TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Su Çeşmeleri

için 32 sonuç bulundu.

Su Çeşmeleri

Su çeşmeleri köpeklerinizin evde veya dışarıda susuzluğunu keyifli bir şekilde gidermeleri için ideal. Enva-i çeşit ürünü istediğiniz zaman sitemizin köpek aksesuarları kategorisinin altında inceleyebilir ve sevimli dostlarınızın yaşam kalitesini artırabilirsiniz.

Su Çeşmesi Modelleri

Su Çeşmesi Modelleri

Su çeşmesi, su sebili, su pınarı veya su şelalesi isimleriyle de anılabiliyor. Bunların su kaplarından farkları elektronik bir düzenekleri olması ve suyu aynı fıskiyelerde olduğu gibi değişik şekillerde püskürtmesi. Bunlar sevimli dostlarınızın su ihtiyaçlarını gidermekle kalmaz, su içerken eğlenmelerini ve öğrenmelerini de sağlar. Su çeşmesi modelleri oldukça farklı şekillerde karşınıza çıkabiliyor. En temel haliyle su kabına eklenmiş bir aparatla birlikte köpeğinize su püskürten modellerden satın alabilirsiniz. Ürününüzü kullanmaya başlamadan önce, kablonun güvenli durumda olduğunu ve fişin suyla temas etmediğini mutlaka kontrol edin.

Su Kabı Modelleri

Su Kabı Modelleri

Otomatik su kabı suyun durdukça tortu birikmesini önler ve suyu döndürerek onun sürekli taze kalmasını sağlar. Metal bir su çeşmesi alacaksanız köpeğinizin sağlığı için paslanmaz çelikten olmasına dikkat edin. Plastik gövdeli su çeşmesi alacaksanız cihaz kısmının sağlam olması önemli. Filtreli olan modellerde filtrenin de düzenli olarak değiştirilmesi ve yedekte filtre bulundurulması gerekli. Su kapları metal, plastik veya seramik olabiliyor. Hepsi farklı renklerde ve eğlenceli desenlerde sunuluyor. Soğutuculu su kapları ise sıcak yaz günlerinde köpeğinizin su ihtiyacını gidermesine yardımcı olur. Hazneli su kapları köpeğinizin suyunun daha uzun süre idare etmesini saplar. Rengarenk ve spreyli su şişesi modelleri ile de basit bir su çeşmesi hissi yaratabilirsiniz. Seyahat seti ile su kabını ve daha birçok şeyi yanınızda taşıyabilirsiniz.

Su Çeşmesi Fiyatları

Su Çeşmesi Fiyatları

Su çeşmesi almak için biraz daha beklemek isteyebilirsiniz ama su kabı almayı ertelemeniz mümkün değil. Su kapları köpeğinizin ilk ihtiyaçlarından biri olacak. Uzun süre duran su yosunlanıp içilemez hale geleceği için suyu sık sık tazeleyip kabı aynı sıklıkla yıkamanız önemli. Su çeşmesi fiyatları, elektronik cihazdan sayıldıkları için su kaplarından daha yüksek ama standart bir su çeşmesini bir kere alacağınızı düşünürseniz uzun vadede daha karlı çıkabilirsiniz. Dr. Sacchi, Dolphin, Drinkwell ve diğer birçok markanın su çeşmelerini n11.com mağazalarında bulabilirsiniz. Su çeşmesinin yanı sıra taşıyıcı, araba koltuğu örtüleri, köpek kapısı, battaniye, köpek tabelası, köpek galoşu ve elektronik çit gibi köpeğinizin ihtiyacı olabilecek ve hoşuna gidebilecek diğer köpek aksesuarlarına da kategorimizden göz atmayı da ihmal etmeyin. Sipariş verdiğiniz ürünler kısa sürede adresinizden teslim alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (1)
8in1 (1)
Acana (2)
Ada (1)
Aleas (3)
Da Yang (1)
(15)
Dophin (1)
Empet (1)
Pawise (1)
Smart (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL