TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Stronella ve Spray Collars

için 12 sonuç bulundu.

Stronella ve Spray Collars

Hayvanlar, yüzyıllardır insanların hayatında bulunan ve onlara eşlik eden canlılardır. Sahiplenebileceğiniz ve evde besleyebileceğiniz pek çok hayvan türü vardır. Köpekler, dost canlısı yapıları, sıcakkanlı tavırları ve gelişmiş zekalarıyla bu hayvanların başında gelir. Bir köpeğin sorumluluğunu ve bakımını üstlenmek oldukça meşakkatli ve sabır isteyen bir iştir. Özellikle yavruluğundan itibaren himayeniz altına aldığınız köpeklerin eğitimlerini vermek ve onları korumak önem arz eden işlerden biridir. Bir köpeğe eğitim ve itaat aşılamanızı kolaylaştıracak çeşitli ürünler bulunur. Uyarıcı ya da uysallaştırıcı spreyler, oyun alanları, tuvalet eğitim setleri ve çeşitli oyuncaklar gibi pek çok farklı ürün, köpeğinizin bakımında size yardımcı olmak amaçlı üretilir. Stronella yağı, çeşitli bitkilerden elde edilen ve sinek, böcek gibi istenmeyen bazı haşereleri uzaklaştırmaya yarayan uçucu bir yağdır. İnsanlar için kullanılması da mümkün olan bu yağın, çeşitli aromalarla zenginleştirilmiş formülleri bulunsa da, evcil hayvanlarınız için özel olarak üretilen çeşitleri de mevcuttur. Köpeğinizi gezdirmeye çıkarırken rahatsız olmasını engellemek ve çeşitli haşerelerden korumak amaçlı üretilen sinek kovucu çeşitleri, doğal içeriği sayesinde sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Sprey formunda da bulunan Stronella yağı, kolay kullanımı sayesinde son derece pratik bir üründür. Bu ürünler sayesinde köpeğinizin ve evcil hayvanlarınızın rahat vakit geçirmesini ve sineklerden rahatsız olmasını kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Evcil hayvanlarınıza kaliteli ve rahat bir yaşamı en uygun şekilde sağlayabilirsiniz.

Stronella ve Spray Collars ile Mutlu Köpekler

Stronella ve Spray Collars ile Mutlu Köpekler

Köpekler, insanlık tarihi boyunca farklı amaçlarla insanların hayatında bulunan ve yardımcı olan hayvanlardan biridir. Zamanla evcilleşip insanların himayesi altına girmiş olan canlılardır. İnsanlarla arasındaki sevgi ve sadakat bağı, onları vazgeçilmez canlılar olmaya aday kılar. Bakımları ve korumaları da oldukça zahmet isteyen ve sorumluluk gerektiren bir mevzudur. Özellikte yavru köpeklerin sağlığını korumak ve kaliteli bir yaşam sürmesini sağlamak oldukça önemlidir. Sinek, böcek, pire gibi köpeğinize rahatsızlık verecek ve bazı durumlarda sağlığını etkileyecek etkenlerden korumak için üretilen çeşitli pratik ürünler bulunur. Sinek kovucu köpek tasması gibi ürünler bunlardan bazılarıdır. Çeşitli şekillerde üretilen ve sinek gibi haşerelerin köpeğinizden uzak kalmasını sağlayan tasmalar, zehir içermez ve köpeğinize zarar vermez. Köpeğinizin boyutlarına göre tercih edebileceğiniz farklı beden seçenekleri bulunur. Plastik ve elektronik modelleri bulunması size ihtiyacınıza göre tercih yapma imkanı sunar. Elektronik modellerde, harici yedek spreyleri bulunması ve kolay değiştirilebilir olması sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Pilli olmaması ve usb kablosuyla hızlıca şarj edilmesi sebebiyle son derece pratik bir üründür. Yavru köpeklerde tuvalet eğitimi hem siz hem de köpeğiniz açısından son derece önemlidir. Köpeğinizin tuvalet eğitimini kolaylaştırmak amaçlı üretilen çeşitli ürünler mevcuttur. Tuvalet eğitim sprey ve damlaları bu ürünlerden bazılarıdır. Köpeğinizin tuvaletini yapmasını istediğiniz bölgeye belli aralıklarla bu ürünü uygulamanız, kokusu sayesinde köpeğinizin orada ihtiyacını gidermesini sağlar. Ürün kutu içeriğinde detaylı kullanım talimatları da bulunur ve bu talimatlara uyulduğu takdirde köpeğinize zararı dokunacak yan etkilerin önüne geçebilirsiniz. Tuvalet eğitiminde yardımcı olacak ve olası tuvalet kazalarının önüne geçmenizi sağlayacak ürünlerden biri de tuvalet pedleridir. Koku kontrolü sağlayan ve hızlı kuruyan modelleri, köpeğinizin eğitim süresi boyunca fazlasıyla yardımcı olacak özelliklerdir. Tuvalet eğitimine yardımcı ürünler sayesinde köpeğinizi kolaylıkla eğitebilirsiniz. Başarılı tuvalet ihtiyacından sonra köpeğinizi ödüllendirerek eğitim sürecini hızlandırabilirsiniz. Evinize ve hayatınıza eşlik eden köpeklerin konforunu sağlamak ve onlara kaliteli bir yaşam sunmak adına üretilen çeşitli ürünlerin tamamına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları cevaplandırmak için kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz.

