TV Ürünleri

Günde 24 saat yayın yapan tele-alışveriş kanallarında televizyon ürünleri, görsel medya ürünleri ve TV ürünleri gibi isimlerle adlandırılan çeşitli ürünlerin satışı yapılmaktadır. Anlaşmalı özel televizyon kanallarında, dizi aralarında, film aralarında veya özel tanıtım saatlerinde TV üzerinden birçok ürününün tanıtımı ve satışı yapılmaktadır. TV ürünleri olarak adlandırılan bu ürünler, ürünlerin tanıtım videoları ve daha önce bu ürünleri kullanan müşterilerin deneyimlerini içeren görüntülerle yeni tüketici gruplarıyla tanıtılmaktadır. "Sınırlı sayıda ve sınırlı sürede" politikasıyla satışa çıkan bu ürünleri internetten de satın almak mümkün. TV üzerinden sıklıkla tanıtımı yapılan bu ürünler, TV izleyicileri tarafından yoğun talep görmektedir. TV ürünlerinin özelliklerinin başında, bu ürünlerin satışa sunulmadan önce birçok testten geçirilmesi gelmektedir. TV ürünleri listesi, tüketicilerin ihtiyaçlarına en pratik ve uygun fiyatlı çözümler sunabilmek üzere oluşturulmaktadır. TV ürünlerinin fiyatları genellikle ucuz tutulmaktadır.

TV ürünleri arasında en çok tercih edilen ürün grubu spor ürünleri ve egzersiz ürünleri olarak öne çıkmaktadır. Evinizde vakit geçirmekten keyif alıyorsanız, internetten satın alacağınız spor TV ürünleri ile evde geçirdiğiniz zaman diliminin kalitesini artırabilirsiniz. Spor aletleri, egzersiz aletleri, kondisyon bisikletleri, mekik aletleri, kapı barfiksleri gibi pek çok TV spor ürününe uygun fiyatlarla kategorimizden sahip olabilirsiniz. En çok tercih edilen TV ürünleri ve en çok satışı yapılan TV ürünleri spor & fitness ürünleridir. Yoga matları, pilates topları, mekik sehpaları, dambıllar en çok tercih edilen tv ürünleri arasında yer almaktadır.

TV ürünleri arasında en popüler ürünlerden biri olan Sweet sauna terleme eşofmanları ile spor yaparken daha kolay terleyebilir ve bu sayede daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Bacak ve basen bölgenizi çalıştırmak için üretilen Revoflex Extreme egzersiz aleti ile evinizde kendinize ayıracağınız kısa zaman dilimlerinde fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. ABS Butterfly zayıflama ve kas geliştirici masaj aleti ile kısa bir süre içerisinde karın kaslarınız şekillenebilir. Acura termal sauna kemeri ile bölgesel yağlarınızı eritebilir ve termal kemer kullanmanın rahatlığını deneyimleyebilirsiniz. Super Arms kol ve omuz çalıştırıcı egzersiz aleti ile kol ve omuz bölgenizdeki tüm kasları canlandırabilir ve onlara istediğiniz gücü kazandırabilirsiniz. AB Rocket Twister mekik ve egzersiz aleti ile birçok spor ve fitness çalışmasını fazla efor sarf etmeden gerçekleştirebilir ve böylelikle daha hızlı form tutabilirsiniz.

TV Ürünleri

için 7,031 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(1)
(2)
Acura (16)
Altis (10)
Avessa (33)
(1)
(1)
Busso (63)
(1)
Cosfer (55)
Dalps (20)
Dc (80)
Delta (153)
(2)
(5333)
DİĞER (19)
Dynamic (8)
(2)
(1)
(2)
(1)
LP (57)
(1)
(3)
(1)
(1)
(4)
Promio (93)
Protech (233)
Ravel (12)
Relax (10)
(3)
(2)
(1)
(4)
Sweat (33)
(3)
Voit (48)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(205)
ve üzeri (361)
ve üzeri (439)
ve üzeri (474)
ve üzeri (538)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL