Filtreleri Temizle
Marka
Bellona

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bellona Tek Kişilik Uyku Seti

için 1 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bellona Tek Kişilik Uyku Seti

Kaliteli bir uykunun iyi geçen bir günün en önemli parçası olduğunu bilen Bellona, ürettiği uyku setleriyle kullanıcılarını mutlu ediyor. Bellona tek kişilik uyku seti çeşitleri ile hem çocuklara hem de yetişkinlere birçok alternatif sunuyor. Tek renk, desenli ya da baskılı modeller arasından her kullanıcı kendi zevkine ve odasının dekorasyonuna uykun modeli rahatlıkla bulabiliyor.

Bellona Tek Kişilik Uyku Seti ile Kolay Temizlik

Bellona Tek Kişilik Uyku Seti ile Kolay Temizlik

Bellona ürettiği mobilyalar ile yakaladığı başarısını uyku gruplarında da devam ettiriyor. Farklı kumaş ve dokuma çeşitlerinin kullanıldığı uyku setleri, konforları kadar sağladıkları hijyen şartları ile de tercih ediliyor. Kaliteli bir uyku için konforlu bir yatak ortamının öneminin altını çizen marka ürettiği ürünlerin temizliğinin kolay yapılabilmesiyle dikkat çekiyor. Makinede kolay yıkanabilir yastıklar ve yorganlar üreten firmanın uyku setleri de otomatik makine ile hızlıca temizlenebiliyor. Uyku kalitesini düşüren maykları yataktan uzak tutmak için sık sık çarşafları değiştirmek, nevresimleri ve yorganları ise sık sık yıkamak gerekiyor. Bu nedenle yorganlarını makinede yıkanabilir ve sık yıkamaya dayanıklı olarak üreten firma kullanıcılardan tam not alıyor. Farklı modeller farklı derecelerde yıkanabilirken genel olarak Bellona'nın uyku setlerinde yer verdiği yorganlar 40 derecede kurutma yapılmadan rahatlıkla yakalanabiliyor. Bellona tek kişilik uyku seti fiyatları ise set içinde bulunan ürünlere ve tasarımın özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Farklı dokuma çeşitleri ve kumaşların kullanıldığı yatak odası tekstili ürünleri doğal olarak farklı fiyatlarla piyasaya sunuluyor. Fiyat farklılıklarında sette yer alan opsiyonel parçalar da etkili oluyor.

Gençler İçin Bellona Tek Kişilik Uyku Seti Modelleri

Gençler İçin Bellona Tek Kişilik Uyku Seti Modelleri

Birbirinden renkli ve konforlu çeşitleriyle Bellona tek kişilik genç uyku setleri, her yaştan kullanıcıya ulaşıyor. Daha küçük yaş grupları için çizgi film karakterleri ile süslenen renkli modeller ile gençler için tasarlanan renkli ve enerjik takımlar odaların dekorasyonunda da öne çıkıyor. Hem kullanım açısından yüksek performans gösteren bu ürünler taşıdıkları farklı çizgilerle ile gençlere kendi odalarını renklendirme şansı sunuyor. Farklı dokuma çeşitlerinin kullanıldığı tasarımlar arasında hem spor hem de klasik modeller yer alıyor. Genç yetişkinler için de alternatiflerin yer aldığı uyku setleri farklı boyutlardaki yataklara uyum sağlayabiliyor. Standart ölçülere sahip yataklarla kolayca uyum sağlayabilen modeller olduğu gibi daha özel boyutlar için tasarlanan setler de bulunuyor. Bellona tek kişilik uyku seti modelleri arasında çift kişilik uyku setlerinin alternatifleri de bulunuyor. Böylece kullanıcılar çift kişilik modelleri beğenip kendi yataklarına uygun tek kişilik uyku seti modelleri tercih edebiliyor. Aynı zamanda setler arasında klasik çarşaflara sahip tasarımlar olduğu kadar fitted modeller de ilgi görüyor.

Bellona Tek Kişilik Uyku Seti ve Yüksek Memnuniyet

Bellona Tek Kişilik Uyku Seti ve Yüksek Memnuniyet

Müşteri memnuniyetini ön plana alan ve buna göre ürünlerini sürekli güncelleyen, koleksiyonunu müşteri isteklerine göre genişleten Bellona uyku setleriyle kullanıcılardan tam not alıyor. Bellona tek kişilik uyku seti yorum ve eleştirilerinde özellikle ürünlerin hemen her yatakla uyum sağlaması ve kolay temizliği öne çıkıyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar ürünlerin konforundan da bir hayli memnun kalıyor. Kişisel tercihe göre kullanılabilecek ürünler arasında yumuşak dokulu ince ya da kalın ürünler yer alıyor. Cilt sağlığını göz önünde bulunduran marka terletmeyen ve uyku kalitesini yükselten ürünleriyle yatakta geçirilen sürenin kalitesini arttırıyor. Bellona tek kişilik uyku seti çeşitleri arasında yüksek pamuk içeren ürünler öne çıkarken setler farklı renk seçenekleriyle de müşterileri mutlu ediyor. Farklı zevklere hitap edebilecek renkler arasında oldukça canlı ve parlak tonlar olduğu kadar sade ve sakin tonlar da bulunuyor. Müşterilerinin isteklerine önem veren firma her sene yenilediği koleksiyonuna isteklere göre farklı renk ve desenlere yer veriyor. Siz de kendiniz ya da sevdikleriniz için alacağınız uyku setinde Bellona'yı tercih edebilir ve hemen şimdi siparişinizi oluşturabilirsiniz.