya getirilmesi ile elde edilen damla modeller zamansız aksesuarlarınız arasında yer almaktadır. Kalın metal sapları tercih etmeyen kullanıcılar için ince metal saplı modeller de ürünler arasında yer almaktadır. İnce ve zarif sapların çerçeve ile sağladığı bütünleşik uyum sayesinde modern bir görünüm oluşturulmaktadır. Kare şekillerin yanı sıra dikdörtgen çerçeveli modeller güneş gözlüğü modelleri içerisinde yer almaktadır.

Luis Marin Güneş Gözlüğü Şık Modeller Sunuyor

Luis Marin Güneş Gözlüğü Şık Modeller Sunuyor

Luis Marin güneş gözlüğü kullananlar arasında klasik modellerin yanı sıra modern ve sıra dışı seçenekleri tercih edenler de bulunmaktadır. Yuvarlak ve renkli camlı ince saplı modelleri ile John Lennon tarzını yansıtan modeller altın rengi sapları ile tamamlanmakla beraber unisex olarak kullanıma da oldukça uygundur. Ortalama boyutları ile kadın veya erkek yüz şekline uyum sağlamakla beraber tarzınıza da yeni bir soluk getirmektedir. Sarı, kırmızı gibi canlı ve parlak renkleri ile beğenileri toplamaktadır. Bunun yanı sıra spor modeller de ilgiliyi toplayan seçenekler arasında yer almaktadır. Polarize ve ultraviyole korumalı spor modeller yalnızca tasarımları ile değil kullanım rahatlığı ve kaliteli camları ile ön plana çıkmaktadır. Sportif bir görünüm sağlayan kontrast renkleri ve yüzü rahatsız etmeyen malzemeleriyle hem kullanışlı hem estetik modeller sunmaktadır. Yüze tam oturan yapısı sayesinde yürüyüşlerde, bisiklet sürüşlerinde, açık hava sporlarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Luis Marin güneş gözlüğü yorum ve incelemeleri arasında özellikle yüze tam oturmaları ve kaliteli malzemelerden üretilmeleriyle ön plana çıktığı görülmektedir.

Luis Marin Güneş Gözlüğü ile Tarzınızı Tamamlayın

Luis Marin Güneş Gözlüğü ile Tarzınızı Tamamlayın

Pilot tarzı Amerikan modellerinden kare modellere; ince tasarımlara sahip modellerden ağır modellere kadar pek çok seçenek ürünler arasında yer almaktadır. Kaliteli camları sayesinde hem gözlerinizin sağlığına zarar vermeyen hem de güneş ışınlarına karşı koruyan bir yapıya sahip olmakla beraber dayanıklı çerçevelere ve saplara da sahiptir. Luis Marin güneş gözlüğü nasıl muhafaza edilir konusunda ise özel kılıfında ve camlarının sürekli temizlenerek saklanması tavsiye edilmektedir. Kılıfında sakladığınız takdirde gözlüklerinizi daha uzun süreli olarak koruyabilir, çizilmesini önleyebilirsiniz. Luis Marin güneş gözlüğü fiyat konusunda da kullanıcılar tarafından tercih sebebi haline gelmektedir. Kaliteli malzemelere ve estetik tasarımlara sahip olmasıyla kullanıcıların ilgisini toplayan modelleri pek çok kişinin vazgeçilmez aksesuarlarından olmaktadır. Hem klasik modelleri, hem dayanıklı yapısı hem de orijinal modelleri ile beğenileri toplayan güneş gözlükleri aynı zamanda oldukça kaliteli modeller sunmaktadır. Model, yorumlar ve fiyatları öğrenmek için Luis Marin sayfasını inceleyebilirsiniz.