TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İtaliaİndependent, Güneş Gözlüğü

için 61 sonuç bulundu.
Cam Tasarımı seçiniz

İtaliaİndependent Güneş Gözlüğü

Hem aksesuar olarak hem de gözleri ultraviyole ışınlarına karşı korumak için kullanılan güneş gözlüklerinin cam ve çerçeve modelleri değişkenlik gösteriyor. Birçok farklı çeşidi bulunan gözlüklerin tasarımları her sezon değişiyor. Italia Independent markası ile gözlerinizi zararlı ışınlardan koruyabilirsiniz. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında tam koruma sağlayan gözlükler, renkli veya koyu camlardan oluşturulur. Güneşten koruma sağlayan güneş gözlükleri aynı zamanda şık tasarımları ile hem kadınların hem de erkeklerin sıklıkla kullandığı kişisel aksesuarı haline gelmiştir. Güneşten gelen enerji spektrumunda mor ötesi ışınlar olarak adlandırılan ultraviyoleler bulunmaktadır. Bu ışınlar insan sağlığı için zararlıdır. Gözler ile uzun süreli temasında hasarlara yol açabilmektedir. Italia Independent güneş gözlüğü sizlere üstün koruma sağlayarak göz rahatsızlıklarının önüne geçmektedir.

Ultraviyole Işınlarına Karşı Italia Independent Güneş Gözlüğü

Ultraviyole Işınlarına Karşı Italia Independent Güneş Gözlüğü

Mor ötesi ışınlar olarak adlandırılan ışınlar, göz içerisinde bulunan saydam tabakanın kurumasına, göz enfeksiyonlarının oluşmasına, kaşıntı, batma veya yanma gibi alerjik reaksiyonların gelişmesine sebep olabilmektedir. Aynı zamanda göz merceğindeki proteinlerin bozulmasına yol açan ışınlar, retina batakasında hasar meydana getirerek katarakt gibi hastalıklara da yol açmaktadır. Güneş gözlüğü sizleri bu rahatsızlıklardan korumak için geliştirilmiş bir üründür. Göz sağlığı açısından tehdit oluşturan ışınların göz ile temasını engelleyen Italia Independent güneş gözlüğü modelleri, ışınları gözlük camı ile süzmektedir. Bu yüzden gözlük camlarında özel cam filtreleri kullanılmaktadır. Parlama ve yansımaları engelleyen ve göz için uygun bir görüş açısı sunan camlar, birçok filtreden oluşmaktadır. Araba kullanırken, durgun deniz üzerindeki seyahatlerinizde sıklıkla yansıma sorunları yaşanmaktadır. Görüşü ve gözleri hassas olan kişileri etkileyen bu sorunu özel olarak tasarlanmış güneş gözlükleri sayesinde kolayca çözebilirsiniz. Gözlük camlarında birden fazla model bulunuyor. Tek renkli camlar, standart renk yelpazesinden oluşmaktadır. Kişiye özel olarak bu camlar renklendirilebilir özellik taşımaktadır. Bunun yanı sıra Italia Independent çeşitleri arasında degrade renk camlar bulunmaktadır. Kademeli gölgelere sahip olan camlar koyu renkten açık renge doğru değişim göstermektedir. Geçişli bu camlar hem aksesuar hem de kullanım açısından oldukça sıklıkla tercih edilmektedir. Kendinden renklenen camlar ise UV ışınlarına tepki veren ürünler olarak biliniyor. İçerisinde yer alan moleküller, UV ışınları ile temas haline geçtiğinde serbestleşerek camın rengini koyulaştırıyor. UV ışınlarının yoğunluğu camın koyuluğunu belirlemektedir. Otomatik olarak ışık koşullarına uygun olarak değişim gösteriyor. Marka aynı zamanda polarize cam ürünlerini de piyasaya sürmektedir. Işık yansımalarını engelleyen bu camlarda yansımalar polarize camlar tarafından filtrelenmektedir. Dikey mikro örgü yapısına sahip olan ürünler yansımayı oluşturan yatay titreşen bileşenleri ortadan kaldırmaktadır. Birbirinden farklı koruma sağlayan camlar ile Italia Independent güneş gözlüğü modelleri vazgeçemeyeceğiniz aksesuarlarınız haline gelecek. Göz sağlığınızı koruyan bu aksesuarları her daim yanınızda taşıyacaksınız. Gözler için ultra koruma sağlayan gözlükler, hem yaz aylarında hem de kış aylarında sizlere üstün performans sağlayacaktır.

Italia Independent Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Italia Independent Güneş Gözlüğü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Güneş gözlüğü seçiminde gözlük camının rengi oldukça önemlidir. Cam renkleri farklı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Italia Independent güneş gözlüğü özellikleri arasından çeşitli cam modelleri yer almaktadır. Kahverengi, gri veya yeşil gibi renklere sahip camlar nötr özellik göstermektedir. Göz yorgunluğunu azaltan bu gözlük modelleri yansıma ve parlamaları engellemektedir. Bunun yanı sıra sarı, altın veya kehribar renkli gözlük camları düşük ışık şartları altında daha üstün koruma sağlamaktadır. Derinlik algısı kazandıran camlar, kış sporları yaparken kullanılması için ideal gözlüklerdir. Kırmızı ve pembe alt tonlu camlar ise daha parlak bir görüş açısı sunmaktadır. Kontrastı yükselten bu gözlükler, objelerin görünürlüğünü arttırır. Kır ve orman gibi alanlarda kullanımı ideal olan gözlükler özellikle kampçılar için tavsiye edilen güneş gözlükleridir. Marka aynı zamanda aynalı güneş gözlüğü modelleri de üretmektedir. Bu gözlüklerin üzerinde yer alan film, ışığın daha fazla yansıtılmasında rol oynamaktadır. Bu özelliği sayesinde camlar, nesneleri olduğundan daha karanlık göstermektedir. Kumlu, sulu, karlı veya yüksek rakımlı alanlarda kullanılması daha uygundur. Italia Independent güneş gözlüğü fiyat açısından oldukça uygun ürünlerdir. Ürünün fiyat skalası cam özelliklerine, çerçeve kalitesine ve sezon ürünü olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. Göz sağlığı için koruma sağlayan camları ile birlikte kanserojen madde içermeyen ve rahat yapıya sahip çerçeve modelleri ile de ön plana çıkmaktadır. Demir, plastik veya kemik çerçeve modelleri konfor sağlayan bir yapı sunar. Burnunuza ve gözlerinize ağırlık yapmayan gözlükler, rahat bir şekilde uzun süre boyunca yüzünüzde kalabilir. Güneş gözlükleri hem yaz hem de kış aylarında fark etmeksizin sürekli şekilde kullanılabilmektedir. Her daim koruma sağlayan gözlük modelleri, güneşin zararlı faktörlerinden koruduğu gibi aynı zamanda bahar aylarında oluşan polenlerden de korumaktadır. Alerjik reaksiyona sebep olabilecek toz maddelerin gözünüzden uzak tutar. Güneş gözlüğü Italia Independent markası ile fark kazanıyor. Gelişmiş teknik özellikleri ve yaratıcısı tasarımları ile kullanıcılarını memnun bırakıyor. Klasik tasarımlardan otantik tasarımlara kadar birçok model ürünün katalogunda yer alıyor.

Yüzünüze Uyum Sağlayacak Italia Independent Güneş Gözlüğü

Yüzünüze Uyum Sağlayacak Italia Independent Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü seçimi oldukça önemlidir. Gözlük satın alırken burun, yanak ve göz çukuru gibi detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir. Kare yüze sahip olan kişiler, geniş alınlara ve kare bir çenelere sahip oldukları için, yüz hatları belirgindir. Bu yüzden bu tip yüz modeline sahip olan kişilerin daha oval ve yumuşak kesimlere sahip gözlük çerçevesi seçmesi uygun olur. Yuvarlak yüz hatlarına sahip olan kişiler ise dolgun yanak ve küçük çeneye sahiptir. Köşeli ve geometrik desendeki gözlük modelleri yüz hatlarının belirginleşmesini sağlayacaktır. Italia Independent güneş gözlüğü kullananlar ürünün yüz hatlarına uygun olduğuna dikkat çekiyor. Yüze oturan bir yapıya sahip olan güneş gözlükleri, kullanıcılara rahat ve konforlu bir kullanım imkanı sunmaktadır. Oval, uzun, elmas şekilli ve kalp yüze sahip olanların da kendilerine özel olarak kullanabileceği uygun gözlük çerçeveleri bulunuyor. Marka sizlere en yakışan modeli sunmak için özel tasarımlı gözlükleri piyasaya sürüyor. Her sezon yeni bir model ve renk ile karşınıza çıkan güneş gözlükleri, stil sahibi bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Kadınlara özel olarak tasarlanan modeller kadar Italia Independent erkek güneş gözlüğü modelleri de bulunuyor. Klasik ve karizmatik yapılara sahip güneş gözlükleri, her daim şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Özel olarak tasarlanan modeller, hem koruma gücü sağlıyor hem de şıklık kazandırıyor. Özellikle kadınlar tarafından aksesuar niteliği taşıyan gözlükler dört mevsim kullanılmaya uygun ürünlerdir. Güneş gözlüğü kullanımında dikkat edilmesi gereken detaylar bulunmaktadır. Güneş gözlükleri dengelerinin bozulmaması adına çift el ile takılıp çıkarılmalıdır. Mutlaka kılıfı veya kutusu içerisinde taşınması gereken gözlüklerin böylece çizilme veya kırılma riski azaltılmaktadır. Güneş gözlük camlarının bozulmaması için denize veya havuz girilmemelidir. Klor veya tuz, camların filtrelerinde bozulmalara yol açabilir. ‘’Italia Independent güneş gözlüğü nasıl temizlenir?’’ sorusunun cevabı ise oldukça basittir. Orta köprüsünden tutularak fazla bastırmadan mikrofiber bez eşliğinde temizlenen camların özel cam silme suyu bulunmaktadır. Pratik bir şekilde gözlüğünüzü temizleyerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Güneş Gözlüğü kategorimiz üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

