GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Karen Walker Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü dört mevsim vazgeçilmez aksesuarlarımızdan biridir. Göz sağlığımız için tercih edilen güneş gözlükleri son yıllarda popülerliğinin artması ile birçok kişi tarafından yalnızca aksesuar olarak da yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Gözlük seçimlerinde kaliteli modelleri seçmek uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım açısından oldukça önemlidir. Karen Walker güneş gözlüğü estetik görünümü ve kalitesiyle birçok kişinin favori markaları arasındadır.

Kaliteli ve Şık Tasarımlı Karen Walker Güneş Gözlüğü

Kaliteli ve Şık Tasarımlı Karen Walker Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüklerini özellikle yazın olmak üzere yılın her mevsimi sıklıkla kullanırız. Yazın fazla güneşe maruz kalmamak için tercih edilen gözlükler kışında kar döneminde parlaklığın gözü fazla alması nedeniyle kullanılır. Gözün fazla kısılması göz kenarı kırışıklıklarına neden olur ve retina ile güneşin çok teması sonucu gözde hasarlar oluşur. Sağlık açısından gözlük kullanımı oldukça önemlidir. Bunun yanında Karen Walker güneş gözlüğü yorumları aksesuar olarak şık bir tamamlayıcı olduğu yönündedir. Güneş gözlüğü seçimlerinde önemli nokta yüz şekline göre seçimidir. Yüze uygun modeller daha hoş bir görünüm sağlayacağı için, Karen Walker gözlük modelleri seçerken yüz tipinizi baz alarak model seçimi yapmalısınız. Diğer önemli nokta gözlük modelinin Uv ışınlarını %99 ve üzeri filtre etmesidir. Karen Walker güneş gözlüğü Uv, ışınlarını %100 süzer ve sağlıklı bir görüntü sunar. Çerçeveleri yüz tipleri göz önünde bulundurularak tasarlandığı için, yüzde iz, tahriş gibi durumlar yaratmadan rahatça kavrar. Karen Walker güneş gözlüğü modeller üzerinde bulunan Uv 400, Uv 600 gibi etiketler cildin Uv ışınlarından yüksek oranda koruduğu anlamına gelmektedir.

Zengin Çeşit Seçeneği ile Karen Walker Güneş Gözlükleri

Zengin Çeşit Seçeneği ile Karen Walker Güneş Gözlükleri

Karen Walker güneş gözlüğü kullananlar, yüz tipinize uygun model ve çerçeveyi tercih ederek estetik bir görünüme sahip olabilmektedir. Karen Walker kare gözlükleri tercih ederek yüzünüzün eşit ve uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Dikdörtgen modelleri tercih ederek ise yüzün daha ince ve dengeli görünmesini sağlarsınız. Damla modelleri tercih ederek sert ve keskin görünümlü yüz hatlarınızın daha yumuşak görünmesini sağlamanız mümkündür. Oval ve yuvarlak modeller göz çevresini kapamasını sağlaması açısından oldukça önemlidir. Ayrıca alnın olduğundan daha dar görünmesini sağlayarak daha kıvrımlı yüz hatları görünümü elde edebilirsiniz. Karen Walker güneş gözlüğü çeşitleri arasındaki köşeli gözlükler birçok kişi tarafından tercih edilen gözlük çeşitlerindendir. Köşeli modeller yüz hatlarının daha dengeli ve kusursuz görünmesini sağlar. Karen Walker retro kare gözlük ise küçük ve eski tasarım gözlüklere benzemesi açısından çok farklı ve hoş bir gözlüktür. Karen Walker polarize güneş gözlüğü modelleri, polarize filtre sayesinde en parlak nesnenin bile net ve renginde görünmesini sağlar. Polarize filtrenin ışığı süzme yeteneği oldukça başarılıdır. Ayrıca sport gözlük modelleri de yüzün üst kısmının daha dar görünmesini sağlayarak yüz hatlarını daha kıvrımlı gösterir.

Her Renk Çeşidi ile Karen Walker Güneş Gözlükleri

Her Renk Çeşidi ile Karen Walker Güneş Gözlükleri

Karen Walker güneş gözlük yorumları, oldukça beğenildiği yönündedir. Aksesuar olarak da tercih edilen güneş gözlüklerinde kadın ve erkek için tarzını tamamlaması açısından çok önemlidir. Gözlük modellerinde sunduğu zengin çeşidin yanı sıra renk seçeneği de epey fazladır. Çerçeve tipi olarak genellikle, kemik modeller bulunmaktadır. Kemik modeller spor ve şık iki tarzda da rahatlıkla kullanılabilmesi nedeniyle çok tercih edilir. Özellikle desenli kemik modeller kadınlar için klasik kullanımda oldukça tamamlayıcıdır. Bunun yanında gözlüklerde çerçeve olarak metal ve plastik çerçeve tasarımı yapılmıştır. Kişilerin zevklerine göre ince ya da kalın çerçeve modelleri bulunur. Karen Walker güneş gözlüğü fiyat yanı sıra oldukça kalitelidir. Cam rengi olarak mavi, kahverengi, lacivert, siyah ve gri renkler bulunur. Bu renkler nötr özelliğe sahiptir. Koyu renkler genellikle polarize filtreye sahip oluşu nedeniyle parlaklığı renkleri bozmadan filtrelemektedir. Tüm parlaklığı süzerek göze uğramasını önüne geçtiği için göz yorgunluğu da oluşmaz. Karen Walker yeşil camlı gözlükler ise, parlaklığı tamamen keserek daha net ve daha keskin bir görünüm sağlar. Sarı renkli gözlük modelleri orta ve düşük derecedeki parlaklığı engellemede başarılıdır ve daha derin bir görüş sağlar. Pembe cam renkli gözlük modelleri ise düşük parlaklıkların göze ulaşmasını engeller. Bunun yanı sıra ortamın kontrastını olduğundan daha fazla göstermesi nedeniyle yazın kullanımda oldukça avantajlı modellerdir. Karen Walker güneş gözlüğü fiyatları ; modellere göre değişkenlik gösterir. Sayfamız üzerinden tüm Karen Walker güneş gözlüklerine ulaşabilirsiniz.