GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Givenchy Güneş Gözlüğü

Her türlü mevsimde aksesuar olarak kurtarıcınız olacak bir konumda bulunan, getirdiği faydalar ile göz ve göz çevresindeki korumayı maksimum seviyede tutarak sağlığınıza da katkıda bulunabilecek çeşitlere sahip Givenchy güneş gözlük modelleri sayesinde sağlığınıza gereken özeni göstermenin yanı sıra cilt tipinize ve diğer öğelere göre uygun tercihte bulunabileceğiniz ürün çeşitliliğine erişebilirsiniz.

Givenchy Gözlük ve Yüz Tipi

Givenchy Gözlük ve Yüz Tipi

Yaz ayalarında uzun süreler boyunca gözünüzden eksik etmeyeceğiniz, barındırdığı renk ve model seçenekleri ile her türlü kombininiz ile en iyi uyumu sağlamanıza yardımcı olmasının yanı sıra, birçok farklı modele sahip Givenchy gözlük çerçeveleri sayesinde her türlü yüz tipine göre en uyumlu modeli seçme şansına erişebilirsiniz. Her türlü çerçeve modelinden yana tercih yapabilecek olan oval yüz hatlarına sahip kullanıcılar özellikle ince çerçeveli veya kedi gözü tarzındaki modellerden yana tercih yaparak oval hatlardaki sürekliliği yakalayabilir, kare bir yüz tipine sahip iseniz yüzünüzdeki köşeli hatlarla tamamlayıcı şekilde görev görecek daha oval ve yuvarlak çerçevelere sahip Givenchy güneş gözlüğü seçeneklerinden yana tercih yapabilir. Elmas yüz tipine sahip olan, elmacık kemiklerinin yüzün ana yapısını oluşturduğu yüz modellerinde ise daha yumuşak hatlara sahip çerçevelerden yana tercihte bulunarak en uyumlu seçimleri gerçekleştirebilirsiniz. Yüz tipinize göre en fazla yakışan modeller arasından favori renklerinizi de göz önünde bulundurarak seçim yapabilme şansına erişirsiniz.

Givench Gözlük Uyumlu Renkler

Givench Gözlük Uyumlu Renkler

Barındırdığı özellikler sayesinde zararlı ışınlara karşı en yüksek derecede koruma sağlamasının yanı sıra “Givenchy güneş gözlüğü nasıl kombinlenir?” diye soranlar için çeşitli modeller aracılığıyla yüz tipinize göre en uyumlu seçenekleri sizlere sunan Givenchy gözlük, barındırdığı renk seçenekleri sayesinde siyah, mavi, beyaz gibi ana ve sade renkler haricinde çok daha farklı tonlarda renkleri beğeninize sunarak en uyumlu kombinleri oluşturmanıza yardımcı oluyor. Givenchy güneş gözlüğü kullananlar arasında çeşitli kategorilerde kombinlenebilecek kadar renk seçeneğiyle; ten rengi daha çok pastel renklere ve açık renklere daha yakın açık tonlarda saç renklerine sahip kullanıcıların seçim yapabileceği daha çok sade yapılarıyla öne çıkan soğuk ve diğer renk seçeneklerine göre yoğun yapılarıyla öne çıkan gümüş grisi veya pembe ve eflatun gibi renkleri, saçları siyah veya diğer renklerin koyu tonlarına sahip olan ve açık renkli cilt tipine sahip olan kullanıcılar ise daha çok siyah, gri, beyaz gibi ana ve soğuk renklerden yana tercihte bütçelerine en uygun Givenchy güneş gözlükleri fiyatları arasından tercihlerini yapabilirler.

Givench Gözlük ve Sağlık

Givench Gözlük ve Sağlık

Givenchy güneş gözlüğü Türkiye'nin en sıcak yaz aylarında en iyi yardımcınız olacak. Her türlü mevsime uygun çeşitli renklere sahip modelleri sayesinde kombinlerinizin en önemli tamamlayıcısı konumuna sahip modellerinin yanı sıra, sağlık alanında getirdiği faydalar sayesinde zararlı UV ışınlarına uzun süre maruz kalınması durumunda oluşabilecek problemlerinin önüne geçebilmenizi sağlayacak. Gerekli koruma standartlarını sağlayan Givenchy gözlük modelleri sayesinde gözünüzü ve göz kapaklarınızı üstün koruma altına alarak uzun kullanımlarda problemler yaşamanızı önler. Sayfamızdan ulaşabileceğiniz Givenchy güneş gözlüğü yorum kısmından kullanıcıların görüşlerini inceleyebilir, tercihte bulunacağınız model ile ilgili yorumlara göz atabilir ve modeller arasında değişiklik gösteren Givenchy gözlük fiyatları ile size en uygun seçimi yapabilirsiniz.