İtaliaİndependent
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

40 Milion (183)
Adidas (56)
Aedoll (4)
Aerowatch (34)
Affair (80)
Agatha (5)
Air Force (189)
Airforce (44)
Aksesuarix (62)
Albedo (9)
Alessi (3)
Almera (81)
Alpino (27)
Ameyewear (51)
Ana Hickmann (200)
Andy Wolf (7)
Angel Eyes (72)
Angels (22)
Ann Taylor (35)
Annabella (203)
Aramis (21)
Aston Martin (385)
Avengers (6)
Avon (12)
Azir Miza (313)
Baby Banz (37)
Baendit (63)
Balmain (55)
Banz (13)
Barbie (53)
Belletti (443)
Belmond (351)
Benetton (141)
Benissimo (10)
BENIX (8)
Benx (1273)
Bess (42)
Betty Boop (24)
Bianco (24)
Bigotti (269)
Black (40)
Blackfin (7)
Blancia (79)
Blue Black (24)
Bluebay (3)
Bluemod (21)
Blumarine (3)
Bolon (68)
Bonalodi (3)
Bottegaro (3)
Boucheron (17)
BREMS (28)
BROOKLYN (13)
Brooks (21)
Bulget (69)
Burberry (335)
Burlington (14)
Bvlgari (256)
By Nini (136)
Byblos (11)
CABRIO (18)
Calvin Klein (218)
CARAT (42)
Carlos Pien (133)
Carren (5)
Carrera (894)
Cars (28)
Cartier (124)
Carven (36)
Celebrity (5)
Celine (13)
Cerruti (72)
Chavin (4)
Chimi (12)
Chloe (128)
Chocolate (426)
Chopard (218)
Cisse (152)
Clariss (127)
Club Zen (21)
Cobbelti (15)
COOL (50)
Cute Cat (15)
D&G (26)
D/g (50)
Dakota (5)
Daks (6)
Daniel Klein (1505)
Davidoff (5)
DBYD (37)
De Valentini (448)
Della Pianto (211)
Despada (1321)
Dexter (58)
Di Caprio (6)
Di&Si (37)
Diesel (434)
Dior (220)
Dior Homme (75)
Disney (3)
DISNEY TR (4)
Dita (26)
Diverso (32)
(4387)
(7)
DP69 (118)
Dsquared (30)
DSquared2 (31)
Dunlop (159)
Eagle Eyes (15)
EDL Paris (22)
Edox (3)
Elegance (314)
Elle (13)
Ellesse (31)
Emilio Pucci (230)
Emotion (12)
Enox (241)
Equinox (20)
Escada (34)
Escalade (129)
Esprit (114)
Essedue (28)
Etro (14)
Exelance (3)
Exelıne (325)
Exess (1032)
Exqudo (10)
Extoll (84)
Eyepetizer (181)
Fashiontv (3)
Favori (9)
Façonnable (224)
FBI (12)
Fellini (10)
Fendi (730)
Ferfarini (150)
Ferrari (3)
Ferrucci (21)
Fila (142)
Flair (34)
Flannel (50)
Fleye (45)
Flirt (55)
Flott (127)
Fossil (72)
Freedom (6)
Frozen (26)
Furla (5)
G-Star Raw (79)
G.Dano (87)
Gabbiano (3)
Gant (141)
Garbino (22)
Garfield (29)
GC Design (6)
Genny (15)
Gf Ferre (36)
Gio Mikli (6)
Gioferrari (140)
Givenchy (134)
Glitz (4)
Graff (23)
Gucci (814)
Guess (1250)
Gusto (6)
Gyesse (53)
Hane14 (245)
Havaianas (5)
Hawk (2966)
Hello Kitty (103)
Heritage (3)
Hermossa (444)
Hery Club (3)
Hickmann (26)
Hills (31)
Hislon (3)
Hogan (13)
Hot Wheels (30)
Hugo Boss (135)
Hummel (219)
ic Berlin (25)
İgor (41)
INESTA (45)
INESTA + (37)
İnfiniti (161)
Infiniti (129)
INSTYLE (7)
Invicta (55)
İnvictus (13)
İsve (67)
Jaguar (4)
Jimmy Choo (248)
Joop (4)
JULIANO (328)
JWL (6)
Kaizer (14)
Kamm (70)
Kappa (255)
Kate Spade (46)
Keep Out (111)
Kenzo (4)
Keops (7)
Kid (59)
Kilian (263)
KİNARY (323)
KINGSEVEN (26)
Komono (27)
Köstebek (6)
L.G.R (4)
La Boom (10)
La Viva (33)
Lacoste (967)
Lanvin (3)
LE SPECS (266)