Stronella ve Spray Collars ile Köpeğinizi Rahatlatın

Stronella ve Spray Collars ile Köpeğinizi Rahatlatın

Havlamak köpeklerin iletişim kurma ve istek ve ihtiyaçlarını ifade etme şeklidir. Yalnızlık, ilgi arayışı, koruma içgüdüsü, korku gibi pek çok sebepten dolayı havladıkları gibi, herhangi bir sebebe ihtiyaç duymadan da havlayabilirler. Beslenme ya da tuvalet saatleri geldiğinde, uzun süre yalnız kaldığında ya da kendi yaşam alanlarından uzaklaştırılma çalışıldığında havlamaları son derece doğaldır. Ancak köpeğinizin sebepsiz havlaması, belli bir süre sonunda size ve çevrenize rahatsızlık vermeye başlayabilir. Bunun önüne geçmek ve köpeğinizi bu konuda eğitmeye yardımcı olmak amaçlı imal edilen ürünler bulunur. Spray collars bu ürünlerden bir tanesidir. Tasma şeklinde dizayn edilen bu ürünler, köpeğinizin havlaması ve ses titreşimleri sayesinde etkinleşir ve sprey püskürtür. Köpeğinizi şaşırtarak gereksiz havlamasının önüne geçer. Spreyler tamamen zararsızdır ve turunçgil aromalarıyla zenginleştirilen formülleri sayesinde köpeğinizi sakinleştirir. Koku hassasiyeti bulunan köpekler için kokusuz sprey seçenekleri de bulunur. Lastik ya da ip kayıştan oluşan çeşitleri vardır. Köpeğinizin boyutlarına göre farklı seçeneklerini bulmanız mümkündür. Pilli ya da şarjlı modelleri, ihtiyacınıza göre tercihte bulunma imkanı sağlar. Gelişmiş algılayıcıları sayesinde köpeğinizin ses titreşimlerini tanır ve insan ya da başka hayvan sesleriyle etkileşime geçmez. Yedek sprey kartuşları sayesinde, sprey kutusu boşalsa bile kolaylıkla değiştirme imkanınız vardır. Son derece pratik ve kullanışlı olan bu ürünleri, suya dayanıklı olması sebebiyle her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tasmayı şarj etmeden veya pil takmadan önce, birkaç gün köpeğinizin boynuna takarak alışmasını sağlayabilir, daha rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Düşük ve yüksek ayar seçenekleri sayesinde daha kolay bir alışma süreci geçirebilirsiniz. Sprey collars tasmalarla köpeğinizi kolaylıkla uysallaştırabilir ve eğitebilirsiniz. Onun tedirgin hissetmesini engelleyebilir ve çevreye rahatsızlık vermesinin önüne geçebilirsiniz.

Köpeğinizin Cilt Sağlığı için Stronella ve Spray Collars

Köpeğinizin Cilt Sağlığı için Stronella ve Spray Collars

Yapıları ve doğaları gereğiyle köpeklerin bit, pire, sinek ya da parazit gibi sıkıntılarla karşılaşması yüksek bir ihtimaldir. Özellikle yaz aylarında köpeğiniz dışarıda vakit geçirdiği takdirde sineklerle sorun yaşayabilir ve rahatsız olabilir. Bu sorunun önüne geçmek köpeğinizi büyük ölçüde rahatlatır ve hayatına konfor katar. Bunu sağlayabilmek için üretilen çeşitli ürünler vardır. Köpekler için sinek kovucu modelleri, çeşitli doğal yağlardan ya da köpeğinize zarar vermeyecek kimyasallardan imal edilir. Yalnızca sinekler için değil, bit ve pire gibi çeşitli haşerelerden de koruyan geniş kapsamlı ürünler mevcuttur. Bu ürünlerin damla veya sprey formunda seçenekleri bulunur. Akışkan yapıları köpeğinizin cildine kolaylıkla uygulamanızı sağlar. Stronella yağı içeren ürünler, doğal bir sinek kovucudur. Bunun yanı sıra, neem, palmarosa ve lavanta yağı gibi çeşitli aromatik yağlardan imal edilen ürünler, haşereleri uzaklaştırırken aynı zamanda köpeğinizin cildini ve tüylerini besler. Cildini nemlendirip kurumasını engeller ve tüylerine parlaklık sağlar. Doğal yağlar sineklerin, bit ve pirelerin köpeğinize yaklaşmasını, dolayısıyla yumurta bırakıp üremesini engeller. Köpeğinizde oluşabilecek kaşıntı ya da rahatsızlığın önüne geçer. Sinek kovucu ürünleri köpeğinizin cildiğine uyguladıktan sonra, kendini yalamasını engellemeniz ve belli bir süre boyunca yıkamamanız oldukça önemlidir. Haşere kovucu damla veya spreylerin yanı sıra şampuanlar da sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Köpeğinizi yıkarken kullanacağınız şampuan, hem cildini ve tüylerini besler, hem de olası kene, bit, pire gibi haşere sorunlarının önüne geçer. Şampuanların içeriği genellikle doğal haşere kovucu olan nem yağından oluşur. Doğal ve zararsız olması sebebiyle gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bütçe dostu fiyat aralıklarıyla sunulan Stronella ürünleriyle köpeğinize rahat bir yaşam sağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi sahibi olmak için sayfamızdan tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(6)
Mydog (2)
Pet Safe (2)
Smart Dog (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL