GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Giorgio Armani Güneş Gözlüğü

İtalya merkezli bir moda evi olan Giorgio Armani, 1975 yılında Giorgio Armani kişisi tarafından kurulmuştur. Marka bünyesinde tekstil, ayakkabı ve aksesuar gibi birçok üretim söz konusudur. Merkezi Milona’da yer alan marka Giorgio Armani güneş gözlüğü modelleri ile aksesuar alanında adından söz ettirmektedir.

Göz Alıcı Tasarımlar için Giorgio Armani Güneş Gözlüğü

Göz Alıcı Tasarımlar için Giorgio Armani Güneş Gözlüğü

Giorgio Armani hem kadınlar hem de erkekler için göz alıcı tasarımlara sahip güneş gözlükleri üretmektedir. Zarif ve şık bir görünüme sahip güneş gözlükleri ilk bakışta Giorgio Armani farkını ortaya koymaktadır. Giorgio Armani erkek güneş gözlüğü çeşitleri çağdaş tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Öne çıkan Catwalk koleksiyonu erkeklerin bir numaralı tercihleri arasında yer almaktadır. Yuvarlak lenslere sahip model, kıvrımlı bir çift köprü detayına sahiptir. Yenilikçi yapısı ve retro havası ile stil arayanların tercihi olmaktadır. Model aynı zamanda, 2018 yaz sezonu reklam kampanyasında yer almıştı. Giorgio Armani bayan güneş gözlüğü çeşitleri arasında öne çıkan koleksiyon da aynı isim ile Catwalk’tur. Ama erkek modelinden farkı üzerinde çiçek desenleri olmasıdır. Marka bu tasarımı ile temiz, zarif ve değerli bir görünüm vermeyi amaçlamıştır. Lensler üzerinde çarpıcı bir şekilde çiçek desenine sahip olan model mavi, sarı ve kırmızı renklere sahiptir. Giorgio Armani güneş gözlüğü bayan ve erkekler için oldukça fazla model seçeneğine sahiptir. Çeşitler arasından diledikleri tasarımı seçen kullanıcılar, zarif bir Giorgio Armani güneş gözlüğü modeline sahip olmaktadır.

Giorgio Armani Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Giorgio Armani Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Giorgio Armani güneş gözlüğü bayan ve erkek modelleri yediden yetmişe hitap etmektedir. Genç, spor, şık ve klasik modelleri ile öne çıkan marka, tasarım anlamında her yaştan insanı etkisi altına almaktadır. Yaratıcı tarzı ve lensler üzerine uyguladığı yenilikçi retro desenleri ile Giorgio Armani güneş gözlüğü alanında dünya çapında ünlenmektedir. Şık tasarımının yanında lens özellikleri ile dikkat çekmektedir. Polarize cam özelliğine sahip ürünleri ile kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Polarize cam bulunduğunuz ortamda oluşabilecek paralamaları azaltmaktadır. Parlamayı azaltmaya ek olarak, polarize lensler güneşte uzun saatler geçirmiş olsanız bile göz yorgunluğunu azaltmaktadır. Eğer ışığa duyarlılığınız fazla ise ve buna bağlı olarak baş ağrısı yaşıyorsanız polarize lense sahip Giorgio Armani güneş gözlüğü erkek ve bayan modelleri baş ağrısını azaltmaya yardımcı olmaktadır. Polarize lensler ayrıca görsel netliği, kontrastı ve keskinliği artırarak ortamınızı daha keyifli hale getirmektedir. Polarize lense sahip Giorgio Armani güneş gözlüğü modelleri balıkçılar tarafından çok tercih edilmektedir. Çünkü su yüzeyindeki yansımaları azaltıp net bir görüş sağlamaktadır. Giorgio Armani güneş gözlüğü fiyatları çerçeve, cam ve materyal gibi özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Giorgio Armani Güneş Gözlüğü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Giorgio Armani Güneş Gözlüğü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Giorgio Armani güneş gözlüklerini her türlü ortamda kullanabileceğiniz şekilde üretmektedir. Spor yaparken, bahçede otururken, balık tutarken ya da bulutlu bir günde seyahat ediyorken bile Giorgio Armani güneş gözlüğü kullanabilirsiniz. Özellikle balıkçılar için kullanımı oldukça önemli olan polarize lensler vardır. Bu lenslerin takılı olduğu gözlükler sayesinde balıkçılar, su üzerindeki yansımaları aşarak net bir görüşe sahip olmaktadır. Bu net görüş sayesinde suyun altını da görebilirler. Böylece daha fazla balık tutar ve güvenilir manevralar yaparlar. Giorgio Armani erkek güneş gözlüğü modelleri polarize cama sahip özellikleriyle açık havada rahatlıkla kullanılabiliyor. Giorgio Armani bayan güneş gözlüğü çeşitleri arasında da açık havaya uyumlu birçok model yer alıyor. Arkadaşlarınızla dışarı çıkarken, güzel bir yaz gününde pikniğe çıkarken ya da sahilde bir sabah koşusu yaparken güneş gözlüklerinizi kullanabilirsiniz. Evden çıkarken yanınıza alıp hayatınızın her anına dahil edebilirsiniz. Giorgio Armani güneş gözlüğü yanınızdan asla ayırmayacağınız bir aksesuar haline geliyor. Şık ve zarif tasarımları ile modayı yakından takip eden, stil sahibi bir kişi olmanızı sağlıyor.