GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

ARAMA KRİTERLERİNİZE UYGUN BİR SONUÇ BULUNAMADI

Başka bir kelime ile arama yapabilir,
Kategorilere göz atabilir,
Arama kriterlerinizi değiştirebilirsiniz.

İtalia Independent Güneş Gözlüğü

Güneş genel olarak insan vücudunda oldukça büyük ve yararlı etkilere sahiptir. Sahip olduğu vitaminler başta olmak üzere sağladığı avantajlar sağlık açısından da oldukça büyüktür. Ancak bu durum bazı noktalarda geçerliliğini kaybettirmektedir. Olması gerekenden fazla olduğu noktalarda yarardan çok zarar vermeye başlayan güneş ışınlarından bazı fazla olan elementler ile koruma sağlamalıyız. Bu gerekli koruma sağlanmadığında gerek cildimiz gerekse göz gibi önemli organlarımız için bazı sağlık sorunları gün yüzüne çıkmaktadır. Sizleri bu sağlık sorunlarından korumak adına üretilen ürünlerden bir tanesi de güneş gözlüğüdür. Güneş gözlükleri sahip oldukları özel camlar ve malzeme yapıları sayesinde gözleriniz güneşin zararlı olan ışınlarından korumak üzere görevlidir ve üretilmektedir. Sizlere bu konuda sunulan harika fırsatlar ise İtalia Independent farkı ile geliyor. Sizlerin sağlığını korumak adına ürettiği oldukça kaliteli ve son derece başarılı olan ürün seçeneklerine ek olarak tarz açısından da hiçbir açık kapı bırakmıyor. Çok sayıdaki farklı tarz ve isteklere uygun olan güneş gözlüğü seçenekleri ile sizlere mükemmel fırsatlar sunan bu markadan son derece memnun kalacaksınız. Yaptığı çalışmalar ve yürüttüğü araştırmalar sonrasında sizlere olabilecek en kaliteli ürünleri sunmak adına çalışıyor. Günümüzde sektör içerisinde bulunan birçok işlevini görmeyen gözlüklerin aksine oldukça başarılı olan ve emin adımlar ile ilerleyen İtalia Independent güneş gözlüğü modelleri sizler bekliyor. Bu marka farkı ile hem sağlığınız hem de tarzınız güvence altında olacak.

İtalia Independent Güneş Gözlükleri ile Tarzını Konuşturun

İtalia Independent Güneş Gözlükleri ile Tarzını Konuşturun

Güneş gözlükleri bir aksesuar olarak zannedildiğinin aksine bir gereksinim değil ihtiyaçtır. Ozon tabakasının incelmesi, güneşin insan vücuduna olan etkisinin gün geçtikçe çok daha zararlı bir hale dönüşmesi ve bunlardan korunmanın en etkili yolu doğru ürün seçimleri ile gerçekleşmektedir. Sizlerin çok sayıdaki ürün seçenekleri arasından kendinize en yoğun olan cam, çerçeve, renk ve kalitenin göz önünde bulundurulmasıyla en etkili sonuçlar elde edilebilmektedir. Sizlere bu konuda sınırsız sayılabilecek kadar çok seçenek sunan İtalia Independent güneş gözlüğü modelleri ile doğru seçimi yapmanız çok daha kolay hale gelmektedir. Bu konuda önemli ölçüde dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi tarzdır. Sahip olduğunuz tarz ve ona uygun olarak satın aldığınız kıyafetler ile belli bir kombin oluşturursunuz. Oluşturduğunuz bu kombini tamamlamak adına da mükemmel bir aksesuar seçeneği olarak sizlere sunulan ve doğru kombinler yapıldığında oldukça etkileyici sonuçlar ortaya koymaktadır. Tarz konusunda oldukça başarılı olan ve sizlere bu konuda son derece kaliteli sonuçlar ortaya koyan modeller seçilmek üzere sizleri bekliyor. Bu noktada dikkat edebileceğiniz ilk noktalardan bir tanesi çerçeve rengidir. Gözlükler çok uzun yıllardır siyah olarak müşterilere sunulmaktadır. Her ne kadar yıllar içerisinde farklı yapılara ve şekillere bürünse de renk olarak çeşitlilik çok fazla sağlanamamaktadır. İtalia Independent güneş gözlüğü model seçenekleri sayesinde bu problem tamamen ortadan kalkıyor. Sahip olunan özel yapıların yanında çok sayıdaki rengi ile de gönlünüzde taht kuracak. Gözlüklerin oluştuğu farklı bölümler arasında rengin en çok dikkat edildiği noktalardan bir tanesi çerçevedir. Bu marka da sizlere çerçeve rengi konusunda beklentilerin çok üzerinde sonuçlar çıkartıyor. Gri, siyah ve lacivert sık olarak kullanılan güneş gölüğü çerçeveleri arasında yer alırken altın sarısı, beyaz, gümüş, kahverengi ve yeşil renkleri de bu sayfada sizlere bir avantaj olarak sunuluyor. Kombinlediğiniz kıyafetleriniz ve ona uygun olarak tamamladığınız aksesuarların yanına eklenebilecek ola bir güneş gözlüğü sizlerin oluşturduğu bütünlüğü çok daha iddialı bir forma dönüştürecektir. Oldukça kaliteli ve bir o kadar da iddialı olan model ve seçenekler arasından yapacağınız doğru karar ile kombininiz çok daha iyi bir noktaya taşınacak.

