İnci Set

Gümüş setleri gümüş takı sevenlerin en beğendiği ürünlerden çünkü küpe, kolye, yüzük veya bilezik gibi farklı parçalar bir arada. Gümüş inci setler de sizi incinin zarafetiyle hiç zahmetsiz bir biçimde buluşturuyor. Yani, tek tek gümüş inci takı kombine etmeye son.

Gümüş İnci Set Modelleri

Gümüş İnci Set Modelleri

İnci, istiridye ve ona benzer başka kabuklu deniz canlılarının içinde oluşur ve genelde süs eşyası, özellikle de takı yapımında kullanılır. Hakiki inciler çok değerlidir ve nadirdir. O yüzden istiridyelerin içine plastik yerleştirilip doğal salgı kaplatılarak oluşturulan kültür incileri ile plastik üstü cam kaplama veya direkt cam olan imitasyon inciler daha yaygındır. Gümüş inci set modelleri dahilinde inci gümüş küpe, inci gümüş kolye, inci gümüş bilezik, inci gümüş bileklik, inci gümüş yüzük bulunabilir. Bunlarda inci tekli olarak veya sıra halinde kullanılabilir. Tekli incilerin bulunduğu setlerde gümüş daha ön plana çıkar, bilhassa anturaj denen ve incinin etrafının taşlı bir çerçeveyle sarıldığı modellerde. Sıralı inci olan modellerde gümüş daha geridedir. Top inciler dışında damla inciler de bu setlerde sık sık yer bulur.

Gümüş İnci Set Kullanmak

Gümüş İnci Set Kullanmak

Gümüş inci takı setleri birçok farklı modele ve malzemeye ev sahipliği yapar. Bu da onları farklı kombinasyonlara açık hale getirir. İncinin kendinden gelen sadeliği ve zarafeti ile klasik, fantezi veya spor kombinler oluşturmak mümkün. Beyaz inci dışında siyah inci olan modeller de alternatiflerinizi çoğaltmaya yardımcı olacaktır. Gümüşün kendi grimsi beyaz rengi de hemen her kıyafet ve cilt tonuyla uyumlu ama dilerseniz başka madenlerle karıştırılmış veya kaplanmış bronz, kırmızı, sarı veya çift renkli ürünleri de tercih edebilirsiniz. Bu setler genelde kadınlara yönelik. Erkekler kendilerine uygun takıları, mesela küpeleri ayrıca bulabilir. Gümüş inci setlerde gümüş ve incinin bakımını önerilen şekilde düzenli olarak yaparsanız takılarınızı uzun yıllar ilk günkü ışıltısıyla kullanabilirsiniz.

Gümüş İnci Set Fiyatları

Gümüş İnci Set Fiyatları

Gümüş inci set fiyatları incinin cinsinden kullanılan diğer taşlara, gümüşün işçiliğinden markaya kadar engin bir çeşitlilik gösterir. Ama diğer gümüş set fiyatları gibi altın setlere hem şık hem de ekonomik bir alternatiftir. Her bütçeye ve her zevke uygun sınırsız ürün arasından isterseniz kendi mücevher koleksiyonunuzu genişletecek modeller alabilir, isterseniz de sevdiklerinize en güzel günlerde takabilecekleri hediyeler seçebilirsiniz. Gümüş inci set modası hiçbir zaman geçmez ve yıllarca ilk günkü parlaklığını korur. 925 Gümüş, Agathie, Gümüş Diyarı, Gumush, Ejoya, Aykat, aly ve daha birçok markanın gümüş set takım çeşitlerini burada mutlaka inceleyin. İnci set takımların yanı sıra taşlı set takımlar ve taşsız set takımlar da Gümüş Set ve Takım kategorimizde sizi bekliyor.

İnci Set

için 193 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Ayarı

925 Ayar (106)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Beyaz (91)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

İncililer (64)
Aşk (17)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

İnci Rengi

(78)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün – Model Tipi

Fantezi (34)
Klasik (27)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (14)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL