X

TalentHub başvuru süremiz sona ermiştir. Programımıza gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz.

Başvuru değerlendirme sürecimiz tamamlandığında "Yazılım Kampı"na katılmaya hak kazanan katılımcılarımızın isimleri paylaşılacaktır.

Detaylar için takipte kalın.

Kariyerini n11’de kodla

Başvuru yap
Yeteneğini göster
Kampa katıl
Ödülleri kap

TalentHub Nedir?

TalentHub, kariyerini Yazılım alanında ilerletmek isteyen tüm 4. sınıf, yeni mezun, yüksek lisans/doktora öğrencisi ya da iş hayatında en fazla 1 yıl deneyimli adaylara açık bir kariyer projesidir.

Bu kariyer projesi ile hızla gelişen, genç, dinamik, e-ticaret sektörünün lideri n11.com’da kariyer fırsatı bulacak, Türkiye’nin en başarılı Yazılım ekiplerinden biriyle e-ticaret dünyasını yakından tanıma şansı elde edeceksiniz.

Aranan Nitelikler

 • Kariyerinde
  yazılım odaklı

 • 4. sınıf öğrencisi, yeni mezun,
  iş hayatında en fazla 1 yıl deneyimli

 • Java yazılım dili
  bilgisine sahip

 • İyi derecede
  İngilizce bilgisine sahip

Takvim

 • 27 MART - 14 NİSAN

  Online
  Başvuru Süreci
   

 • 17 NİSAN - 3 MAYIS

  Başvuru Değerlendirme Süreci
  Testler & Mülakatlar
   

 • 13 - 14 MAYIS

  n11 yazılım ekibi ile
  yazılım kampı
   
   

 • YAZ DÖNEMİ

  Güney Kore Şirket Gezisi
  Kore'nin e-ticaret devi 11st.co.kr

n11 Yazılım Ekibi ile Yazılım Kampı

TalentHub Yazılım Kampına katılmaya hak kazanan adaylarımızı neler bekliyor?

 • Tüm başvuru adımlarını başarıyla geçen adaylarımız, kampta diğer katılımcılarla grup oluşturarak verilen yazılım projesini kodlayacak.
 • Projeyi hazırlarken n11.com Yazılım ekibinden oluşan mentorlarla fikir alışverişi yapabilecekler.
 • Verilen süre içerisinde tamamladıkları projeleri, n11.com yönetim ekibi ve Bilgi Teknolojileri yöneticilerinin bulunduğu jüriye sunacaklar.
 • n11.com hakkında daha detaylı bilgi elde edecek ve n11 çalışanlarını daha yakından tanıma fırsatı bulacaklar.
 • Yazılım ekibinin kullandığı yenilikçi teknolojileri öğrenerek çalışma ortamına dair bilgi sahibi olacaklar.

Ödüller

TalentHub Yazılım Kampı’nda en başarılı üç proje aşağıdaki şekilde ödüllendirilecek:

 • Güney Kore’nin
  en büyük e-ticaret şirketini
  yerinde görme fırsatı
 • Grup üyelerinin
  her birine 1.111 TL
  değerinde n11.com kuponu
 • Grup üyelerinin
  her birine 555 TL
  değerinde n11.com kuponu
*Kampa katılanlar, performansları doğrultusunda n11.com’da kariyer fırsatına sahip olabilecek.

n11.com

Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kuruldu.

Doğuş Planet, SK Group’un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Doğuş Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştiriyor.

Bu güçlü ortaklık çerçevesinde Doğuş Planet, e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin uğurlu adresi “n11.com”u açtı.

n11.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün ve alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. n11.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise iş birliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izliyor.

Bilgi Teknolojileri Ekibi

n11.com Bilgi Teknolojileri ekibi, genç, dinamik ve deneyimli kadrosuyla sektörün teknoloji liderlerinden. 100’ün üzerinde uzman BT ekibi ile tüm teknolojik gelişmeler yakından takip ediliyor ve bu teknolojiler iç süreçlerde uygulanıyor.

Yazılım ekibimiz, Java tabanlı yazılım teknolojileri kullanarak tüm n11.com projelerini kendi bünyesinde kodluyor. En güncel teknolojileri araştırmaya ve bu teknojileri kullanmaya teşvik eden projeler geliştiriyor. Agile metodoloji kullanarak hızlı ve çevik yazılım projeleri geliştirirken pair-programming uygulamasıyla ekip çalışmasını da destekliyor. Temiz ve anlaşılır kod yazma misyonları ile tüm ekip çalışanlarının gelişimine destek olup çalışırken öğrenme, öğrenirken çalışma prensibini benimsiyor. Yazılım projelerinin yanı sıra Ar-Ge projeleriyle de e-ticaret ve bilişim sektörüne katkı sağlıyor.

SSS

TalentHub nedir? TalentHub, kariyerini yazılım alanında ilerletmek isteyen tüm 4. sınıf, yüksek lisans veya doktora öğrencisi, yeni mezun ya da iş hayatında en fazla 1 yıl deneyimli adaylara açık bir kariyer projesidir.
TalentHub’a kimler başvurabilir? Kariyerine yazılım alanında başlamak isteyen, 4. sınıf, yüksek lisans veya doktora öğrencisi, yeni mezun ya da iş hayatında en fazla 1 yıl deneyimli, Java yazılım dili bilgisine sahip, iyi seviyede İngilizce bilen tüm adaylar programımıza başvurabilir.
TalentHub’a nasıl başvurabilirim? www.n11.com/talenthub veya www.kariyer.net üzerinden başvuru yapabilir, n11.com’un uğurlu dünyasıyla tanışabilirsin.
TalentHub’a katılmak için hangi aşamalardan geçeceğim? TalentHub’a online başvuru yaptıktan sonra kriterlere uygun adaylarla ilk aşamada telefon mülakatı yapılır. Olumlu değerlendirilen adaylar Java Kodlama, Dikkat & Algı, İngilizce testleri ve mülakat aşamalarından geçerek kampa katılmaya hak kazanırlar.
Sonucun olumlu olup olmadığını nasıl öğrenebilirim? Başvuru yapan tüm adaylarımıza 5 Mayıs tarihine kadar başvuru süreciyle ilgili bilgilendirme yapılacaktır.
TalentHub’la ilgili sorularım var. Kiminle iletişime geçilebilirim? talenthub@n11.com adresine mail atarak programla ilgili soruların için destek alabilirsin.
Farklı illerden TalentHub’a başvuru yapabilir miyim? TalentHub’a her ilden başvuru yapılabilir. Kampa katılmaya hak kazanan adaylarımızın yolculuk masrafları n11.com tarafından karşılanacaktır.
İş görüşmelerinde adaylardan neler bekleniyor? İşini tutkuyla yapan, hızlı adapte olabilen, yeniliğe açık, sonuç odaklı, yenilikçi bakış açısına sahip, dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.
Kamptan sonra n11.com’da işe başlama imkanım olabilir mi? Kampa katılan tüm adaylarımızın yaptıkları projeler ve ekip içi yetkinlikleri gözlemlenecek ve olumlu değerlendirilen adaylarımıza Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı pozisyonunda iş imkanı sunulabilecektir.
Güney Kore şirket gezisi için vize, uçak bileti ve konaklama konularında nasıl bir yol izlemeliyim? Yolculukla ilgili vize, uçak bileti ve konaklama masrafları n11.com tarafından karşılanacaktır. Katılımcıların kişisel masrafları kapsam dışındadır.