GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Garbino Güneş Gözlüğü

Güneşi görebildiğiniz her mevsim gözlerinizi güneşin olumsuz etkilerinden korumanız için tasarlanan Garbino gözlük seçenekleri her yıl olduğu gibi bu yıl da geniş bir ürün çeşitliliğiyle size sunuluyor. Hem kar tatillerinde ışık yansımalarının arttığı durumlarda hem de yaz mevsiminde denizden yansıyan ışınlara karşı kullanılabilen Garbino güneş gözlükleri göz sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor. Hem sağlığınız hem de şıklığınız için benzersiz bir ürün olan Garbino güneş gözlüğü modelleri kadın kullanıcılar için farklı özelliklerle; erkek kullanıcılar için farklı özelliklerle tasarlanırken kalite her gözlüğün ortak özelliği oluyor.

Garbino Güneş Gözlüğü ile Hassas Gözler Koruma Altında

Garbino Güneş Gözlüğü ile Hassas Gözler Koruma Altında

Güneş vücuda başta D vitamini olmak üzere onlarca farklı faydasıyla bilinse de özellikle son yıllarda atmosfere giren zararlı UV ışın miktarı arttığı için gözleri ve vücudu güneşin zararlı etkilerinden korumak gerekebiliyor. Güneş kremleri cildi güneşin olumsuz etkilerinden korurken gözleri olumsuz etkileyen UVA ve UVB ışınlarına karşı Garbino güneş gözlüğü modelleri bir kalkan görevi görüyor. Özellikle hassas bir göz yapısına sahip olan kullanıcılar için tavsiye edilen Garbino güneş gözlüklerinin yüksek UV blokaj seviyeleri dikkat çekiyor. UV ışınlarını %100’e kadar önleyebilen Garbino markasının ürettiği kimi güneş gözlüğü modelleri ekstra kaplamalarla daha güçlü hale gelmiştir. Cam renginin koyuluğu gözlerinizin olumsuz etkilerden korunması için önemli olurken cam renginin sağlıktan ziyade dekoratif bir önemi oluyor. Gün ışığının yansıma açısı ve oranı kişinin bulunduğu ortama bağlı olarak değiştiği için Garbino güneş gözlüğü kullananlar farklı alanlarda farklı güneş gözlüğü kullanmayı tercih edebiliyor. Farklı hava koşullarında ve coğrafyalarda güneş ışığı salınım oranı ve açısı değiştiği için kullanıcılara birden fazla güneş gözlüğü edinerek gözleri için yerine uygun bir koruma sağlamaları önerilebilir.

Garbino Güneş Gözlüğü ile Gözleriniz İçin En İyisini Bulun

Garbino Güneş Gözlüğü ile Gözleriniz İçin En İyisini Bulun

UV100 camlı Garbino güneş gözlükleri gözlerinizi UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı yüzde yüz koruma sağlarken gözleriniz için ve tarzınız için en uygun güneş gözlüklerini bulurken UV blokaj seviyesi gözlük seçiminde yalnızca bir etken oluyor. Gözleriniz için en iyi gözlüğü bulmak için mercek tipi, çerçeve tipi ve gözlüğün yapısı da etkili oluyor. Garbino güneş gözlükleri nasıl oluyor da her kullanıcıya uygun bir güneş gözlüğü modeli geliştiriyor merak edenler içinse cevap kullanıcı odaklı çalışma oluyor. Örneğin polarize merceğe sahip Garbino güneş gözlükleri ışık yansımalarını filtreleyerek başta kum ve kar olmak üzere su, cam, yol gibi alanlarda ortaya çıkan yüksek oranlardaki yansımaların etkisini minimum oranda yaşamanızı sağlıyor. Son yıllarda tek renkli gözlük camlarının yerini alan degrade mercekler gözlüğün alt kısmına doğru açılan renkleriyle dikkatleri üzerine çekerken kimi güneş gözlükleri gün ışığının geliş açına göre renk değiştirerek farklı alanlarda kullanıma uygun hale geliyor. Garbino güneş gözlüğü renkleri ise tarzınızı tamamlamanız için çeşitlendiriliyor.

Garbino Gözlük ile Tarzınızı Tamamlayın

Garbino Gözlük ile Tarzınızı Tamamlayın

Mercek tipinin UV blokaj seviyesi, polarize veya degrade oluşu gibi özellikleri Garbino güneş gözlüğünün göz sağlığı için önemli olan özellikleriyken tarzınızı tamamlamak için dikkat etmeniz gereken özellikler çerçeve türü ve mercek rengi oluyor. Garbino güneş gözlüğü yorum yapan kullanıcıların görüş ve isteklerine göre şekillendiriliyor. Garbino ürünlerinde kullanılan çerçeve tipleri metal ve plastik gibi malzemelerden üretilirken çerçeveler kalın, ince veya çerçevesiz güneş gözlüklerini yaratmak için çeşitlendirilir. Yüzünüzün şekli ve giyim tarzınıza uygun olarak size sunulan oval, damla şeklinde, yuvarlak ve köşeli gibi farklı modelleri mevcuttur. Güneş gözlükleri büyük model ve küçük boyutlarda kullanıcıya sunulabiliyor. Nerede kullanacağınıza bağlı olarak edineceğiniz Garbino güneş gözlüğü seçeneklerinin büyük modelleri çok güneşli alanlarda kullanıma uygun olurken daha küçük güneş gözlükleri hem günlük kullanımda şıklığı yakalamak için hem de küçük yüzlü insanlar için uygun bir gözlük tercihi oluyor. Garbino güneş gözlüğü fiyatları ürünler arasında farklılıklar gösterebiliyor. Ayrıntılı bilgi için sizler de sayfamızı inceleyebilirsiniz.