P&G Ürünleri

Kişisel Bakım ve Temizlik - P&G Ürünleri

P&G (Procter & Gamble), kimyevi ürünler üreten çok uluslu bir şirkettir ve genellikle kişisel bakım & temizlik ürünleri üretmektedir. P&G ürünlerinin arasında kişisel temizlik ürünlerinden bebek bakım ürünlerine, çamaşır deterjanından bulaşık deterjanına kadar onlarca farklı ürün bulunmaktadır. P&G markaları arasında: İpana, Oral-B, Prima, Alo, Ariel, Fairy, Febreze, Gilette, Orkid, Pantene gibi günlük hayatta sıkça karşılaşılan markalar yer almaktadır. P&G ürünleri ile hem kendi kişisel temizlik ihtiyaçlarınızı hem de evinizin temizlik ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Ağız ve diş sağlığınızı önemsiyorsanız, İpana diş macunu çeşitleri ile Oral-B diş fırçalarını kullanabilirsiniz. Kadınlar, saçlarını her şeyden çok önemserler, bu nedenle en kaliteli ve en iyi şampuanları kullanmayı tercih ederler. Saçlarınızı yağdan ve kirden arındırarak yeniden ışıldamasını sağlamak için Pantene şampuanları kullanabilirsiniz. Kırık saç uçlarınıza bakım yapmak ve sağlıklı saçlara kavuşmak için her duştan sonra Pantene saç serumunu tercih edebilirsiniz. Saçlarınızın olduğundan daha havalı ve daha şekilli görünmesi için saç şekillendiricilerinden yararlanabilirsiniz.

Kabarık ve dalgalı saçlarınız varsa, saç köpüğü ile anında saçlarınızı kontrol altına alabilir ve buklelerinizi belirginleştirebilirsiniz. İnce ve cansız saçlarınız varsa, SP Luxe keratin ile saçlarınıza keratin desteği uygulayarak kısa sürede ışıltılı saçlara kavuşabilirsiniz. Saç dökülmesi sorununuz varsa, SP Balance Scalp dökülme önleyici serum ile saçlarınıza bakım yapabilirsiniz. Saçlarınızın renginden çok sıkıldıysanız, biraz kendinize bakma ve değişiklik yapma ihtiyacı duyuyorsanız, saç boyası çeşitlerinden dilediğinizi rengi satın alabilirsiniz. Kadınlar, özel günlerinde özgürce hareket etmek ve güvende hissetmek ister. Regl günlerinizde sızıntıları ve koku oluşumunu önlemek için Orkid Platinium serisini kullanabilirsiniz. Kadınların en büyük korkularından biri de yaşlanmaktır. Yaşlanma belirtilerini önlemek ve kırışıklıklara karşı savaş açmak için kırışıklık karşıtı serumları inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Erkek bakımının en önemli detaylarından biri sakallardır. Gillette Fusion ProGlide Power tıraş makinesi, her gün düzenli olarak tıraş olan erkeklere büyük rahatlık ve kolaylık sunar. Tıraş olurken cildinizin tahriş olmasını engellemek ve yumuşacık yanaklara sahip olmak için Gillette tıraş jelini kullanabilirsiniz. Sık sık tıraş oluyorsanız, zor durumda kalmamak için yedek tıraş bıçakları bulundurabilirsiniz. Evinizdeki kumandaları ya da çocuğunuzun oyuncaklarını uzun süre çalıştırmak için pil çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Pil satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta pilin kalınlığıdır. Kalem pil olarak satılan pillerin aynı zamanda alkalin pil çeşitleri de bulunmaktadır. P&G ürünleri arasında yer alan temizlik ürünlerinden yararlanarak evinizde, çamaşırlarınızda ve bulaşıklarınızda hijyen sağlayabilirsiniz. Lekelerden arınmış tertemiz çamaşırlar için Ariel çamaşır deterjanı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ariel deterjanlar, renklilere ve beyazlara özel olarak üretilmektedir. Beyaz çamaşırlarınızda ve evinizin her köşesinde hijyen sağlamak için çamaşır suyundan yararlanabilirsiniz. Çamaşır suyu renkli çamaşırlara değdiği zaman renkleri soldurduğu için kullanırken son derece dikkatli olunması gerekir. Ellere ve cilde zarar vermemek için çamaşır suyu kullanırken eldiven takabilirsiniz. Her kadının en korkulu dertlerinden biri de bulaşıklardır. Bulaşık makinesinde yıkanan bulaşıkların elde yıkanmış gibi ışıl ışıl parlamasını istiyorsanız, Fairy bulaşık makinesi tabletlerini kullanmayı tercih edebilirsiniz.