Kullanıcı Yorumları

 
 

Sıkça Sorulan Sorular

Web sayfamızda listelenen tüm araçlar TÜV SÜD D-Expert tarafından detaylı ekspertiz işlemine tabi tutulmuştur. Araçlara ait detaylı ekspertiz raporlarını ve tramer kayıt bilgilerini araç sayfalarında bulabilirsiniz.


Araçlar sadece Garaj11 web sitesi üzerinden alınabilir. Satın alma aşamasına dair bütün işlemler internet üzerinden gerçekleştirilecektir.

Akbank, Türkiye İş Bankası, Albaraka Türk Katılım, DenizBank, Kuveyt Türk Katılım ve VakıfBank bankaları aracılığı ile araca ait tutarı havale yaparak ödeyebilirsiniz. Akbank’ta bulunan hesabınızdan havale yapmak için “Akbank Direkt” sekmesini; Türkiye İş Bankası’nda bulunan hesabınızdan havale yapmak için “İş Bankası ile Öde” sekmesini; Albaraka Türk Katılım, DenizBank, Kuveyt Türk Katılım ve VakıfBank bankalarından herhangi birinde yer alan hesabınızdan havale yapmak içinse “Diğer Havale Seçenekleri”ni seçmeniz gerekmektedir.

Online kredi seçeneklerinden yararlanarak aracınızı satın alabilirsiniz. 

 

Ödeme adımında, Fibabanka seçeneğini seçerek ödeme yapabilirsiniz. 

- Fibabanka müşterisiyseniz, Fibabanka Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten sonra Fibabanka sayfasına yönlendirilirsiniz. İlgili sayfadaki formu doldurup kredi başvurunuz onaylandıktan sonra tutar n11 hesabına aktarılır. Aracın satış tutarından kredi tutarını çıkardığınızda kalan tutarı n11’in Fibabanka’nın Merkez Şubesi’nde yer alan hesabına 3 iş günü içerisinde göndermeniz gerekmektedir (Şube Kodu: 031 Hesap No: 27058056, IBAN Numarası: TR180010300000000027058056). İlgili tutarı transfer ederken Alıcı Ad Soyad kısmına “Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizm. AŞ.” ve açıklama kısmına da mutlaka sipariş numaranızı yazmanız gerekmektedir. İlgili tutarın 3 iş günü içerisinde aktarımının sağlanmaması durumunda krediniz otomatik olarak iptal edilecektir. - Fibabanka müşterisi değilseniz, Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten sonra Fibabanka sayfasına yönlendirilirsiniz. Sayfadaki formu doldurup kredi başvurunuz onaylandıktan sonra Fibabanka müşterisi olmanız için talebiniz alınır ve Fibabanka müşterisi olmanız için sözleşmeniz kurye ile size iletilir. Fibabanka müşterisi olduktan sonra 2. el araç almak için krediye başvurabilirsiniz.

 

Ödeme adımında, İş Bankası seçeneğini seçerek ödeme yapabilirsiniz.

- İş Bankası İnternet Şubesi müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapın.

- Taşıt satış bedelinin bir kısmını (noter satış bedelinin en az %30’unu) İş Bankası hesabınızdan havale yapın. Havale işlemi sonucunda havale tutarı n11’e aktarılır.

- Başarılı havale işleminden hemen sonra ekrandan çıkmadan, taşıt satış bedelinin geri kalan kısmı için Anında Alışveriş Kredisi başvuru ekranlarına yönlendirilirsiniz.

- Kredi başvurusu için gerekli olan bilgileri ekrana girin.

- Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda taşıt satış bedelinin geri kalan kısmı da n11’e aktarılır.

- Banka sayfasını kapatmadan n11 ekranına dönün.


Farklı bir kişi adına araç satın alabilirsiniz. Ödemeyi yapan kişi, başka bir gerçek veya tüzel kişi adına araç satın alacaksa, vekalete ilave olarak noterden ilgili araç ve ödeme detay bilgileri ile aracın devredileceği gerçek/tüzel kişi için muvafakatname çıkarmalıdır. Taşıt kredisi kullanılması durumunda krediyi kullanan gerçek kişi ile ruhsat sahibi kişi aynı olmalıdır.

Araçlar, satış işlemleri tamamlandıktan sonra, verilecek randevu ile belirtilen ildeki TÜV SÜD D-Expert noktasından teslim alınacaktır.

Aracınız, noter satış devri yapıldıktan sonra randevu verilerek teslim edilecektir. Dilerseniz anlaşmalı lojistik firmalarımızdan sizin için özel fiyat teklifi alarak aracınızı istediğiniz adrese teslim edebiliriz.

Araç teslim fiyatına dâhil olan bedeller aşağıdaki gibidir: - Araç Satış Fatura Bedeli - Ekspertiz Raporu - Hizmet Bedeli - Noter Devir Ücreti

Eğer şirket hesabı üzerinden ödemeyi yapıyorsanız, aracı şirketiniz üzerine alabilirsiniz. Fatura kesebiliriz.

Araç sayfalarında bulunan “Aracı Opsiyonla” butonuna tıklayıp fatura bilgisi ve ödeme alanını doldurarak beğendiğiniz ikinci el aracı aracı opsiyonlayabilirsiniz. Aracı opsiyonladıktan sonra Hesabım > İşlemlerim > Opsiyonlar sayfasında opsiyonladığınız 2. el araca ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Bilgilere ulaşamıyorsanız Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.

 
Yükleniyor