Özel Teslimat Hizmeti

Özel Teslimat Hizmeti sayesinde konumunuza özel indirimlerden faydalanabilir,
siparişlerinizi aynı gün içinde, dilediğiniz saatte teslim alabilirsiniz.

Sipariş vereceğiniz bölgeye özel teslimat seçeneklerini keşfetmek için hemen konumunuzu seçin.

Acil ihtiyaçlarınız size hemen ulaşsın.
Aynı Gün Teslimat logolu ürünler, aynı gün içinde veya
ertesi gün adresinize teslim edilir.

Sipariş Zamanı Teslimat Zamanı
00.00 - 11.59 18.00’e kadar aynı gün teslimat
12.00 - 14.59 18.00 - 22:00 arası aynı gün teslimat
15.00 - 00.00 13.00’e kadar ertesi gün teslimat

Konuma Özel Fiyatlı ürünler, adresinize mağaza
tarafından teslim edilir. Kargoya ödeyeceğiniz ücret,
siparişinize indirim olarak yansıtılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Özel Teslimat Hizmeti ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Aynı Gün Teslimat nedir? Aynı Gün Teslimat, satın aldığınız ürünlerin size aynı gün içinde, dilediğiniz bir saat diliminde, veya ertesi gün teslim edilmesini sağlayan hizmettir. Yalnızca Aynı Gün Teslimat logolu ürünler bu hizmete dahildir. Teslimat saatleri, seçtiğiniz bölgeye, mağazaya ve ürüne göre farklılık gösterebilir.
Hangi ürünleri aynı gün teslim alabilirim? Sipariş vermek istediğiniz il ve ilçeyi seçtikten sonra, "Aynı Gün Teslimat" logolu ürünleri bu kapsamda satın alabilirsiniz. Aynı gün teslimatlı ürünler konuma göre farklılık gösterebilir.
Konuma Özel Teslimat nedir? Konuma Özel Fiyat logolu ürünler size mağaza tarafından özel olarak teslim edilir. Standart teslimatta kargoya ödediğiniz ücret siparişinize indirim olarak yansıtılır. Konuma Özel Fiyatlı ürünler ve bu hizmeti veren mağazalar seçtiğiniz konuma göre farklılık gösterebilir.
Hangi ürünleri Konuma Özel Fiyat ile satın alırım? Sipariş vermek istediğiniz il ve ilçeyi seçtikten sonra, "Konuma Özel Fiyat" logolu ürünleri bu kapsamda satın alabilirsiniz. Konuma Özel teslimatlı ürünler konuma göre farklılık gösterebilir.
Özel Teslimat Hizmeti ücretli midir? Aynı Gün Teslimat hizmeti için mağaza ek ücret talep edebilir. Konuma Özel Teslimat hizmeti için ek bir ücret talep edilmez; konumunuza özel indirimden faydalanırsınız.
Aynı Gün Teslimat ve Konuma Özel Teslimat için seçtiğim teslimat saatinde değişiklik yapılabilir mi? Olumsuz hava koşulları, yoğun trafik gibi beklenmedik durumlarda üyeyle iletişime geçilerek teslimat saatinde değişiklik yapılabilir.
Teslimat görevlisi beni adresimde bulamazsa ne olur? Seçtiğiniz teslimat saatinde evde olmamanız durumunda, görevli siparişinizi bir sonraki saat aralığında teslim eder.