GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Gigi Milano Güneş Gözlüğü

Güneş hem insanlar hem de doğadaki tüm canlıları için bir yaşam kaynağıdır. Güneş gözlüğü, gözlerinizi güneş tarafından yayılan morötesi ışınlar veya ultraviyole ışınlarının neden olduğu ciddi göz hasarlarından ve hastalıklardan korumak için kullanılmalıdır. Güneş gözlükleri aksesuar olarak kullanılsa da güneş ışınlarının yaz aylarında dünyaya dik olması ve sıcaklığın yükselmesi nedeniyle göz sağlığını korumak için önemli bir zorunluluk haline gelmiştir. Yüzlerce farklı güneş gözlüğü markaları ve binlerce çeşit güneş gözlüğü arasından kaliteli gözlükleri seçmek zor olabiliyor. Gigi Milano güneş gözlüğü kalitesi ve dayanıklılığı, farklı renklerdeki camları ve çeşitli çerçeve stilleriyle kendi gözlük modanızı yaratmanıza olanak sağlarken sağlığınız için güneş ışınlarını önlerken tarzınızdan da ödün vermemenizi sağlıyor.

Zarif, Şık ve Daima Tarz Güneş Gözlükleri Gigi Milano’da

Zarif, Şık ve Daima Tarz Güneş Gözlükleri Gigi Milano’da

Güneş gözlüğü, görsel özelliklerden biri olan kontrast hassasiyetini arttırır. Böylece, gözün çok daha net görmesini sağlar ve gözün görsel kalitesini artırır. Ayrıca gözün karanlıkta iyi görmesine yardımcı olur. Güneş gözlüğü, nesnenin veya görüntünün net görünmesini sağlar, ancak aynı zamanda dağılmalarını da önler. Güneş gözlüğü takmanın bir başka avantajı da ultraviyole ışınlarını emmeleridir. Güneş gözlüğü takmadan uzun süre güneş ışığına maruz kalmak katarakt oluşumuna bile sebep olabilmektedir. Bu sebeple sağlıklı ve kaliteli bir güneş gözlüğü markası olan Gigi Milano gözlük hem çok şık gözlük seçenekleri sunuyor hem de gözlerinizi ultraviyole ışınlarından koruyarak zarar görmelerini engelliyor. Gigi Milano güneş gözlüğü camları son modaya uygun trend modellerdir. Özellikle herkese yakışan ve çoğu kıyafetinize uyum sağlayan degrade camlar hem yaz hem de kışın tercih edilen modeller olduğundan sıklıkla gözlüklerin cam modellerinde tercih ediliyor. Degrade cam üst bölümden koyu bir şekilde başlayarak aşağı doğru rengi açılan cam modelidir. Degrade camlar araba kullanırken de kullanım için oldukça uygun güneş gözlüğü camı modelleridir. Gigi Milano güneş gözlüğü ölçüleri incelediğinizde 49 ile 56 arasında değişen ekartman özelliği dikkatinizi çekebilir. Ekartman, gözlük camının soldan sağa ölçülmesiyle elde edilen bir uzunluktur. Sap uzunluğu ise çerçeve kollarını ifade ediyor. Gigi Milano gözlüklerin sap uzunlukları 140 ile 145 cm arasında değişiyor. Geniş bir yüze sahipseniz uzun saplı gözlükler yüzünüze çok daha uygun olacaktır. Her sene çıkan yeni güneş gözlüğü modelleri ve değişen trendlerle Gigi Milano gözlük fiyatları da modellerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de kendinize en uygun Gigi Milano gözlüğü bulmak için hemen şimdi sayfamıza göz atabilir dilerseniz anında satın alarak kendi tarzınızı güneş gözlüğünüzle de yansıtabilirsiniz. Burun kemiği olarak verilen değer ise iki cam arası mesafedir. Kemikli ve geniş bir burnunuz varsa burun kemiği aralığı daha geniş olan gözlükler yüzünüze çok daha uygun olacaktır.

Yüzünüze En Uygun Gigi Milano Güneş Gözlüğü Modelleri

Yüzünüze En Uygun Gigi Milano Güneş Gözlüğü Modelleri

Gigi Milano güneş gözlüğü modelleri geniş seçenekleriyle sizi kararsız durumda bırakabilir. Çerçevelerin çekiciliği renklerin cazibesi sizi etkilese de güneş gözlüğü seçiminde yüz tipiniz önem taşıyor. Yüz tipinize göre bir seçim yaparak yüzünüze en uygun gözlüğe ulaşabilirsiniz. Orantılı, ince bir çene ve çıkık elmacık kemikleriniz varsa oval bir yüze sahipsiniz. Şanslısınız ki oval yüze sahip kişilere tüm güneş gözlüğü çeşitleri yakışıyor. Alın çene çizgisinden çok daha az uzun olduğundan çerçevesinin üst kısmı alt kısmına göre daha kalın gözlükler de yüzünüzü daha orantılı hale getirecektir. Boyu ve eni doğru orantılı bir yüze sahip iseniz yuvarlak yüz hattınız vardır. Yüzünüzü daha ince göstermek için kare, dikdörtgen, kedigözü gibi daha keskin köşeli modeller tercih edebilirsiniz. Dar bir çeneye eşlik eden geniş bir alnınız varsa kalp şeklinde bir yüzünüz vardır. Çerçevesiz modeller yüzünüze uygun olabileceği gibi çekik, oval Gigi Milano gözlük çerçeveleri olan gözlük modelleri size yakışacaktır. Yanakların genişliği ile yüz uzunluğunuz neredeyse aynı ise kare bir yüze sahipsiniz. Kalın saplı, yuvarlak, oval, çekik çerçeveli Gigi Milano gözlükler tam olarak yüzünüze uygun seçeneklerdir. Dikdörtgen bir yüzünüz varsa ince saplı modeller öncelik verebileceğiniz gözlük modelleridir. Dar çene alanı ve geniş alnı olan üçgen bir yüz şekliniz varsa kalp yüz tipine sahipsiniz. Pilot, çekik ve köşeli güneş gözlüğü göz atabilirsiniz. Bu modeller dar çene yapısını telafi eder. Ancak, üstte ince detaylar veya süslemeler bulunan güneş gözlüklerini tercih ederseniz, detaylar daha keyifli olacaktır. Geniş elmacık kemikleri, ince, zayıf bir alın, sivri ve çıkık çeneniz varsa elmas tipli bir yüzünüz vardır. Yuvarlak köşeli, yanaklarınızdan daha geniş olmayan gözlükler tercih listenizin en başında olmalıdır. Göz sağlığınız için muhakkak sahip olmanız gereken kaliteli güneş gözlükleri arasında yer alan, dilediğiniz gözlük camı rengi, çerçevesiyle Gigi Milano gözlüklerini incelemek ve Gigi Milano güneş gözlüğü fiyatları görmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Gigi Milano Gözlük Camı Rengi Seçimi

Gigi Milano Gözlük Camı Rengi Seçimi

Gigi Milano güneş gözlükleri farklı renklerde her tarza hitap eden çeşitli çerçeve modelleri ve çerçeve renklerinin yanında farklı cam renkleriyle de sizlere geniş seçenekler sunuyor. Maviden yeşile, mordan daha pek çok cam rengiyle size uygun opsiyonlarıyla tanışma imkânı veriyor. Elbette sevdiğiniz bir cam rengi olabilir ya da kararsız kalmış olabilirsiniz. Böyle durumlarda cam renklerinin de bazı anlamları olduğunu hatırlamanız yararınıza olabilir. Güneş gözlüklerinde özellikle gri, siyah ve kahverengi camlar sıklıkla tercih edilir. Kahverengi bir cam, baktığınız nesnelerde renk değişikliklerine neden olabilir. Örnek olarak, eğer çok yeşil bir ortamdaysanız, yeşil filtreli bir güneş gözlüğü daha iyidir, çöl ortamında ise daha kahverengi renkleri tercih etmelisiniz. Yoğun güneşli havalar da kahverengi camlar en iyi seçim olacaktır. Kahverengi cam pek size hitap etmiyorsa alternatif olarak kehribar renkli camlara bakabilirsiniz. Ancak araba kullanırken kehribar camlı gözlüğünüzü kullanmamanız iyi olacaktır. Çünkü kehribar rengi cam renklerde bozulmalara yol açabilir. Gri ve siyah camlar ise günlük hayatta kullanıma oldukça uygundur. Görüntü kontrasını engellemediğinden renk bozulmasını da en az seviyeye indirir. Gözünüz çabucak yoruluyorsa, güneş ışınlarını en çok kesen gri ve siyah camları tercih edebilirsiniz. Uzun yol şoförüyseniz ya da uzun yola çıkacaksanız koyu renkli camlar uykunuzu getirebileceğinden kesinlikle kaçınmanız gereken gözlük çeşididir. Normal günlerde kullanabileceğiniz bir seçenek olsa da uzun yolculuklar da araba kullanmak için uygun olmayacaktır. Yeşil camlı güneş gözlüğü çeşitleri, gördüğünüz nesnelerin renklerini değiştirebilir. Ancak gözler üzerinde sakinleştirici ve dinlendirici bir etkisi vardır. Yeşil ve mavi renklerin daha yoğun bir şekilde algılandığı bu gözlükler, özellikle zayıf aydınlatma koşullarına sahip ortamlarda kullanım için uygundur. Başka bir deyişle, deniz kenarında değil, kış ve bahar aylarında güneşin daha az etkili olduğu veya akşamüzeri gibi güneşin etkisini kaybettiği saatlerde yeşil cama sahip güneş gözlüğü takabilirsiniz. Zarif ve şık bir görünümün yanı sıra günlük kullanım için ideal, kolay ve gözlerinizi dinlendiren güneş gözlüklerine ihtiyacınız varsa, pembe ve kırmızı camlı gözlükler sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Zarif görünümlerine ek olarak, bu gözlükler renklerin açık havada daha doğru algılanmasını sağlar. Son olarak mavi camlar özellikle kış aylarında ve karda en doğru görüşü sağlıyor. Efsanevi Gigi Milano gözlükleri için sayfamıza göz atın ve hemen güneş gözlüklerinizde tarzınızı konuşturmaya başlayın.