İtalia Independent Güneş Gözlüklerinde Çerçevenin Önemi

İtalia Independent Güneş Gözlüklerinde Çerçevenin Önemi

Tabii ki tarz konusu göz önünde bulundurulduğunda dikkat edilmesi gereken konu sadece çerçeve rengi ile sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda çerçeve tipi, cam rengi ve cam tipi de bu noktada dikkat edilmesi gereken konular arasında yerini almaktadır. Bu noktada bilinmesi gereken ilk konulardan bir tanesi çerçeve tipinin nasıl seçilmesi gerektiğidir. Çerçeve tipleri günümüzde yaygın olarak kemik veya metal olarak ayrılmaktadır. Kemik olarak üretime çıkartılan ve müşterilere sunulan gözlük modelinde kullanım son derece rahattır. Farklı renk ve desenleri sadece üzerlerindeki kıyafetlerle değil aynı zamanda kullandığı aksesuarlar ile de tamamlamayı sevenler için oldukça uygun ürün seçeneklerinden bir tanesidir. Çok sayıda renk seçenek ve modelin bir arada bulunduğu bu sayfadan seçim yaparken tarzınıza uygun olan ürünü bulmakta asla zorlanmayacaksınız. Ayrıca her alanda kendini göstermekte oldukça başarılı olan kullandığı ürünleri gerek şekil gerekse renk anlamında mükemmel uyum ve zıtlıklar ile birleştiren modeller de aynı zamanda burada bulunmaktadır. Metal tasarıma sahip olan çerçeveler ise sizlere görünüş anlamında çok sayıda farklı destekler sağlayacaktır. Farklı ve dikkat çekici olan cam detayları ile birleşerek sizlere olduğundan gerek daha zarif gerekse daha sportif havalar katacak olan gölüklere oldukça kolay bir şekilde bu sayfa sayesinde sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda ilginç birliktelikler oluşturabilecek ve son derece tarz sonuçlar ortaya koyabilecek ürünler de yine bu sayfada yer almaktadır. Hem kemik çerçeve hem de metal çerçeve bileşenlerinin bir arada bulunduğu güneş gölüğü modelleri de bulunmaktadır. Unisex olarak üretime sunduğu çok sayıdaki ürün seçenekleri arasından seçim yaparken tarzınıza uygun olan her türlü gözlüğe sahip olmanız çok aha mümkün hale gelmektedir. Italia Independent güneş gözlüğü nasıl gibi bir düşünceye sahipseniz, kaliteden ödün vermeyerek ürettiği ve tarz konusunda son derece iyi sonuçlar çıkarttığı modelleri inceleyebilirsiniz. Tarzınıza tarz katacak ve sizleri her noktada çok daha iyi gösterecek güneş gözlükleri beğenilerinize sunuluyor. Sizleri hem dış görünüş hem de göz sağlığı için her anlamda iyi yerlerde olmanızı sağlayacak seçenekleri ile bekleyen İtaliaindependent markası ile güvende olacaksınız.

İtalia Independent Markası Altında Camın Önemi

İtalia Independent Markası Altında Camın Önemi

gözlük almadan önce bilinmesi gereken konulardan başka bir tanesi ise camdır. Gözlüklerin farklı parçalara ayrıldığı bölümlerden bir tanesi olan camlar ise iki ana başlık altında incelenmektedir. Bunlardan ilki camın şeklidir. Bir güneş gözlüğüne sahip olmanız gerektiği taktirde ilk karar verilmesi gereken konu almak istediğiniz gözlüğün cam şeklinin yüzünüze uyup uymamasıdır. İtalia Independent çeşitleri başlığı altında sizlere sunulan 5 farklı çeşit cam stili bulunmaktadır. Bunlar arasından seçim yapılmak istendiğinde yüzümüze uygun olup olmadığı göz önünde bulundurulmalıdır. Bu stiller yuvarlak, damla, dikdörtgen ve çekiğin yanında bir de alışılagelmişin dışında farklı tasarımlara ait diğer tasarım başlığı bulunmaktadır. İlk olarak yuvarlak gözlükler yuvarlak veya oval yüz tipine ait kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Güneş gözlükleri göze takıldığı ada yüzle bir bütünlük oluşturmalıdır. Bu nedenle yuvarlak veya oval yüz hatlarına sahip olan kişilerin damla ve yuvarlak başlıklarını değerlendirmesi oldukça doğru bir karar olacaktır. Bir başka başlığın incelenmesi gerekirse kare yüz yapısına ait kişiler düşünülebilir. Gözlük çeşitleri göz önünde bulundurulduğunda dikdörtgen veya kare gözlükler yüzünüze oldukça düzgün bir şekilde oturacaktır. Herhangi bir çıkıntı veya uyumsuzluk göstermeyecek olan bu iki başlık birbiri ile son derece uyumlu bir sonuç ortaya çıkartır. Son olarak bilinen bir başka yüz şekli ise kalptir. Kalp şeklindeki yüzler birçok anlamda büyük avantaja sahiptirler. Bu avantajı gözlüklerde de devam ettiriyorlar. Kare ve dikdörtgen şekillerine sahip olan gözlüklerin bu yüz ile uyumları ön plana çıkarken aynı zamanda farklı tasarımlara sahip güneş gözlükleri de oldukça dikkat çekici durmaktadır. İtalia Independent markası altında üretilen farklı tasarımlara sahip olan güneş gözlükleri sizlerin tercihleri ve beğenilere arasına sunulmuştur. Bütün bunlara ek olarak gözlük camlarındaki renkler de dikkat edilmesi gereken önemli faktörler arasındaki yerini alıyor. Cam renkleri bu marka altında sizlere füme, gri, kahverengi ve mavi olarak sunulmaktadır. Klasiğin ötesinde her zaman tarz ve dikkat çekici olan özelliğini ön planda tutulmaktadır. Hangi tarza sahip olursanız olun kendinize uygun bir modeli bulabileceğiniz bu sayfanın ürünlerinden son derece memnun kalacaksınız.

İtalia Independent Güneş Gözlükleri ile Önce Sağlık

İtalia Independent Güneş Gözlükleri ile Önce Sağlık

Camlar bütün gözlükler için son derece büyük önem taşımaktadır. Bu önemin çok daha önemli olduğu bir başka nokta ise güneş gözlükleridir. Güneş gözlükleri gözlerinizi zannedildiğinin aksine sadece güneş ışınlarından korumaz. Aynı zamanda etrafta olan çok sayıdaki zararlı ışınlardan da korumaktadır. Bu ışınların neden olduğu bazı alerjik durumlar bulunmaktadır. Bu durumların başında ise kaşıntı, batma veya yanma gelmektedir. Bunların genel olarak yaşanma sebebinin başında ise zararlı olan güneş ışınlarının gözlerin içinde bulunan saydam bölümü koruyacak herhangi bir madde olmamasından dolayı gerçekleşmektedir. Saydam olan bölümün korunmaması ve dolayısıyla oranın kuruması sonucunda oluşacak olan reaksiyonlar gözlerinizde birçok sorunun yaşanmasına neden olacaktır. Mor ötesi ışınlar olarak adlandırılan ve ultraviyole (uv) olarak da bilinen bu zararlı elementler güneş ve birkaç farklı araç ile üretilebilmektedir. Bu ışınların neden olduğu hastalıkların önlenebilmesindeki en etkili yöntem ise İtalia Independent güneş gözlükleri modelleridir. Bu modellerin sahip oldukları özel yapılı camlar sayesinde yaz kış demeden kullanabilecek ve her zaman gerekli olan göz sağlığı korumanızı gerçekleştirebileceksiniz. Herhangi bir hasar veya göz hastalığına maruz kalmadan sizlere gerekli olan güvenlik ve korumayı sağlayan bu özel aksesuarlar sizlere her alanda destek vermek için her zaman yanınızda bulunacak. Direkt olarak ışınlar ve güneş ile olan bağlantıyı keserek sizlere yüksek güvenlik sağlayan bu ürünlere sahip olmak oldukça kolay. Sadece bir tıklama kadar uzağınızda olan ve kaliteyi sonuna kadar hissedebileceğiniz bu güneş gözlükleri sizlere gerek sağlık gerekse kombin anlamında yardımcı olmakta son derece başarılı. Ayrıca ürünler arasında bulunan sizlerin isteklerine uygun olan cam çeşitleri ise başka bir avantaj olarak sizlere sunulmaktadır. Bütün istekleriniz yerine getirebilmek amacıyla çok sayıda araştırma yapan ve çalışma yürüten İtalia İnddependent ürünleri kalite konusunda sizlere oldukça büyük kazançlar elde ettirecek. İleriki yaşlarda oluşabilecek olan katarakt gibi göz hastalıklarının da önüne geçerek sizlere daha sonrası için güvenlik duvarı ören bu ürünlerden son derece memnun kalacaksınız. Güvenli bir alışveriş ve kaliteli ürünlerin doğru adresi İtalia Independent.