Lee Cooper (1347)
Levi's (24)
Levi`s (92)
LINDBERG (4)
Lionel (4)
Liu Jo (24)
Lonnvi (48)
Lost (127)
Lufian (329)
Luis Marin (10)
Mackenzie (17)
Marc Jacobs (290)
Marwin (27)
Massada (49)
Max / Co. (43)
Max Polo (144)
Maxmara (76)
Maybach (32)
MCM (16)
Med (25)
Michael Kors (152)
MilanoKors (11)
Missoni (14)
Miu Miu (176)
Moda Lucci (112)
Modamot (56)
Modatrend (10)
Moncler (43)
Mont Blanc (234)
Monvago (37)
Monza (10)
Morel (16)
Moschino (76)
Moscot (17)
MUSSOTINI (37)
Mustang (2738)
My Blues (205)
My Concept (165)
Mykita (65)
Nautica (111)
Newton (49)
Nexus (32)
Nike (75)
Niloya (5)
Nina Ricci (10)
No Logo (15)
nobbanolla (41)
NORELL (125)
Oakley (221)
Oneill (42)
Opal (79)
Optelli (1080)
Optiway (8)
Optoline (45)
Orselli (4)
Osse (7409)
Oxydo (69)
Paco Loren (52)
Pal Zileri (43)
Papary (135)
Parafina (108)
Paul / Joe (95)
Perseus (84)
Persol (291)
Pieces (12)
Polar (84)
Polaroid (419)
Police (496)
Polo (124)
POLO (4)
Polo Black (100)
POLO moon (100)
POLO VILLAGE (273)
PoloUK (773)
Pomellato (17)
POMPEI (19)
Popeye (3)
Prada (448)
Preen (21)
Prius (8)
Pulsar (356)
Puma (110)
Q Marines (178)
Quantum (10)
Quiksilver (20)
Qzen (345)
Rachel (297)
Rachel Paris (528)
Ralph (16)
Rapsodi (288)
Ray-Ban (5807)
Rayban (88)
REBEL (3)
Red Sun (184)
RedRiver (9)
Remms (16)
Remss (8)
Retro (684)
REVISION (65)
Rexona (5)
Rg512 (13)
Romanson (150)
Roxy (9)
Rubenis (21)
Ruffina (137)
Ruling (257)
SAFARI (330)
Sarar (106)
SBK (18)
Sebago (9)
Secilir (18)
SENSAYA (11)
Serengeti (228)
Shrek (32)
Silhouette (183)
Slazenger (1409)
Smith (22)
SO COOL (16)
Solar One (19)
Soleil (312)
Soleo (8)
Spektre (46)
Spiderman (7)
SPY (61)
Staff (121)
Starck (7)
Sting (20)
Suncity (9)
Sunglasses (123)
SUPER (19)
Superdry (31)
SuperStep (221)
Swarovski (386)
Swing (1279)
SWISSNANO (20)
T&Y (3)
T-CHARGE (13)
T-Force (39)
T-Max (3)
Tag Heuer (11)
TARGET (135)
Tiffany (7)
Timberland (99)
Tods (190)
Tom Davies (42)
Tom Ford (545)
Toms (3)
Toms Teddy (27)
Tonny Black (109)
Top Ten (190)
Topten (429)
Triwa (9)
Trussardi (14)
TUATARA (4)
TUDOR (116)
Tudors (33)
Twinexte (62)
Unofficial (48)
US.Polo (7)
Uvex (28)
V6 (24)
Valentino (85)
Vedi Vero (86)
Velero (83)
Vera Wang (8)
Versace (190)
Vintage (1018)
Virtue (8)
Vogs (45)
Vogue (1681)
Vuarnet (16)
VYCOZ (31)
Web (469)
Wendel (20)
Xline (235)
Xloop (329)
Xml (4)
Y-London (36)
Yanks (65)
Yargıcı (24)
Zen Milano (136)
Zerorh+ (17)
ZILLI (6)
Zippo (66)
Zolo (74)
Zoom (101)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tasarımı

Yuvarlak (8)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Tipi

Degrade (12)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çerçeve Rengi

(11)
(7)
(5)
(5)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cam Rengi

(10)
(9)
(7)
(7)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çerçeve Tipi

(26)
(7)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL