GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Air Force Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü en çok kullanılan ve kombinlerinizi tamamlayan önemli aksesuarlar arasında yer alır. Hem sağlığınız hem de şık bir imaj yaratmanız açısından oldukça kullanışlı bir yönü vardır. Özellikle gözlerin güneş ışığına karşı korunulması istenildiğinde daha sık kullanılır. Çünkü güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı göz yapısı korunması gerekir. Bu yüzden güneş gözlüğü yazın daha sık kullanılır. Air Force gözlük her sene değişen trendleri ile birlikte size sunulur. Trendi ve modayı yakından takip eden marka, buna uygun tasarımlara yer vererek geniş ürün seçeneklerini sizlerle buluşturur. Çünkü moda anlayışı her yıl değişkenlik gösterir. Giyimden aksesuara kadar her şey bu değişimden gerekli payı alır. Bundan en çok etkilenenlerin arasında gözlükler vardır. Air Force ile zevkinizi ve tarzınızı rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Kimi modeller her giyim kombinine uyum sağlayan bir tasarıma sahiptir. Ancak kimisi ise bu konuda daha dar kalıplarda kalır. Sizlere daha geniş kullanım olanağı sunan bir ürüne bu marka ile sahip olabilirsiniz. Sadece Türkiye’de değil yurtdışı pazarlarında da satışı yapılan güneş gözlükleri, havalı görünümleri ile dikkat çeken bir tasarıma sahiptir. Kaliteli ve dayanıklı olan bu aksesuarlar çizilmeye veya kırılmaya karşı gayet korunaklıdır. Özellikle uzun süreli kullanımlar için ideal modeller arasında yer alır. Herhangi bir aşınmaya ya da paslanmaya yol açan bir yapısı yoktur. Rahatlıkla her alanda kullanım kolaylığını sizlere sunar. Estetik ve zevk düşkünü olanlar için özel tasarımlı birçok içerik de mevcuttur. Sadece tek bir ürün ile dış görünüşünüz üzerinde büyük farklılıklar yaratabilirsiniz. Daha canlı renklerden sıradışı boyutlara kadar birçok tasarım bu marka içinde mevcuttur. Ürün çeşitliliğine yer verilerek istediğinizi bulmada sizlere kolaylık sağlanır. Güneş gözlüğü deneyiminizi Air Force ile yaparak tarzınızı yansıtabilirsiniz. Güneşli havalarda yürürken hem göz sağlığınız korunur hem de şıklığınızı konuşturursunuz. Sahip olacağınız her model ile özgür ve sıradışı bir tarz yaratmaya başlayabilir, gözlerinizi zararlı güneş ışığından koruyabilirsiniz.

Air Force Güneş Gözlüğü ile Zevkinizi Konuşturun

Air Force Güneş Gözlüğü ile Zevkinizi Konuşturun

Günümüzün teknolojik yapısı gelişmeye devam eder. Bu gelişme seviyesi ise her yerde kendini belli eder. Teknolojinin yansımasını Air Force ile keşfedebilirsiniz. Geliştirilen teknoloji ile üretilen gözlükler, gözleri her türlü zararlı unsura karşı korur. Gün boyu gözünüzde kalsa bile gözlerinizi yormayan bir sisteme sahiptir. Gözlerin sağlığı düşünülerek üretilen cam mercek sayesinde en hassas gözlere bile bu aksesuar rahatlıkla takılabilir. Air Force güneş gözlüğü her yaşa, cinsiyete ve zevke uygun olan tasarımlara sahiptir. Bir İtalyan markası olan Airforce dünyanın dört bir yanında herkese hizmet vererek zengin ürün dünyasını kullanıcılarına sunar. Güneş gözlüğü ne kadar rahat bir tasarıma sahipse o kadar kullanışlı olur. Gözü yormayan ve burun üzerine oturan yumuşak kapsül sayesinde yüzünüzde iz de bırakmaz. Pratik bir şekilde takılıp çıkarılabilir. Sadece göz değil saç üzerine de takılarak güzel bir görünüm elde edilebilir. Özellikle kadınlar saç üzerine takarak aksesuarı daha kullanışlı bir hale getirir. Dağınık olan saçınız gözlük yardımı ile toplanarak sizi rahatsız etmez. Air Force gözlük fiyatları bütçenize uygun olan bir gelişime sahiptir. Bu ürünler yüksek işçilik kalitesi ile üretilir. Her biri uzun süreli kullanıma uygun olacak bir dizayna sahiptir. Tasarımı profesyonel çizgilere dayanır. Sıradan ürünlerle kıyaslanamayacak bir kaliteyi modellerin üzerinde hissedebilirsiniz. Bunun için fiyatlar kalitesini ve emeğini yansıtan bir aralığa sahiptir. Ancak sanılanın aksine yüksek en uygun fiyatları kullanıcılarla buluşturur. Kolaylıkla sahip olacağınız bu modeller size ergonomik bir rahatlığı sunar. Her mevsim giyiminize ayak uyduracak birçok çeşitlilik mevcuttur. Renkleriyle ve zengin tasarımlarıyla size her mekanda eşlik eder. Alanında birçok farklı boyuta sahip olduğu için her yüz tipine uygun olanı bulmanızda zorluk yaşamazsınız. Günlük bir kıyafetin üzerine sadece havalı bir model takarak ilgi çekmeyi başarabilirsiniz. Ayrıca havalı değil klasik olmayı sevenler için daha sade ama çekici bir tasarıma sahip modeller de mevcuttur. Hem kadın hem de erkekler için klasik tonlarda renklere ve tasarımlara yer verilir. Özellikle eski dönemlerin klasikliğini seçeceğiniz bir ürün üzerinde keşfedebilirsiniz. Sadece moda ve trend değil eski motiflere de yer verilerek zengin içerik dünyası sizler için oluşturulur. Genelde klasik gözlükler ağır bir renk tonuna sahip olur. Daha koyu renkler tercih edilir ve gözü kapatan bir cam sistemi kullanılır. Gözlük yapısı yuvarlaktan ziyade ovale yakın bir tasarıma sahiptir. Marka dahilinde mevcut olan birçok içerik yer aldığı için klasikten daha çekici bir görünüme sahip olan modellere de marka sayesinde kavuşabilirsiniz. Hem kadın hem de erkeklere hitap eden birçok gözlük çeşitlerini keşfederek ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz.

