TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Elektronik Çit

için 118 sonuç bulundu.

Elektronik Çit

Elektronik köpek çiti, elektronik çit makinesi ve köpek bariyeri çeşitlerini n11.com’un köpek aksesuarları kategorisinin altında bulabilirsiniz. Bu ürünlerle köpeklerinize güvenli ve keyifli bir yaşam alanı sağlarken yabancı insanların ve başka hayvanların bahçenize veya evinize girmesini engelleyebilirsiniz.

Elektronik Köpek Çiti

Elektronik Köpek Çiti

Elektronik köpek çiti köpeklerinizi fiziksel bir çitle kapatmadan istediğiniz alanda kalmasını istediğinizde kullanılabilecek teknolojik bir üründür. Cihazı açtığınızda köpeğinize veya diğer hayvanlara zarar vermeyecek bir elektrik akımı yayar. Bu da çiti aşmaya çalışan hayvan uyarıcı niteliktedir. Elektronik köpek çiti aslında sadece köpekler için değil başka evcil hayvanlar ve çiftlik hayvanları için de kullanılabilir. Koyunlar ve inekler de bu çit tarafından uyarılacaktır. Elektronik çit sadece hayvanların içeriden dışarıya çıkmasını önlemez; istenmeyen hayvanların dışarıdan içeri girmesini de önler. Özellikle yaban domuzu, gelincik gibi yabani hayvanların görüldüğü yerlerde sıklıkla kullanılır.

Elektronik Çit Sistemleri

Elektronik Çit Sistemleri

Elektrikli çit makinesi, aslında elektronik çit için kullanılan başka bir tanım. Alet kutusuna benzeyen bir kutuda ilgili ayarlamaların yapılmasını sağlayan düğmeler de bulunur. Portatif olması aslında onu istediğiniz yerde kullanmanıza olanak tanır. En iyi şekilde ot olmayan düz olanlarda çalışır. Elektronik çit için alternatif bir ürün normal köpek çitleridir. Plastik köpek çitleri veya metal muadilleri sevimli dostlarınız için sınırları belli olan bir oyun alanı sunar. Birkaç tane yavru köpeğiniz varsa onlar kendilerine ayrılan bu alanda epey eğlenceli vakit geçirecektir.

Köpek Bariyeri

Köpek Bariyeri

Köpek bariyeri elektronik olmayan bir ürün. Köpek kovuculara alternatif olarak düşünülebilir. Köpeğinizin geçmesini istemediğiniz yerlere, örneğin dubleks dairenize çıkan merdivenin önüne bu bariyeri yerleştirebilirsiniz. Büyük köpeklerin bariyeri geçme ihtimali var ama böyle bir engel görünce çoğunlukla cesaretleri kırılacak ve vazgeçeceklerdir. Köpek kovucu cihazlar ve köpek kovucu spreyler da köpeğinizin veya diğer köpeklerin istemediğiniz alanlara girmemesini veya sizden uzak durmalarını sağlar. Üstelik bunu hayvanlara hiçbir zarar vermeden yapar. Köpek kovucu cihazlar sadece köpeklerin duyabileceği frekanslarda sesler yayarak onları ortalama yedi metre kadar uzakta tutar. Köpek kovucu spreyler ise onların girmesini istemediğiniz bölgenin başına sıkıldığında hoşlarına gitmeyen bir koku yayarak girmelerini engeller.

Elektronik Çit Fiyatları

Elektronik Çit Fiyatları

Elektronik çit fiyatları, elektrikli bir alet olduğu için diğer köpek aksesuarlarından biraz daha fazla ama büyük bir bahçede veya çiftlikte kullanacaksanız hayvanlarınızın korunmasıyla kıyaslandığında oldukça ekonomik. Köpek bariyerleri fiyatları da bütçenizi yormayacak düzeyde. Senful, 8in1, Taste of the Wild ve diğer markaların elektronik çit ve köpek bariyeri ürünleri web sitemizde sizi bekliyor. Sadık dostunuz için daha fazla ürün, Köpek kategorimizde.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ada (1)
Amazon (7)
(33)
Flip (3)
Gorapet (2)
NUTRİLAB (1)
PatimiSil (1)
Trixie (4)
Yaban (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL