GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Dsquared Güneş Gözlüğü

Gözlükler göz sağlığımız için önemli aksesuarlardır. Özellikle güneş ışınlarının fazla maruz kalmada göze ve cilde verebileceği zararlar nedeniyle güneş gözlüğü kullanımı çok önemlidir. Dsquared gözlük markası , başarılı ve kaliteli tasarımları ile birçok kişinin tercih ettiği markaların başında gelir.

Göz Sağlığınızı Önemseyen Dsquared Gözlük

Göz Sağlığınızı Önemseyen Dsquared Gözlük

Güneş gözlükleri yazın kullanıldığı kadar kışın da fazlasıyla kullanılır. Güneş ışığının yansıması cisimlerinde parlaklığını artıracağı için yaz ve kış gözlerinin kısılmasına neden olur. Gözlüklerde %99 ve üzeri UV koruması göz sağlığını koruyan gözlük modelleri tercih edilmelidir. Dsquared güneş gözlüğü çeşitlerinde %100 UV koruması özelliği bulunur. Yüze rahat oturan modellerin tercih edilmesi kullanım açısından önemlidir. Yüz, burun ve kulağa baskı yapmayan çerçeve modelleri kullanımda tahriş edebileceği için hayatı olumsuz etkiler. Dsquared güneş gözlükleri yüzünüze rahatça oturarak kolay kullanım sağlar ve yüzde alerji oluşturmayacak maddelerden üretilmiştir. UV 400 etiketli gözlük modelleri bulunan marka, göz ve çevresinde kırışıklıkların oluşmasını engelleyerek cildi korur. Oldukça hafif olan gözlükler gözde ağırlık yapmadan istenildiği takdirde sürekli kullanılabilir. Güneş gözlükleri sağlık açısından çok önemli olduğu gibi, aksesuar yönüyle de fazlasıyla kullanılmaktadır. Dsquared güneş gözlüğü modelleri her yüz tipine uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle kişiler yüzüne uygun modeller ile kıyafetlerini tamamlayarak kullandığına hoş bir şıklığa ulaşabilmektedir.

Dsquared Gözlükleri ile Yüzünüzü Ön Plana Çıkarın

Dsquared Gözlükleri ile Yüzünüzü Ön Plana Çıkarın

Dsquared güneş gözlüğü kullananlar, kalitesi ve şıklığından oldukça memnunlardır. Dsquared güneş gözlükleri her model, cam, çerçeve, renk ve şekilde bulunabilmesi ile kullanıcıların beklentilerini karşılamakta ve tarzlarını yansıtmaktadır. Köşeli gözlük modelleri keskin yüz hatlarını dengeleyici özelliğe sahip olan modellerdir. Yuvarlak gözlük modelleri yüzün olduğundan daha uzun ve ince görünmesini sağlar. Ayrıca son yıllarda yuvarlak modeller oldukça şık bir görüntüye taşıyan modeller arasındadır. Kare gözlükler ise yüzün daha eşit görünmesini sağlar. Oval yüz şekline sahip kişiler için oldukça uygun bir modeldir. Dikdörtgen modeller ise, yüzün daha geniş ve uzun görünmesini sağlar. Dsquared güneş gözlüğü UV ışınlarını filtreleyen özel cam tipine sahiptir. Birçok modelinde kullandığı akrilik cam tipi, güneşten iyi korumasının yanı sıra çizilmelere ve darbelere oldukça dayanıklı bir camdır. Özellikle ciddi çarpmalara karşı çok dirençli oluşu öne çıkan özellikleri arasındadır. Kiri ve tozu olabildiğince az tutması nedeniyle birçok kullanıcının tercih ettiği cam tipleri arasındadır. Dsquared polarize güneş gözlüğü modelleri cam tipinde bulunan özel polarize filtresi sayesinde parlaklığı büyük ölçüde filtre ederek daha keskin ve net bir görünüm elde etmeyi sağlar. Filtreleme yaparken renkleri korur ve koyulaştırmaz.

Şıklığı ile Öne Çıkan Parçalardan Dsquared Güneş Gözlükleri

Şıklığı ile Öne Çıkan Parçalardan Dsquared Güneş Gözlükleri

Dsquared güneş gözlüğü çeşitleri, oldukça renkli modellere sahip oluşu ile birçok kişinin tarzını büyük ölçüde yansıtmaktadır. Lacivert, gri ve kahverengi tonlarındaki cam renkleri parlaklığı oldukça başarılı bir şekilde giderir. Parlaklığı gidermenin yanı sıra renkleri bozmadığı için gözlüğün kontrastı oldukça iyidir. Ayrıca parlaklığı tamamen gidermesi sayesinde göz yorgunluğuna da sebep olmaz. Altın, sarı ve bronz cam modelleri düşük ve orta dereceli parlaklığı gidermede oldukça başarılı cam tipidir. Derinlik algısı açısından başarılı oluşu sebebiyle kışın karlı havada kullanım anlamında oldukça ideal bir cam rengidir. Yeşil rengi cam tipleri de yüksek parlaklıkları bile tamamen gidererek net ve renkli görünüm sunar. Bunun yanı sıra aynalı modeller de yüksek parlaklıkları tamamen süzerler. Aynalı camlar oldukça net bir görüş sağlar. Ayrıca son günlerde sıra dışı ve ikonik bir şıklık sağladığı için en çok tercih edilen modeller arasındadır. Dsquared gözlük modelleri, çerçeveleri ile de yüze oldukça yakışan ve modern bir şıklık sağlayan modellerdir. İnce çerçevelerin yanı sıra yüzün daha küçük gözükmesini sağlayan, geniş çerçevelerde bulunur. Bazı modellerde yarım çerçeve kullanılırken bazı modellerinde tam çerçeve kullanılmıştır. Çerçevelerde ağırlıklı olarak keskin yüz hatlarını yumuşatmayı sağlayan kemik modelleri bulunur. Bunun yanı sıra metal çerçeve de yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle bazı metal modellerde kadınların sevebileceği gold, bronz gibi renkler kullanılırken, taş detayları ile hareketlendirilmiştir. Çerçeve rengi olarak rutin olarak kullanılan siyah, kahverengi, gri, lacivert, yeşil gibi çerçeveler tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra farklılığını ortaya koymak isteyenlerin tercih edebileceği neon yeşil, pembe ve turuncu çerçeve renkleri de vardır. Dsquared güneş gözlüğü fiyatları ;seçeceğiniz ürüne göre değişiklik gösterir. Sayfamız üzerinden modelleri inceleyerek tarzınızı yansıtan güneş gözlüğünü tercih edebilirsiniz.