TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bisküvi

için 1,048 sonuç bulundu.

Bisküvi

Köpeklerin yüzde 90'ının gıda ile motive olduğunu biliyor muydunuz? Bu da doğal olarak köpek ödül mamasını en etkili ve kullanışlı ödül haline getiriyor. Bu ödüllerin arasında bulunan köpek bisküvileri de köpek sahipleri tarafından sıkça tercih edilen ödül mamaları arasında.

Köpek Bisküvisi Nedir?

Köpek Bisküvisi Nedir?

Ödül bisküvisi adından da anlaşıldığı üzere köpeğiniz, talep etmiş olduğunuz bir davranışı doğru bir şekilde yerine getirdiğinde ödül olarak verilen, bisküvi şekilli köpek mamasını ifade ediyor. Köpek bisküvisi ile standart köpek maması arasındaki en büyük fark, bisküvilerde normal mamalara oranla çok daha fazla protein ve mineral bulunmasıdır. Bu da doğal olarak bisküvi tüketiminin mamaya göre daha seyrek yapılması gerektiği anlamına gelir. Can dostunuzun sağlıklı, kuvvetli ve fit olması için kuru ve yaş mamanın yanında ödül maması tüketimi de oldukça önemli ve elzemdir. Bununla birlikte doğru ve efektif kullanıldığı takdirde bisküviler, köpeğinizin eğitimine ve itaat eğilimine de olumlu katkıda bulunur.

Köpek Bisküvisi Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Köpek Bisküvisi Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Her akıllı ve bilinçli canlıda olduğu gibi köpeklerde de ödül-ceza sistemini anlayabilme kapasitesi vardır. Köpeğiniz ödül ve ceza arasındaki sebep-sonuç ilişkisini çözdüğü andan itibaren bilinçli olarak buna göre hareket etmeye başlar. Köpeğinizin ödül almak için sergilediği davranışları sizin de doğru bir şekilde tetiklemeniz ve yönlendirmeniz gerekir. Köpek ödül bisküvisi kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli kural, köpekten yapılması istenen aksiyon öncesi bisküvinin kesinlikle gösterilmemesidir. Eğer bu kurala uymazsanız ödül bisküvisi bir süre sonra köpeğiniz için anlamsızlaşır ve bir ödül etmeni olmaktan çıkar. Bununla birlikte ödül bisküvisini verdiğiniz anlarda sakin ve dengeli bir tavır sergileyerek köpeğinizin aşırı heyecanlanmasını ve içinde bulunduğu sebep-sonuç ilişkisini tamamen unutmasını engellemelisiniz. Doğru kullanıldığı takdirde köpek ödül bisküvileri, sadık dostunuz için harika bir motivasyon kaynağı niteliğindedir.

Köpek Bisküvi Fiyatları Ne Civardadır?

Köpek Bisküvi Fiyatları Ne Civardadır?

Kategorimizde köpeğinizi ödüllendirebileceğiniz pek çok farklı tatta ve markada bisküviler bulunuyor. Pedigree, Beaphar, Karlie, Profine, Champion, Brit Care ve Pro Plan gibi köpek bakımında uzman markaların köpek ödül bisküvisi fiyatları, içerik ve gramaj özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Bütçenizi yormayacak fiyat skalalarında yer alan bu ürünler, köpeğinizin kaliteli, mutlu ve motivasyon dolu bir yaşam sürmesi için elzem ürünlerden. Köpeğinizin cinsine, yaşına ve cinsiyetine uygun köpek bisküvisi çeşitleri için doğru adrestesiniz. Diğer köpek mama çeşitleri için tek yapmanız gereken Mama & Çiğneme kategorimizi ziyaret etmek.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (13)
8in1 (10)
Aim (5)
Beaphar (8)
beeztees (21)
Bosch (22)
Brit (4)
Brit Care (9)
Canvit (4)
Carnaval (4)
(481)
Dreamies (6)
Felicia (1)
Flamingo (34)
Garden Mix (28)
Gimcat (3)
Gimdog (27)
Golosi (9)
Hill's (2)
Hills (1)
Mera (2)
Mio (1)
Nutrican (3)
Pedigree (180)
Profine (4)
Reflex (115)
Ribao (4)
Single (9)
Wanpy (1)
Warf (3)
WİN-PET (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(90)
ve üzeri (102)
ve üzeri (108)
ve üzeri (110)
ve üzeri (111)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL