Çorap deyince akla ilk gelen markalardan biri olan Penti; kaliteli çorap modelleri ile kullanıcıların beğenisini topluyor. Ayrıca çorapların yanı sıra; taytları, hamile çorabı, babet çorapları, çocuk çorapları ve diğer çorap çeşitleriyle de en çok tercih edilen markalarından biri olmayı da başarıyor. Penti çorap modellerinin tümünü sayfamız üzerinden bulabilirsiniz.

Penti Çorapları

Penti Çorapları

Penti çorapları, her yaş grubundan her tarza hitap edecek çeşitlilikte tasarlanmaktadır. Sayfamızda da bulabileceğiniz penti çorap modellerinden bazıları; Penti pantolon çorabı, Penti külotlu çorap, Penti patik, Penti tozluk, Penti babet çorapları, Penti dizaltı çorap, Penti hamile çorabı, Penti çocuk çorabı, Penti soket çorap ve diğerleridir. Soket çoraplar; hayli fazla model seçkisiyle kadınların son zamanlarda gözde çorap modellerinden biridir. Dantelli soket çorap, file soket çorap, beyaz soket çorap, simli soket çorap en çok tercih edilen modellerden bazılarıdır. Özellikle mom jeanslar, mini etekler ve elbiselerle kombinlendiğinde oldukça şık ve modern bir görünüm kazandıran soket çorapların yanı sıra; külotlu çoraplar da yaz kış kullanılan kadın çorapları arasında yer almaktadır. Yaz aylarında ince ve korseli çorap modelleri, kış aylarında ise bot ve çizmelerle sıkça kombinlenen opak çorap modelleri en çok rağbet gören külotlu çoraplardandır.

Penti Tayt Modelleri

Penti Tayt Modelleri

Çorapların yanı sıra; Penti tayt modelleri de kadınlar tarafından hayli rağbet görmektedir. Penti tayt model seçeneklerinden bazıları; kot pantolon görünümlü olması sebebiyle, yardımcı giyim ürünleriyle oldukça şık bir şekilde kombinlenebilen kot tayt modelleri, hem gündüz hem de akşam saatlerinde farklı tarzlarda kombinleyebileceğiniz parlak tayt modelleri, kış aylarının vazgeçilmez taytlarından olan termal tayt modelleri, yine her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken taytlardan olan siyah taytlar, sade kıyafetlerle kombinlendiğinde spor şık bir görünüm kazanabileceğiniz desenli tayt modelleri, görünüm olarak çorabı andıran ancak külotlu çoraplardan daha sıcak tutan ince tayt modelleri ve set halinde satılan tayt modelleridir. Tüm bu taytlara ve çok daha fazlasına sayfamız üzerinden ulaşabilir; tarzınıza, ihtiyacınıza ve bedeninize uygun bir tayt modelini kolayca sipariş edebilirsiniz.

Penti Çorap Modelleri

Penti Çorap Modelleri

Penti’nin çorap alanında sayılı başarılı markalardan biri olmasında Penti çorap modellerinin hayli çeşitli olması ve her yaş grubuna, her tarza hitap ediyor olması oldukça etkilidir. Örneğin; Hamile çorabı, Penti markasının en çok tercih edilen ürünlerindendir. Standart külotlu çorap bedenlerine göre daha geniş bir bel kısmına sahip olan bu çoraplar, hamile kadınların konforunu sağlamak ve göbek bölgesine baskı uygulanmaması amacıyla tasarlanmıştır. Penti çoraplarının hayli çeşitli oluşunun bir başka örneği de; Penti çocuk çoraplarıdır. Çocuk çorapları arasında; çocuk külotlu çorapları, çocuk file çorap modelleri, bebek çorapları, renkli çorap modelleri, termal külotlu çoraplar, simli çoraplar ve diğer çoraplar yer almaktadır. Yani kız çocuk çorap modelleri de kadın çorap modelleri ile hayli benzerlik göstermektedir. Dilerseniz çocuğunuzla aynı çorap modelini alarak anne-kız kombinleri oluşturabilirsiniz. Bunun için tüm çorap modellerini incelemeden geçmeyin!