Zengin Modelleri ile Air Force Güneş Gözlüğü

Zengin Modelleri ile Air Force Güneş Gözlüğü

Marka içinde unisex olarak satışa sunulan modeller de mevcuttur. Unisex ürünler hem kadına hem de erkeğe hitap edecek bir tarza sahiptir. Alacağınız bir ürünü eşinizle birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her kategori için aynı kalitede ürün çerçevesi mevcuttur. Markanın cam tipi olarak öne çıkan polarize, üstün bir koruma özelliğini sizlere sunar. Polarize için yararlanılan malzeme ise aynalı polarize, polarize antirefle, degrade polarize, polikarbon ve kolormatiktir. Her biri sağlık açısından test edilerek üretime dahil edilir. Air Force gözlük yorumları alanı ürünü kullanan ve memnun kalan kişilerin görüşlerini yazdığı bir platformdur. Daha farklı bir alandan bilgi sahibi olmayı düşünüyorsanız bunun için yorum kısmına göz atabilirsiniz. Marka tasarımlarda yuvarlak, kare, oval, damla ve dikdörtgen şekillerine yer verir. Renkler ise her şekil üzerinde farklı tonlarda tasarlanır. Bir oval gözlük üzerinde koyudan açık tona varana kadar her renk gözlüğü tedarik edebilirsiniz. Ayrıca kimi ürünler şeffaf yani transparan bir renk özelliğine sahiptir. Bu gözlüklere uygulanan renkler camın arka kısmını gösterecek bir tasarımla üretilir. Kullanılan renkler ise daha açık tonlara sahiptir. Transparan olan gözlükler güneşle doğrudan temas etse de zararlı ışınları geçirmeyen bir sisteme sahiptir. Gözlüğü takarak güneşe karşı gözlerinizi rahatlıkla koruyabilirsiniz. Bu aksesuar alanında mevcut olan tüm modeller yüksek bir çözünürlüğe sahiptir. Yani dış dünyayı rahatlıkla netliğini kaybetmeden izleyebilirsiniz. Yüz tipinize uygun olan birçok boyutları inceleyerek kendinize yakışanı keşfedebilirsiniz. Şık ve kullanışlı tasarımları ile her mekana uyum sağlayabilirler. Klasik bir takım elbiseden spor ya da günlük kıyafete kadar rahatlıkla kombinlemeniz mümkündür. Marka içinde mevcut olan her model birçok kıyafetle kombinlenmesi bakımından oldukça kullanışlı bir alanı sizlere sunar. Her ürün hafif ağırlıkta olduğu için kullandığınız aşamada size ağırlık hissini vermez. Sadece gözünüze ve saçınıza değil kıyafetinize iliştirerek kullanım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Her ürün kibar bir görünüme sahip olduğu için kullanım açısından size birden fazla seçenek sunar. Hayatı daha kaliteli gözlüklerle görmeye başlayabilir ve kaliteyi kıyafetleriniz ile kombinleyerek en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Kadın ve Erkeğe Özel Air Force Güneş Gözlüğü