Her İsteğe Uygun Olan Modelleri ile İtalia Independent

Her İsteğe Uygun Olan Modelleri ile İtalia Independent

Güvenliğiniz ve sağlığınızı her şeyden çok daha fazla bir şekilde ön planda tutan İtalia Independent gözlük modelleri özellikleri bu kadar ile sınırlı kalmıyor. Camları ile birlikte gerekli korumayı sağlayan camlar da yine farklı özellikler ile karşınıza çıkmaktadır. Bunlar ise camların tipleridir. Bu marka altında sizlere sağlanan en büyük avantajlardan bir tanesi de çok sayıdaki cam tipleridir. Independent gözlük beş farklı cam tipi ile karşınıza çıkmaktadır. Bu cam tipleri degrade, aynalı organik, aynalı uv protection, organik ve polikarbondur. İlk olarak gözlük camları listesinde bulunan degrade, kademeli gölgeliğe sahip olan gözlük camları için kullanılmaktadır. Bu tiplere sahip olan camlarda iki an renk kullanılmaktadır. Bu iki ana renk gözlüklerin renklerinden bir tanesi üstte diğeri ise alttadır. Ve yukarıdan aşağıya doğru bir geçiş gerçekleşir. Özellikle son yıllarda yaygın olarak kullanılan bu gözlük camları son derece dikkat çekici ve şık sonuçlar ortaya koymaktadır. Doğru kombinler ile kullanıldığında oldukça hoş görüntüler ortaya koyan bu camlar ile olan uyumunuz herkesin dikkatini çekecek. Bir başka cam tipi ise aynalı organik olan camlardır. Bu cam tipleri gözlükler arasında oldukça sık bir şekilde tercih edilmesiyle beraber birçok özelliği ve avantajı da içinde barındırmaktadır. Bu özelliklerden bir tanesi uv ışınlarını kesici özelliğe sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Asıl amacı gözleri korumak olan güneş gözlüklerinin tamamının camlarında bu durum geçerli değildir. Sizlere bu güvenceyi vererek gözlerinizdeki korumayı sonuna kadar gerçekleştiren bu camlar aynı zamanda mineral olan camlara göre daha kalındır. Ancak içerisinde barındırdığı ekstra materyaller nedeniyle çok daha hafif bir duruma dönüşen bu camlar gözlükler için vazgeçilmez bir konuma gelmektedir. Ayrıca kolay renklendirilebilir olması nedeniyle de renkli camlara sahip olan gözlüklerin birçoğu yine bu başlık altında toplanmaktadır. Sizlere her alanda olduğu gibi burada da çok sayıda başlık sunarak çok sayıda ürün tercih edebilme imkanı sunan Independent gözlükler sizleri bekliyor. Bütün bunlar ve çok daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, güneş gözlükleri fiyatları, indirimleri ve kampanyaları gibi başlıklara göz atmak isterseniz veya daha önce kullananların yorumlarına ulaşmak isterseniz en kısa zamanda sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sınırsız Seçenek Listesi ile İtalia Independent Güneş Gözlükleri

Sınırsız Seçenek Listesi ile İtalia Independent Güneş Gözlükleri

Sizlere sunulan cam çeşitleri bu kadar ile sınırlı kalmıyor. Aynalı olan ürün seçeneklerinde dış görünüşte camda ayna gibi bir yansıma oluşmaktadır. Bu aynalı yansıma sayesinde oluşan son derece şık olan duruşlar oldukça dikkat çekici bir modeldir. Aynalı organik olarak sizlerin beğenisine sunulan camların yanında bir de aynalı uv protection bulunmaktadır. Sizlere görüntü anlamında yine son derece etkileyici sonuçlar ortaya koyan bu güneş gözlüğü camlarında üst seviyede bir ultraviyole olarak adlandırılan ışınlardan koruması bulunmaktadır. Bu koruma özellikle yaz aylarında açık havada sizlere rahat bir şekilde gezme ve dolaşabilme imkanı sunarken aynı zamanda sizlere kışın da olabilecek zararlı etmenlerden korumaktadır. Bir başka başlık olarak sunulan organik camlar ise yine sizlere oldukça çok sayıda fayda sağlamaktadır. Bu faydaların başında yine hafif olması gelmektedir. Özellikle son yıllarda gözlüklerde ve saatlerde sık bir şekilde kullanılan bu camlar dayanıklılık konusunda sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Mineral gözlük camlarına göre çok daha hafif olmakta ve sizlere kullanım sırasında çok daha fazla kolaylık sağlamaktadır. Güneş gözlükleri takıldıktan sonra açık havada uzun süre taşınmaktadır. Bu durum çoğunlukla yüzlerde belli bir yorulmaya neden olmaktadır. Sizleri bu durumdan kurtararak kolay ve hafif kullanım sağlayan bu türden oldukça memnun kalacaksınız. Son olarak polikarbon olan gözlükler ise içerisinde karbon bağları bulundurmaktadır. Karbon baları ise bulundukları materyale çok daha fazla sağlamlık kazandırmaktadır. Bu nedenle organik veya plastik olan camlara oranla çok daha sağlam ve uzun süreli kullanımlar sağlamaktadır. Bütün bunlara ek olarak ürünler hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, Italia Independent güneş gözlüğü fiyat listesini incelemek isterseniz veya Italia Independent güneş gözlüğü kullananlar ve düşüncelerine ulaşmak isterseniz en kısa zamanda sayfamıza göz atabilirsiniz.