GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

ARAMA KRİTERLERİNİZE UYGUN BİR SONUÇ BULUNAMADI

Başka bir kelime ile arama yapabilir,
Kategorilere göz atabilir,
Arama kriterlerinizi değiştirebilirsiniz.

Belletti Güneş Gözlüğü

Belletti 1980 yılından itibaren aksesuar alanında adını duyuran bir Türk markasıdır. 1998 yılında hem toptan hem de perakende olarak satışa başlayan marka 2006 yılından beri Belletti güneş gözlüğü satmaktadır. Uzun yıllardır üstün kalite ve teknolojiyi bir arada sunan marka Belleti güneş gözlüğü modelleri konusunda oldukça iddialıdır. Müşteri memnuniyetini en üst sıralarda tutan marka, yenilikçi ve güvenilir vizyonu sayesinde müşterilerin yorumlarına önem vermektedir. Güneş gözlüğü Belletti olanlar çağa ve modaya uyum sağlayarak, yenilikçi bir tarza sahip olmaktadır. Kalite ve hizmet anlayışıyla ilerleyen Belletti, dünya çapında uluslararası alanda adım adım tanınırlığı artan bir markadır. Hem bu bilgiler hem de Belletti güneş gözlüğü yorumları sizi marka hakkında bilgi sahibi yapacaktır.

Belletti Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Belletti Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Belletti güneş gözlüğü alanında adını duyurmuş ve kullanıcılar tarafından çok tercih edilen bir markadır. Hem bayanlar hem de erkekler için ürettiği birçok model, tasarıma uygun olarak ortaya çıkmaktadır. Belletti erkek güneş gözlüğü kategorisi metal, kemik polarize ve metal polarize olarak üçe ayrılmaktadır. Metal serisinde erkekler için metalik detaylı modeller yer almaktadır. Damla, yuvarlak ve köşeli cam stillerini bir arada buluşturan kategori her yaştan erkeğin beğenisine sunulmaktadır. Belletti güneş gözlüğü modelleri arasında kadınlar için de son moda tasarımlar yer almaktadır. Belletti kadın güneş gözlüğü çeşitleri ise, kemik ve polarize olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kemik güneş gözlüğü çeşitleri arasında birçok renk ve model yer almaktadır. Büyük camlı, köşeli, kibar ve sade olmak üzere her zevke hitap edebilen tasarımlar bir arada toplanmıştır. Belletti bayan güneş gözlüğü denince aklan gelen ilk markalardan biri olan Belletti, ürettiği üstün teknoloji özellikli güneş gözlükleri ile çok beğenilmektedir. Polarize özelliğe sahip güneş gözlükleri de hem erkekler hem de kadınlar için mevcuttur. Cam türü olarak normalden farklı özelliğe sahip olan polarize, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Belletti güneş gözlüğü modelleri cam türü ve rengi konusunda geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Belletti güneş gözlüğü fiyatları bu geniş yelpazeden seçeceğiniz modellere göre değişiklik göstermektedir. Hemen hemen her bütçeye uygun bir güneş gözlüğü bulunabilmektedir. Erkek kemik polarize güneş gözlüğü almayı düşünenler Belletti markasında birçok seçeneği bir arada bulabilir. Tam ya da yarım çerçeve özelliğine sahip modeller dikdörtgen şeklinde cam stiline sahiptir. Belletti erkek polarize güneş gözlüğü çeşitleri renk olarak genellikle siyah ağırlıklıdır. Belletti güneş gözlüğü bayan ve erkekler için en özgün tasarımları üretmektedir. Bayan modelleri arasında yer alan çeşitlerde ise, genellikle tam çerçeve ağırlıklı olmaktadır. Koyu kahve, bakır ve siyah tonlarında birçok renk bayanlara bir arada sunulmaktadır. Tüm bu özgün modeller arasından hem bayanlar hem de erkekler diledikleri renk ve türü seçebilmektedir. Modayı yakından takip eden marka, her geçen gün çağdaş modeller ile karşımıza çıkmaktadır.