Kadın ve Erkeğe Özel Air Force Güneş Gözlüğü

Hem kadın hem de erkeklere özel kategorilere ayrılan aksesuarlar, geniş seçeneklerle marka bünyesinde sizlerle buluşur. Kadınlar için genelde füme, mavi, gri, siyah, sarı, mor ve yeşil tonları tasarımlara daha fazla yansıtılır. Erkeklerde ise daha çok kahverengi, gri, siyah ve füme tonları tercih edilir. Cam tasarımı konusunda her iki cinsiyet için de aynı şekiller kullanılır. Genelde çerçeve kategorisi; metal, kemik ya da kemik-metal karışımı olacak şekilde üretimden geçer. Metallerin zamanla rengini kaybetmesi ya da aşınmaya uğraması söz konusu olmaz. Air Force gözlük erkek modelleri genelde metal ağırlıklı işlem görür. Uzun süreli kullanımlara uygun bir üretime sahiptir. Uzun süre gözünüzde kalsa da yorucu bir yönü yoktur. Marka içindeki tüm ürünler güneş altında uzun süreli kalsa da renginden ve yapısından hiçbir şey kaybetmez. Cam yapısının bozulması ya da güneş altında yoğun sıcaklıktan kaynaklı erimeyle maruz kalması söz konusu olmaz. Ürünler zararlı madde içermeyen malzemelerden üretildiği için sağlığınızı tehdit edecek bir mekanizma, içeriğinde yer almaz. Gözlükler doğrudan yüze ile temas ettiği için sağlıklı ürünlerden üretilmesi gerekir. Marka buna önem vererek üretim aşamasında camdan çerçeve kısmına kadar kaliteli ürünlere yer verir. Genelde metal içerik kullanılır. Plastik ve lastik ürünlerine yer verilmez. Hem günlük hem de özel kullanımlara uygun olan içerikler mevcuttur. Markanın en trend koleksiyonları da şıklığınıza şıklık katmanız için üretilir. Ayrıca sarı, turuncu ve bordo gibi renklere yer verilerek alışılmışın dışında tonlar da kullanılır. Geometrik oval tasarımlarla genel geçer gözlük modelleri dışında farklı tasarımları deneyebilirsiniz. Kombininizin üzerine markanın en trend modellerini kullanarak sıkıcı bir görünümden tek bir dokunuşla kurtulabilirsiniz. Rahatlığı ve şıklığı üzerinizde taşıyarak daha çekici bir görünüme sahip olacağınız ürünlere kavuşabilirsiniz.

Yaşamınıza Kaliteyi Air Force Güneş Gözlüğü ile Taşıyın

Yaşamınıza Kaliteyi Air Force Güneş Gözlüğü ile Taşıyın

Air Force gözlüklerinde kullanılan camlar kolay temizlenir bir özelliğe sahiptir. Cam yüzeyi kolaylıkla kir tutmaz bir dizaynla üretilir. Ancak temizlemeyi isterseniz gözlüğün bezi ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Alım aşamasında ürünün yanında bezi de kutusu ile birlikte size verilir. Ayrıca gözlüğü sudan geçirerek hafif dokunuşlarla da yıkayabilirsiniz. Air Force kadın gözlük genelde yuvarlak ve kemikli bir yapıya sahip olarak dizayn edilir. Göz açıklığı, kaş şekli ve kafa büyüklüğü baz alınarak seçeceğiniz ürünü kendi yüz hatlarınızla bütünleştirebilirsiniz. Ancak Air Force ile yüz hattınızı yüzde yüz yansıtan modeller mevcuttur. Göz sağlığı ve dış görünümü birleştiren bir model tercihi yaparak kullanım açısından size avantaj sunar. Kulağınıza takılan kısımları ince bir dizayna sahip olduğu için hafif ve kibar bir duruş elde eder. Üstelik kulağı ağrıtma gibi bir durum da söz konusu değildir. Alanında klasiklerden spor tarzlara kadar her model kategoriler halinde satışa sunulur. Böylece seçim aşamasında zorluk yaşamadan istediğinizi anında bulabilirsiniz. Şık bir kıyafet üzerine daha klasik bir tarzı denerken spor kıyafet üzerine daha canlı bir modeli tercih edebilirsiniz. Her mekanda bakışları üzerinize çekecek özel tasarımlı aksesuarları marka ile bulabilirsiniz. Seçeceğiniz tek bir ürün ile uzun süreli bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Tarzınızı ve zevkinizi yansıtan ürün çeşitliliği Air Force ile mümkündür. Genel makyaj ve saç tarzınızı bile tek bir ürün ile ön plana çıkarabilirsiniz. Sizler de tasarımı ile dikkat çeken şık ürünlere göz atabilirsiniz. Sadece ihtiyacınız olanı belirleyip toplum içinde zevkinizi ön planda tutmanız adına trend ürünlerle tanışabilirsiniz.

Air Force Güneş Gözlüğü ile Mekanlara Uyum Sağlayın

Air Force Güneş Gözlüğü ile Mekanlara Uyum Sağlayın

Her mekan için ayrı bir giyime ihtiyaç duyulur. Sizler mekanları şık gözlüklerinizle keşfedebilirsiniz. Marka içinde birçok model her zevki yansıtabilmeniz adına çeşitlenir. Bunlar arasında yer alan ve burun kısmında bulunan şeritin çift yönlü gitmesi genelde erkekler tarafından tercih edilir. Ayrıca kayak yaptığınız sırada da gözlüğe ihtiyaç duyarsınız. Bu alanda da size hitap edecek bir modele Air Force ile sahip olabilirsiniz. Kayak sırasında da kar yüzeyine yansıyan güneş göz sağlığınızı etkiler. Bunun için Air Force geliştirdiği kayak güneş gözlüğü ile daha iyi kayak yapmanıza da yardımcı olur. Marka her alanda size hitap edecek tasarımları öne sürer. Air Force polarize güneş gözlüğü cam yüzeyine gelen güneş ışınlarını kırarak zararlı ışınlara karşı rahat bir şekilde gözünüzü açmanıza yardımcı olur. % 100’e varan UV ışınlarını önleyebilmesi için titizlikle tasarlanır. Tüm gün gözünüzde kalsa da sanki gözlük takmıyorsunuz gibi bir hisse kapılırsınız. Model alanında özellikle kadınlar tarafından çokça tercih edilen altıgen gözlükler kişilerin enerjik ruhunu yansıtması açısından ön plana çıkar. Üstelik sadece altıgen değil sekizgen tasarlanan modeller de mevcuttur. Daha maskülen takılmanız adına bu modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu model üzerindeki renkler açık bir tona sahiptir. Koyu tonlar pek yer almaz. Genellikle lila, sarı ve pembe renklerin tonları daha ağır basar. Air Force gözlük modelleri fiziksel ve ruhsal halinize uygun olan içeriklerle zenginleşir. Bunlardan biri olan damla şekli modeli yüzü daha dolgun ve yuvarlak olan kişilerce tercih edilir. Şık ve kaliteli bir tasarıma sahip olduğu için alışılmışın dışında görünümüyle de dikkat çeker. Yüz hatlarınıza uygun birçok ürünü markanın kategorileri arasından seçerek kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Air Force Güneş Gözlüğü ile Farkınızı Ortaya Koyun

Air Force Güneş Gözlüğü ile Farkınızı Ortaya Koyun

Genelde gözlük çeşitleri arasında siyah renkli olanlar hem kadın hem de erkekler için daha fazla tercih edilir. Siyah modeller her yere ve her kıyafete uyum sağlar. Genelde koyu renk alanında da en çok siyahtan yararlanılır. Marka siyah rengin birçok tasarımını öne sürerek size bu alanda yardımcı olur. Siyah camların daha şeffaf olanından koyu tonuna varıncaya kadar renk çeşitliliği mevcuttur. Ayrıca çerçeve yapısı tam yuvarlak olmasının yanında oval, yassı ve dikdörtgen şekli ile tasarlanan modeller de mevcuttur. Marka özellikle bu alana daha fazla ürün yerleştirerek herkesin ortak zevki olan siyahı ön plana çıkarmaya çalışır. Air Force gözlük modelleri kadın ve erkek kullanıcılar olarak herkese hitap edebilmesi açısından zengin çeşitlilikteki aksesuarını sizlere sunar. Gözlük alırken her zaman orijinal ürünlere yönelmelisiniz. Bunun için ise daha bilindik markalardan tercih yapmanız her zaman daha iyi olur. Air Force dünyaca çapında bilinen bir marka olduğu için orjinal içeriğe sahip tüm seçenekleri rahatlıkla inceleyip ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca alacağınız aksesuarı detaylıca inceleyerek yüzünüze uygun olan bir ölçüyü rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Her ürün ölçüleriyle birlikte satışa sunulur. Böylece tüm yüz tipine uygun olan ölçüler de mevcuttur. Çok hassas olan gözler sadece güneşte değil, ışığın yoğun olduğu alanlarda bile gözlük kullanılmasına ihtiyaç duyar. Akşamları yoğun ışıklı mekanlarda kullandığınız gözlüğünüzle daha rahat bir hisse kapılabilirsiniz. Marka özellikle güneş ışınlarından göz sağlığını koruyan ürünler geliştirdiği için tüm gözlükler marka dahilinde en az UV400 gücünde bir korumaya sahiptir. Sağlığınızı düşünerek üretilen bir gözlüğü temin ederek gözlerinizi koruyabilir, şıklığınızı yansıtabilirsiniz.