https://garaj11.akamaized.net/a1/1/garaj11prod/Kupon_yeni_oelcue_9569866388/Kupon_yeni_oelcue_9569866388.jpg
İndirim Kuponu

Otomotiv Kategorisine Özel 500 TL İndirim Kuponu

Otomobilinizi aldıktan sonra aktif olan kuponu 3 ay içinde keyifle kullanın.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Araç satışına özel indirim kuponu nedir?

garaj11 üyeleri, otomobil satın aldıktan sonra n11.com’da geçerli 500 TL indirim kuponu kazanıyor. 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponu, Otomotiv & Motosiklet kategorisinde kullanabilirsiniz.

 

Kuponu nasıl kullanırım?

Kazanılan kupon n11.com hesabınıza otomatik olarak yüklenir. Hesaba yüklenen kuponu kullanmak için ödeme aşamasında seçmeniz yeterlidir.

 

Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim?

İndirim kuponu, noter satış devri tamamladıktan sonra aktif hale gelir ve 3 ay geçerlidir.

 

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kazandığınız kupon, noter satış devri tamamladığı tarihten itibaren aktif hale gelir ve bu tarihten itibaren 3 ay geçerlidir.

 

İndirim kuponu hangi kategorilerde geçerlidir?

Otomotiv & Motosiklet kategorisinden yapacağınız 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

 

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Bu kampanya, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

 

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir. Ziraat Bankası için puan kullanımı bulunmamaktadır.

 

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir. Ziraat Bankası için puan kullanımı bulunmamaktadır.

 

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

 

Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı?

Kredili kargo hizmeti ve benzeri hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11.com üyeleri paketlerden yararlanamaz.

*n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**n11.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.


 
Yükleniyor