Evlenirken ihtiyacınız
olan her şeyi hazırladık

Size sadece "Evet" demek kaldı

Düğün alışverişi budur!

n11.com’da taksit var, indirim var
Gezmeden dolaşmadan
A’dan Z’ye ev düzdük
Düğün alışverişi budur!

n11.com’la pek de kolaymış evlilik
Mobilyam, beyaz eşyam
Balayım bile tamam
Düğün alışverişi budur!

Alışverişe Başla

Kuponun aşağıdaki kategorilerde geçerli

Evlilik Hazırlıkları

Evlilik süreci, çiftlerin en tatlı telaşlarından. Düğün günü her şeyin mükemmel olması için düğün hazırlıklarına önceden başlanmalı. Ev dekorasyonu, düğün hazırlıkları, gelinlik ve damatlık seçimi, aksesuar seçimi, kına gecesi için gerekli malzemeler hep önceden planlanmalı. n11.com'un hazırladığı bu sayfa ile siz de evlilik alışverişini planlı ve pratik şekilde yapabilirsiniz. Evlilik sürecini planlarken sizin için hazırladığımız Evlilik Hazılıkları Rehberi yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Gelin dediğin pırlantasız olmaz! Damat adayları, güzeller güzeli gelin adayları için en güzel tektaş pırlanta yüzük modellerini sayfamızda bulabilirler. Evlilik sürecini; çeyiz alışverişi, gelinlik ve damatlık seçimi, aksesuar ve makyaj ürünlerinin satın alınması, balayının kararlaştırılması şeklinde bölümlendirebiliriz. Evlenecek çiftler, evi baştan dekore edecekleri için ihtiyaçları olan tüm ev eşyalarını sayfamızdan seçebilir ve istedikleri adrese kolayca gelmesini sağlayabilirler. Buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge, ütü gibi elektronik ürünler bir evin olmazsa olmazlarından olduğu için öncelikli olarak satın alınması gereken çeyiz eşyalarındandır.

Söz, nişan ve kına gecesi hep evlilik süreçlerinden. Bu aşamaların da başarılı ve mükemmel geçmesi için ihtiyacınız olan her şeyi sayfamızda bulabilirsiniz. Söz tepsisi ve nişan tepsisi, bu süreçlerin en önemli detaylarından. Tabi alyans yüzükleri ve çiçekleri unutmamak gerekiyor. Otantik bir kına gecesi yapmak isteyenler bindallı ya da kaftan giymeyi tercih edebilirler. Sıra geldi bekarlığa vedaya! Güzel bir bekarlığa veda organizasyonu ile düğün öncesi doyasıya eğlenmek elinizde. Bunun için ihtiyacınız olan bekarlığa veda partisi aksesuarlarını sayfamızda kolayca bulabilirsiniz. Gelin adaylarının en tatlı telaşesinden biri de gelinlik seçmek! Hayalinizdeki gelinliği giymek için gelinlik modellerini incelemeli ve seçiminizi vücut tipinize göre yapmalısınız. Vücut tipinize göre gelinlik seçimi yaparken dikkat etmeniz gerekenleri öğrenmek için tıklayın. Tıpkı gelinlik gibi gelin ayakkabısı seçimi de son derece önemli. Gelin ayakkabısı seçerken hem gelinliğe uygun olmasına hem de rahat olmasına dikkat edilmeli.

Düğün günü gelinin tam anlamıyla kusursuz görünmesi için yapacağı gelin makyajı çok önemli. Gün boyunca makyajın çıkmaması için kaliteli ve cilt tipine uygun olan makyaj malzemelerini kullanmalı. Tabi makyajdan önce cildi düğün gününe hazırlamak gerekiyor. Bunun için öncesinde cilt bakımı yapılması gerekiyor. Düğün günü hem cildin hem de saçların bakımlı ve ışıl ışıl görünmesi için birkaç ay önceden hazırlıklara başlanmalı. Düğün günü gelinlerin kullanacağı parfüm seçimi de mekana ve mevsime göre yapılmalı. Kır düğünleri için yaz kokuları tercih edilirse yerinde bir seçim olacaktır. Yorucu geçen düğün telaşından sonra güzel bir tatili hakkettiniz. Balayına nereye gitmek istediğinize bir türlü karar veremediyseniz, sayfamızda yer alan balayı kampanyalarını inceleyerek sizin için en uygun olanını satın alabilirisiniz.