TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Taşıyıcı

için 146 sonuç bulundu.

Taşıyıcı

İnsanların en sadık dostları köpeklerdir. Yeri gelir en büyük sırdaşınız, yeri gelir evinizi koruyan bekçiniz olurlar. İnsanoğlu ile köpekler arasında yüzyıllardır süre gelen sıkı bir dayanışma mevcuttur. Yalnızca saf sevgi besleyen bu değerli hayvanlar, size hiçbir zarar gelmesini istemez. Beraber yürüyüş yaparak kendinize ve köpeğinize güzel anlar yaşatmanız mümkündür. Size böyle yakın bir dostunuzu, ona özel yuva alarak sevindirebilirsiniz. Kulübesini de içinde barındırabilen köpek kafesi modelleri, sizin yokluğunuzda köpeğinizin evden uzaklaşarak başına bir iş gelmesini engeller. Sadık dostunuz için alabileceğiniz en güzel hediye köpek kafesleridir. Geniş iç hacmi ile köpeğinizin içinde rahat etmesi için üretilmiştir. Dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı köpeğinizi bu kafesler koruyacaktır. Köpeğinizin boyutuna göre çeşitlilik gösteren ve seyahatleriniz için katlanabilir köpek kafesi modellerine ürün sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Köpek Kafesinin Önemi Nedir?

Köpek Kafesinin Önemi Nedir?

Köpekler 3 yaşında erişkinlik dönemlerine ulaşırlar. Yavru ya da erişkinlik döneminde aldığınız köpeğiniz, başta ev ortamınıza kolayca alışamayabilir. Bu çok normal bir durumdur. Yapmanız gereken, ona belli eğitimler vererek evinize alışmasını sağlamaktır. Bu eğitimlerin başında tuvalet ve barınma gelmektedir. Ev içi Köpek kafesi modelleri ile köpeğinizi eve alıştırmanız daha kolay bir hale gelmektedir. Öncelikle sizin güvenliğiniz çok önemlidir. Köpekler ilk dönemlerinde eve ve size adapte olamadığından hırçınlaşmaktadır. Size saldırarak canınızı yakabileceği gibi, evinizdeki eşyalara zarar vererek maddi olumsuzluklara yol açabilir. Bu yüzden kafes eğitimi ile onu sakin bir şekilde ev ortamınıza ve kendinize alıştırmanız en güvenli yol olacaktır. Kafesin içine köpeğinizin sevdiği ve sürekli oynadığı oyuncakları yerleştirerek dostunuzun evinize adapte olmasını kolaylaştırabilirsiniz. Metal köpek kafesi, sağlam yapısı ile darbelere karşı eğilip bükülmeden uzun yıllar boyunca yanınızda olacaktır. Dayanıklılığı ile köpeğinizin en hırçın anlarında bile araları açılmaz, kapısı kırılmaz. Dışarıdan kilitlediğiniz anda köpeğiniz sakinleşene kadar kafeste durmak zorundadır. Kafesler sayesinde bu eğitimi de başarı ile tamamlayarak köpeğinizin daha sakin bir huya kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Eğer köpeğinizi yavruyken sahiplendiyseniz, büyük kafesler onun ürkmesine neden olabilir. Bu yüzden kendi boyutuna uygun yavru köpek kafesi ile yuvasına daha rahat uyum sağlar. Kafeslerin hiçbir şekilde dışa bakan sivri ucu bulunmaz, tel ve plastik modelindeki tüm köşeler ve kıvrımlar ovalleştirilerek köpeğinizin yaralanmaması için özenle hazırlanmıştır. Yumuşak alt tabakası ile dostunuz rahatlıkla içinde uyuyabilir. Köpeğinizin ilgisini çeken materyaller ile kafesi süslemeniz tavsiye edilmektedir. Eğer kafesi bahçeye konumlandırmak isterseniz, dış mekanda köpeğinizin soğuk ve sıcaktan etkilenmemesi için korunaklı kafeslere ihtiyacı vardır. Bunun için dört tarafı kapalı ve üstünde çatısı bulunan modeller mevcuttur. Bu modeller sayesinde sadık dostunuz 4 mevsim boyunca mutlu bir şekilde barınabilir. Kulübe görevini de yerine getiren bu çeşitler, estetik görünümü ile bahçenize güzel bir hava katar. Köpeğinizi erişkin zamanda sahiplendiyseniz, ya da artık eski kafesi dar geliyorsa, büyük boy köpek kafesi almanızın zamanı gelmiş demektir. Evinizde beslediğiniz köpeğiniz daha ucuz ve maliyetsiz kafes seçenekleri mevcuttur. Yalnızca boyutu köpeğiniz açısından önemlidir. Dar kafeslerde sıkılacağı için size de sıkıntı çıkaracaktır. Bu yüzden kafes bakımlarını ve yenilemelerini zamanında yaparak evinizde daha mutlu bir ortam sağlayabilirsiniz.

Köpek Kafesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Köpek Kafesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Evinize yeni bir üye, yeni bir can dostu kazandırmak istiyorsanız, yavru döneminden erişkin dönemine kadar ev için köpek kafesine ihtiyaç duyacaksınız. Aksi takdirde köpeğiniz eğitimini tamamlamadan yaramazlıklar yapabilir. Kafes sayesinde köpeğinize yavru iken tuvalet ve barınak eğitimi vermeniz mümkündür. Katlanabilir ve taşınabilir özelliği sayesinde seyahatleriniz için de en doğru tercih olacaktır. Bu sayede seyahatlerinizde ve konaklayacağınız farklı yerlerde de köpeğinizin ve çevrenizdekilerin güvenliğinden emin olabilirsiniz. Köpeğinizin karakteristik özelliklerine ve boyutlarına göre değişkenlik gösteren tel köpek kafesi modelleri, geniş ürün yelpazesi nedeniyle her türlü köpeğe uygun güvenli yuvalar sunmaktadır. Metal ve tel kafesleri hoş bulmuyorsanız, türlü desen ve renk seçenekleri ile plastik köpek kafesi modelleri eviniz için ideal bir görünüm sunmaktadır. Plastiğin artısı, metal ve tel kafese göre daha eğlenceli şekillere sahip olmasıdır. Ev, araba gibi tasarımlar ile köpeğinizin kafesini ilgi çekici bir hâle getirebilirsiniz. Ayrıca plastik, yapısı gereği metallere göre daha hafif ve daha ucuzdur. Bu sayede kafesin yerini istediğiniz şekilde değiştirip sabitleyebilirsiniz. Eğer müstakil bir eve sahipseniz ve köpeğinize dışarıda bakmak istiyorsanız, bahçe için köpek kafesi modellerini tercih edebilirsiniz. İçine su ve mama gibi ihtiyaçları koyarak köpeğinizin rahatça beslenip barınabileceği bir ortam sağlayabilirsiniz. Korunaklı bahçe kafes çeşitleri ile köpeğinizi gece gündüz olumsuz hava şartlarından ve dış etkilerden korumanız mümkündür. Bahçe kafesi modellerinin ahşap gibi göz alıcı çeşitleri mevcuttur. Şık görünümü sayesinde yalnızca köpeğiniz için barınma ihtiyacını karşılamaz, bahçenizde güzel bir aksesuara sahip olursunuz. Köpek kafesi fiyatları, köpeğiniz için özel olmaları nedeni ile köpeğinizin özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır. Can dostunuzun boyutuna ve kafesin üretildiği malzemelere göre birbirinden farklı fiyat aralıkları mevcuttur. Eğer yalnızca seyahat için bir model arıyorsanız, seyahat kafesleri mevcuttur. Daha küçük olan bu modeller seyahatleriniz için en doğru tercih olacaktır. Köpeğiniz için uygun boyu seçerek onu yanınızdan ayırmamış olursunuz. Ayrıca köpek seyahat kafesi fiyatları, ev ve bahçe modellerine göre çok daha uygundur. Siz de köpeğinize en uygun modeli bulmak ve fiyat karşılaştırması yaparak güvenli bir alışveriş yaşamak için ürün sayfamıza göz atabilirsiniz.

Köpek Kafesi ile Mutlu Köpekler

Köpek Kafesi ile Mutlu Köpekler

Sahiplendiğiniz, yuvanıza dahil ettiğiniz hayvanınız için sırada eve adapte süreci vardır. Size ve eve adapte olması için sadık dostunuzla zaman geçirmeniz gerekmektedir. Sevgi dolu okşayışlarınız, onun çok hoşuna gidecektir. Fakat daha önemlisi, köpeğinize vermeniz gereken tuvalet, barınma ve uysallık gibi birtakım eğitimlerdir. Kafesler, adındaki kasvetle hiçbir alakası olmadan, köpeğinizin rahat bir hayat geçirmesi için üretilmiştir. Can dostunuzun rahat etmesi, sizin de rahat etmeniz demektir. Dayanıklılığı ve şık görünümü ile dikkat çeken metal köpek kafesi ve tel köpek kafesi, içindeki köpek ile birlikte iyice ağır hale gelmektedir. Kafesi taşırken, aracınıza yüklerken zorluk yaşamamanız için tekerlekli kafes modelleri mevcuttur. Ayrıca araca yüklerken ya da hareket ettirirken kolay kavramanız için iki yanında el kulpları bulunmaktadır. Büyük köpek kafesi ile köpeğinizi ve onun ihtiyaçlarını aynı alanda saklayabilirsiniz. Büyük ve geniş iç hacmi ile dostunuzun rahatça hareket edebilmesi mümkündür. Ayrıca, köpeğiniz doğum yaptığında ya da yanına arkadaş istediğinde yeni köpekleriniz için ekstra kafes almanıza gerek kalmayacaktır. Boyutları isteğinize göre değişen kafesleri almadan önce iyi karar vermeniz tavsiye edilmektedir. Köpek kafesi plastik malzemeden yapılan ürünler daha çok seyahat amaçlı kullanılsa da, küçük köpek cinsleri için evler için ideal boyutlara sahiptir. Fazla yer kaplamayan küçük ve ergonomik tasarımı, kolay kapanıp açılabilen dış kilidi ve dayanıklılığı ile uzun yıllar boyunca sadık dostunuza ev sahipliği yapacak bu kafesler, renkli görünümü ve birbirinden farklı tasarımı ile evinize güzel bir aksesuar olabilir. Ayrıca, evinizde başka hayvanlarınız, örneğin kedileriniz var ise, küçük köpek kafesi kedinizi ve yavrularını en güzel şekilde korur. Siz de köpeğinizin rahat etmesini istiyorsanız, köpek kafesi modelleri tam da kriterlerinize uygun olan üründür.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Dayang (1)
(100)
Doggie (1)
EzyDog (1)
Ferplast (5)
Flamingo (6)
Flip (11)
Imac (1)
Lepus (3)
Pawise (3)
Pet Style (4)
Petza (1)
Trexie (1)
Trixie (6)
Çiftsan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL