GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bvlgari Güneş Gözlüğü

Bvlgari güneş gözlüğü hem kadınlar hem de erkekler için zarif ve şık modeller sunuyor. Bütün bir yıl boyunca yanınızdan ayırmadığınız gözde aksesuarınız olan güneş gözlükleri, modaya ve trende uygun tasarımlarıyla her yıl yenileniyor. Bvlgari güneş gözlüğü modelleri çağdaş cam şekilleri ve özgün çerçeve tasarımlarıyla herkesin favorisi olmayı başarıyor.

Bvlgari Güneş Gözlüğü ile Tarz Yaratın

Bvlgari Güneş Gözlüğü ile Tarz Yaratın

Bvlgari erkekler ve bayanlar için ürettiği güneş gözlükleriyle dikkat çekiyor. Şık ve göz alıcı çerçeveleriyle bayanlar tarafından beğenilen Bvlgari bayan güneş gözlüğü için birçok model var. Marka bayanlar Serpenti, Divas’ Dream, Bvlgari Bvlgari ve Le Gemme adlı dört gözlük serisine sahiptir. Serpenti serisi cam şekliyle bir kelebeği andırıyor. Yüz tipi uzun olan bayanlara oldukça yakışan model, renk seçenekleriyle göz kamaştırıyor. Divas’ Dream markanın şık ve gösterişli serisi. Bvlgari ince ve kibar yapısıyla kalite ve zarafeti konuştururken, Le Gemme kare tarz çerçeveleriyle günlük kullanımda öne çıkıyor. Bvlgari güneş gözlüğü bayan kullanıcılara hitap eden birçok modelin yanı sıra erkeklere özel olarak Diagono serisini sunuyor. Bvlgari güneş gözlüğü modelleri koleksiyonlar arasında unisex güneş gözlüklerine de yer veriyor. Bvlgari güneş gözlüğü erkek koleksiyonlarından olan Diagono hem damla hem de kare cam seçenekleriyle klasik ve şık görünüm veriyor. Kahverengi, siyah, mavi ve açık krem tonlarındaki model seçenekleriyle dikkat çekiyor. Bayanlar için ise daha sıcak ve koyu tonlarda renk seçenekleri bulunuyor.

Bvlgari güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bvlgari güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bvlgari bayan güneş gözlüğü çeşitleri estetik tasarımları ve hafif yapılarıyla beğeni topluyor. Benzer özelliklerle donatılmış Bvlgari erkek güneş gözlüğü modelleri de klasik, günlük ve şık tarzda tasarımlarıyla öne çıkıyor. UV ışınlarından yüzde 100’e kadar koruma sağlayan aynalı mercekleri sayesinde gözleriniz zarar görmüyor. Çağdaş tasarım ile klasik detayları bir arada buluşturan modelleriyle de dikkat çekiyor. Bvlgari güneş gözlüğü modelleri arasından Bvlgari Bvlgari koleksiyonuna ait yuvarlak metal güneş gözlüğü günlük kullanım için oldukça uygun. Hem şık hem de sade tasarımlara sahip güneş gözlüğünün kullanım alanı oldukça geniştir. Güneş gözlüğü Bvlgari marka olan modeller iki lens arasındaki burun yastığı sayesinde yüzünüze kolayca oturuyor. Yuvarlak, kare, kelebek ve damla şeklindeki cam modelleri yüz yapısına göre uyum sağlıyor. Kulak arkasına gelen çerçeve sapları, güneş gözlüğü uzun kullanılsa bile cilde zarar vermiyor. Polarize cama sahip güneş gözlüğü modellerine koleksiyonları arasında yer veren Bvlgari, çok yoğun ışıklı bir ortamda bile koruma sağlayabiliyor. Parlama ve yansıma gibi göz yanıltıcı zararlı ışınları engellemeye yardımcı oluyor. Bvlgari güneş gözlüğü fiyatları model ve renklere göre değişiyor. Estetik tasarımları ve iç detay özellikleri ile bütçenize uygun modellerle karşınıza çıkıyor.

Bvlgari Güneş Gözlüğü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bvlgari Güneş Gözlüğü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bvlgari güneş gözlüğü modelleri günlük ve şık kullanım için oldukça uygun. Bir kot ve bir tişörtle evden çıkıyorsanız yuvarlak modelli sade koleksiyonları tercih edebilirsiniz. Özel bir davete katılıyor, şık bir ortamda yer alıyorsanız Bvlgari bayan güneş gözlüğü kategorisinde Divas’ Dream modelini bu tarz etkinlikler için kombinleyebilirsiniz. Bvlgari erkek güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan Diagono koleksiyonu hem özel hem de günlük kullanımlara yakışıyor. Güneş gözlüğü kullanırken darbelere karşı çok dikkatli olunmalıdır. Gözlüğü kullanmadığınız zaman kılıf içerisinde muhafaza etmeniz gerekiyor. Çanta içlerinde kılıfsız taşınan gözlüklerde çizilme olabilir. Ama Bvlgari markası ürettiği güneş gözlüğü modellerinde kalite ve dayanıklılığı ön planda tuttuğu için bu tarz durumlarla çok nadir karşılaşabilirsiniz. Kullanıcıların yorumlarından kullanım hakkında bilgi alabilir, güneş gözlüğünüzü o doğrultuda kullanabilirsiniz. Birebir ürün kullanıcıları seçtiğiniz model hakkında yararlı bilgiler paylaşabilir. Size de güneş gözlüğünüzün uzun süre tadını çıkarmak kalır!