TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Köpek Galoşu

için 65 sonuç bulundu.

Köpek Galoşu

Her geçen gün evcil hayvan besleyenlerin hayatını kolaylaştıracak bir ürün daha piyasaya sunuluyor. Üstelik bu ürünler yalnızca evcil hayvan sahiplerinin değil evcil hayvanlarınızın da yaşamına pratiklik ve eğlence kazandırıyor. İşte bunlardan biri de köpek galoşu. Köpeğinizi dışarı çıkarırken giyidireceğiniz köpek galoşları sayesinde hem siz hem köpeğiniz özellikle kış aylarında benzersiz bir kolaylığa sahip olacaksınız.

Köpek Galoşu Nedir?

Köpek Galoşu Nedir?

Köpekler için tasarlanmış olan köpek galoşları, minik patilere giydirilen genelde kauçuk malzemeden üretilen köpek aksesuarlarıdır. Esnek yapıları sayesinde kolayca giydirilebilen köpek galoşları aynı zamanda yıkanabilme özellikleri sayesinde yıkanarak tekrar tekrar kullanılabilir. Bilindiği gibi köpekler kediler gibi değildir. Gün içinde minimum 2 kez dışarı çıkma gereksinimi duyan köpekler, tuvalet gereksinimlerini de bu şekilde karşılarlar. Günde en az 2 defa köpeklerinizin patisini temizlemek elbette hayvanseverler için keyif verici bir iştir. Ancak hem onun için hem de sizin için daha pratik bir yöntem olarak köpek galoşları tasarlanmıştır. Bilindiği gibi bazı köpekler patilerinin temizlenmesinden hoşlanmaz. Köpek galoşları bu temizlik işlemini tamamen ortadan kaldırıyor. Çıkarken giydireceğiniz köpek galoşları, köpeğinizin patilerini dışarıdaki kirlerden korur. Böylece eve girerken galoşları çıkarmanız yeterli olacak.

Köpek Galoşunun Avantajları Nelerdir?

Köpek Galoşunun Avantajları Nelerdir?

Köpek galoşu, sağladığı kolaylıkların yanı sıra dolaylı yoldan zaman tasarrufu da sağlar. Özellikle yağışlı ve karlı havalarda köpeğinizin ayaklarını kirden koruyan galoşlar, aynı zamanda minik patileri soğuğa karşı da korur. Yürüyüş sonrası zorunlu hale gelen köpeklerde pati temizliğini ortadan kaldıran köpek galoşlarının bir başka avantajı da yıkanarak defalarca kullanılmasıdır. Tekli olarak satıldığı gibi çoklu olarak da alabileceğiniz köpek galoşları uygun fiyatlı oluşuyla da sizlere alım kolaylığı sunmaktadır. Tıpkı çorap gibi köpeğinizin ayağını saran bu galoşlar, patilerin korunmasına da yardımcı olur. Ayrıca elastik yapıları sayesinde yürüyüş esnasında köpeğinizin bastığı zemini hissederek sağlıklı bir basış sağlamasına da imkan tanır. Aynı zamanda özellikle medikal sorunlar sonrasında da kullanılması tavsiye edilen köpek galoşları, köpeğin tırnak kırılması gibi olumsuz bir durum yaşadığında tırnak yarasını dış etkenlere karşı korur.

Köpek Galoşu Bedenleri

Köpek Galoşu Bedenleri

Köpek galoşları standart ölçüde değildir. Farklı beden seçenekleri ile üretilen köpek galoşlarından köpeğinizin pati bedenine uygun olanı tercih etmeniz gerekir. Köpeğinizin doğru ayak ölçüsünü belirlemek için patinin taban yastığı başlangıcından, en uzun tırnak ucuna kadar ölçüm yapmanız gerekir. Köpek galoşu bedenlerinin tiny, xx small, x small, small, medium, large, x large olmak üzere 7 farklı çeşidir mevcuttur. Bunlardan tiny; toy fox terrier, teacup yorkie, teacup podle, brussels griffon köpek cinsleri için uygundur. Eğer köpeğiniz cocker spaniel, dalmatian, corgi, irish setter, jack russel, french buldog gibi bir cinsse medium beden köpek galoşu tercih etmelisiniz. Ayrıca en büyük beden olan x large ise; bullmastif, bernese mountain dog, giant schnauzer, great dane, great pyrenees, newfoundland, old english sheepdog ve saint bernard köpekler için kullanılabilir. Köpek galoşunun yanı sıra diğer köpek aksesuarlarını da incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bobo (1)
(18)
Dog Goes (25)
Gimdog (1)
Lepus (2)
MKİ (1)
Pawz (11)
Reflex (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (12)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL