GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Gucci Güneş Gözlüğü

Gucci, İtalya’nın Floransa şehrinde doğan, 1920 yılında Guccio Gucci tarafından kurulan bir moda markasıdır. 1951 yılında Gucci’nin oğlu Rodolfo, Milano’daki ilk mağazayı açmıştır. Bu mağazanın açılması ile markanın ikonik renkleri kırmızı ve yeşil olarak belirlenmiştir. Marka hazır giyim, parfüm ve aksesuar alanında dünya çapında adını duyurmuştur. Gucci güneş gözlüğü alanında da kısa sürede bir isim haline gelmiştir. Kırmızı ve yeşil renkleri ile dikkat çeken gözlükleri, Gucci güneş gözlüğü modelleri altında toplanmıştır. Bugün kadın ve erkek herkes tarafından kullanılan güneş gözlüğü Gucci markası ile özgün tasarımlara bürünmüştür. Bayan ve erkekler için tasarlanan tüm modeller, materyal, tasarım ve diğer ayırt edici özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Gucci güneş gözlüğü fiyatları ile ilgili bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Modanın Yakın Takipçisi Olmak için Gucci Güneş Gözlüğü

Modanın Yakın Takipçisi Olmak için Gucci Güneş Gözlüğü

Gucci modayı yakından takip eden bir markadır. Ürettiği güneş gözlükleri her yaştan insanın zevkine hitap etmektedir. Bayanlar ve erkekler kişisel zevklerine göre beğendikleri modeli Gucci’den seçebilmektedir. Gucci bayan güneş gözlüğü modelleri yenilikçi bir anlayışla tasarlanmıştır. Özel bir çerçeveye sahip kare güneş gözlüğü serisi vardır. Bu seri, bayanlar tarafından beğenilmektedir. Öyle ki, çerçeve tamamen kare değil farklı bir geometrik şekle sahiptir. Estetik duruşuyla Gucci güneş gözlüğü bayan modelleri arasında dikkat çekmektedir. Seri, gri ve toz pembe gibi yumuşak renk seçeneklerine sahiptir. Hem yaz hem de kış ayları için kullanıma uygun renk tonlarıdır. Bir de bayanlar için bu güneş gözlüğü modelinin bir ölçü büyük cama sahip olan çeşitleri de vardır. Oversize camlara sahip gözlük çeşidi diğer modellere göre yüksek bir çerçeve genişliğine sahiptir. Siyah ve kızıl toprak tonları seçenekleri bulunmaktadır. Gucci bayan güneş gözlüğü modelleri arasında dikkat çeken bir diğer çeşit ise ikonik renkler ile tasarlanmış olanlardır. Bu modeller genellikle gri gölgeli lensler ile birlikte üretilmektedir. Parlak kırmızı ve yeşil detaylar güneş gözlüğünü tasarım anlamında öne çıkarmaktadır. Markanın ikonik renkleri ile detaylandırılmış model Gucci kadın güneş gözlüğü kategorisinde popülerliğini korumaktadır. Erkekler de Gucci markasının ürettiği güneş gözlüklerini sıkça kullanmaktadır. Gucci erkek güneş gözlüğü modelleri arasında kare, köşeli, damla ve yarım çerçeveli çeşitler yer almaktadır. Çift köprülü damla modeli erkekler tarafından beğeni toplamaktadır. Siyah ve koyu kahve renklerinde yoğunlaşan çerçevelere sahiptir. Damla model, modası geçmeyen ve her dönem keyifle kullanılabilecek bir güneş gözlüğüdür. Gucci güneş gözlüğü erkek modelleri arasında öne çıkan diğer gözlükler ise camı geniş ve büyük olanlardır. Güneşin altında çok kalanlar için idealdir. Cam genişlik ölçüsü büyük olduğundan güneş ışınlarına karşı etkili bir koruma sağlamaktadır. Gucci erkek güneş gözlüğü çeşitleri geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Öyle ki, erkekler tarafından tercih edilebilecek popüler renk tonlarının hemen hemen hepsini bünyesinde bulundurmaktadır. Gucci kemik güneş gözlüğü hem erkekler hem de bayanlar için tercih edilebilen, estetik ve çağdaş tasarıma sahip bir modeldir.

Gucci Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gucci Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gucci güneş gözlüğü çeşitleri arasında yer alan modeller üstün teknoloji ve özgün tasarımlara sahiptir. Tüm bunların yanında gelişmiş özelliklere sahip gözlükler, kullanılan materyal ve işlenen ince detaylar sayesinde kullanıcılardan tam not almaktadır. Gucci bayan güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan cat-eye, elmas şeklindeki Gucci özgü tasarımı ile bayanların beğenisine sunulmaktadır. 1950 yıllarında bir akım olarak baş gösteren elmas stili, geometrik çerçeveler arasında beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Bu çeşitler genel olarak parlak siyah ve beyaz asetat çerçevelere sahiptir. Asetat, pamuktan elde edilen bir malzemedir. Genellikle kemik çerçeve olarak da adlandırılan asetat, her cilt tipine uyum sağlamaktadır. Gucci güneş gözlüğü modelleri arasında bulunan bir diğer özellik de polarize camdır. Hem erkek hem de bayanlar için polarize lense sahip güneş gözlükleri mevcuttur. Gucci erkek güneş gözlüğü çeşitleri arasında da polarize lense sahip modeller bulunmaktadır. Polarize lensler su, kar ve araba kaputu gibi parlamaya müsait zeminler üzerinde oluşan göz yanılmalarını engellemektedir. Açık ve net bir görüş için polarize lens kullanmak gerekmektedir. Gucci bayan güneş gözlüğü modelleri arasında zarif bir şekilde yer alan polarize lensler, göz sağlığını büyük ölçüde korumaktadır. Kırılmalara karşı oldukça dirençli olan lens, hafif yapısıyla da dikkat çekmektedir. Yüze ve buruna ağırlık yapmamaktadır. Uygun bir yüz tipine göre seçildiği takdirde, polarize lens kullanıcıların işine yarayacaktır. Güneş gözlüğü Gucci marka olanlar, polarize lensler sayesinde güneşten yayılan zararlı ışınlara karşı korunmaktadır. Gucci yuvarlak güneş gözlüğü de hem polarize cama sahip modelleri bünyesinde bulundurmakta hem de üstün özelliklere sahip olmaktadır. Öyle ki, çift katlı siyah ve şeffaf detaylarla dizayn edilmiş modelleri kullanıcıların hem stilini tamamlamakta hem de konforunu sağlamaktadır. Gucci güneş gözlüğü fiyatları el işçiliğine bağlı olarak da değişkenlik göstermektedir. Bazı modeller ince işçilik ve el emeği ile özenle tasarlanmıştır. Bu nedenle fiyatlandırma konusunda farklılıklar meydana gelmektedir. Sayfamızdan Gucci markasına ait çeşitli güneş gözlüğü modellerinin fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yorum bölümünden kullanıcıların yaptığı yorumları okuyup, size en uygun güneş gözlüğünü seçebilirsiniz.

Gucci Güneş Gözlüğü Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Gucci Güneş Gözlüğü Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Gucci güneş gözlüğü, yazın güneşli bir günde size faydası dokunan bir yardımcınız olacaktır. Ama bu faydayı görebilmek için en doğru güneş gözlüğünü seçmek gerekiyor. Çünkü doğru güneş gözlüğü kullanmak, güneşten gelen zararlı ultraviyole ışınlarının sebebiyet vereceği göz hasarını engelleyecektir. Gucci güneş gözlüğü erkek modelleri seçilirken yüz uygunluğuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Gucci bayan güneş gözlüğü seçenekleri arasından bayanların da kendi yüz tipine uygun bir modeli seçmesi gerekmektedir. Araştırmalara göre güneşten yayılan ultraviyole ışınları katarakt riskini artırmaktadır. Ama ne yazık ki, gün içinde her birimiz potansiyel olarak bu koşullar içerisinde bulunmaktayız. Gencinden yaşlısına, her yaştan insanın gözleri bu ışınlara karşı oldukça duyarlı bir konumdadır. O yüzden bizi en iyi şekilde koruyacak güneş gözlüğünü seçmemiz gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken ilk nokta güneş gözlüklerinin UV ışınlarını yüzde 100 koruyup korumadığına bakmaktır. Gucci güneş gözlüğü modelleri bu noktada üstün teknolojisi ile öne çıkmaktadır. Yüzde yüze kadar koruma sağlayan özellikli modelleri zaten bünyesinde barındırmaktadır. Gucci güneş gözlüğü erkek ya da bayan fark etmeksizin büyük camlı modellere sahiptir. Güneş gözlüğünde büyük bir cam tercih edilirse güneş ışınlarına karşı daha yüksek bir koruma sağlanacaktır. Bu şekilde güneş, göze pek fazla zarar veremeyecektir. Son dönemde oldukça moda olan büyük camlı güneş gözlüğü Gucci markasında da yer almaktadır. Çoğu insan koyu renkli lenslerin göze daha az zarar verdiğini düşünmektedir. Bu bilgi tamamen doğru değildir. O yüzden gözlük seçerken lens rengi konusunda bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Eğer kişi sporcuysa ve gerçekten etraftaki renkleri tam anlamıyla ayırması gerekiyorsa lens rengine dikkat edilmelidir. Aksi takdirde günlük kullanımlar için lens rengi çok büyük bir önem arz etmemektedir. Gucci erkek güneş gözlüğü modelleri arasında birçok lens rengine sahip güneş gözlükleri yer almaktadır. Kullanıcı lens renkleri arasından istediğini seçebilmektedir. Bir diğer faktör, güneş gözlüğünün polarize cama sahip olmasıdır. Polarize cam göz yanılmasını aza indirerek, daha güvenli bir yaşam sunmaktadır. Gucci güneş gözlüğü, kullanım açısından hem bayanların hem de erkeklerin ideal tercihlerinden biridir.