Polarize Cam Güvencesiyle Belletti Güneş Gözlüğü

Polarize Cam Güvencesiyle Belletti Güneş Gözlüğü

Belletti güneş gözlüğü kullananlar seçecekleri bazı modellerde polarize cam özelliğinden yüzde yüz yararlanmaktadır. Hem erkek hem de kadın modelleri arasında yer alan polarize cam güneş gözlükleri için olmazsa olmaz özelliklerden bir tanesidir. Polarize cama sahip Belletti güneş gözlüğü nasıl bir görüş sağlar derseniz hemen anlatalım. Güneş ışığı çeşitli yönlerde absorbe edilebilmekte veya yansıtılabilmektedir. Su, kara veya arabanın kaputu gibi yatay yüzeylerden sıçrayan güneş ışığı genellikle benzer bir yatay yönde geri yansımaktadır. Bu yansıma, yalnızca görsel rahatsızlık yaratmayacak, aynı zamanda potansiyel olarak kör edici bir parlamaya neden olabilmektedir. Parlama, özellikle araba sürerken çok tehlikeli bir durum yaratma potansiyeline sahip olabilmektedir. Yani bir zemin üzerinde bulunan herhangi bir şeye yansıyan güneş ışınları, geliş ve kırılma açısına göre başka bir yerde yansıma oluşturmaktadır. Oluşan bu yansıma göze için zararlı olabilmektedir. Polarize cam tam da bu noktada sağlığınızı korumak için harekete geçecektir. Belletti unisex güneş gözlüğü kullananlar da eğer polarize cam özelliğine sahip bir model tercih ettiyse, bu tarz yansımalar ile görüş açısını şaşırmayacaktır. Polarize cam doğada oluşabilecek yansımaları, göz yanılması haline getirmemek için canla başka mücadele etmektedir. Güneşten gelen zararlı ışınları emerek Belletti güneş gözlüğü kullananlar için emniyet sağlamaktadır. Belletti güneş gözlüğü kalitesi ile tam da bu noktada öne çıkmaktadır. Kullanıcılar için net ve açık bir görüş sağlayan polarize camlar günümüzde oldukça fazla talep görmektedir. Belletti güneş gözlüğü modelleri arasında yer alan polarize cam aynı zamanda görsel rahatlığı büyük ölçüde artırır. Kullanıcılara daha net ve az yorucu bir görüş sağlamaktadır. Kontrast ve görsel netlik sağlayarak Belletti güneş gözlüğü kullananlar için rahatlık sağlamaktadır. Polarize cama sahip güneş gözlüğü kullananlar da göz yorgunluğu en aza indirilmektedir. Renkler gerçek ve olduğu gibi algılanırken, gölge ve yansımaların kişiyi yanıltmasına izin verilmemektedir. Belletti güneş gözlüğü yorumları ile de bilgi sahibi olabileceğiniz polarize cam hakkında bilmeniz gereken bir özellik daha bulunmaktadır. O da çeşitli renk seçeneklerine sahip olmasıdır. Genellikle gri ve kahverengi üzerinde toplanan renkler, yeşil veya sarı da görülebilmektedir.

Belletti Güneş Gözlüğü Her Ortamda Rahatlıkla Kullanılabilir

Belletti Güneş Gözlüğü Her Ortamda Rahatlıkla Kullanılabilir

Belletti bayan güneş gözlüğü yediden yetmişe çok sevilmektedir. Tasarımları, çerçeve modelleri ve cam renkleri görenleri kendine hayran bırakmaktadır. En popüler cam ve lens çeşitlerini bünyesinde bulunduran Belletti güneş gözlüğü, kullanıcılara üstün teknoloji ve kaliteyi bir arada sunmaktadır. Güneş gözlüğü kullanırken öncelikle kullanmadığınız zamanlarda kılıfla birlikte muhafaza etmeniz gerekmektedir. Çanta içlerinde sarsılan, kıvrılan, ezilen, esneyen ya da darbe alan gözlüklerin ömrü kısalmaktadır. Belletti erkek güneş gözlüğü çeşitleri de erkekler tarafından gömlek veya pantolon cebinde taşınmamalıdır. Açık havada spor yaparken ya da aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte pazar günü gidilmiş güzel bir piknik etkinliğinde güneş gözlüğü rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle açık havada kullanıcılar gözle temas eden zararlı güneş ışınlarına karşı daha güvende olmaktadır. Güneş gözlüğü Belletti kullananlar hem modayı yakından takip etmekte hem de güneş gözlüklerini kıyafetlerine rahatlıkla uydurabilmektedir. Günün her saatinde yanınızda olacak Belletti güneş gözlüğü modelleri, iç ve dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Belletti güneş gözlüğü yorumları bölümüne yazılan bilgiler doğrultusunda güneş gözlüğünüzü günün hangi saatlerinde kullanmanı gerektiğini de öğrenebilirsiniz. Birebir tecrübe etmiş kişilerden alacağınız bilgiler doğrultusunda güneş gözlüğünüzü daha verimli hale getirebilirsiniz. Akşam üstü katılacağınız bir aile daveti, düğün, organizasyon ya da arkadaşlarınızla geçireceğiniz eğlenceli bir saatte en Belletti güneş gözlüğü sizi yalnız bırakmayacaktır. Sevilen aksesuarınız ile birlikte sevimli fotoğraflar çekilebilir, oldukça şık görünebilirsiniz. Belletti yüzünüze tam oturacak güneş gözlükleri tasarlamaktadır. Her yüz şekline göre de farklı modeller bulunmaktadır. Tabi kullanım sırasında da gözlüğünüzün yüzünüze tam oturması için bazı davranışlardan kaçınmak gerekmektedir. Belletti güneş gözlüğü saça taç ve toka şeklinde takılmamalıdır. Bu davranış esnemeye yol açabilmektedir. Bununla birlikte gözlüğünüzün ömrü kısalabilmektedir. Esneyen gözlük sapları ve burun yastıkları yüze tam olarak uyum sağlamayabilmektedir. Belletti şık ve özgün tasarımları ile kullanıcılara kolay bir kullanım sağlamaktadır. Gözlüğünüzün lekelenmesini önlemek için belli aralıklarla temizlik yapmanız gerekmektedir. Nemli ve hassas bir bez yardımı ile temizlik yapabilirsiniz. Ama kesinlikle farklı bir temizlik maddesi kullanılmamalıdır. Tüm bunlara dikkat edildiğinde görüş açınız net olacaktır.