Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Malzeme

Başka bir kelime deneyin

Tema

Başka bir kelime deneyin

Çarşaf Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Tek Kişilik Dört Mevsim

için 665 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Tek Kişilik Dört Mevsim Nevresim Takımları

Yatak odası tekstili, yataklarımızda konforu ve hijyeni sağlamak amacı ile kullandığımız ürün-lerdir. Yatak, yastık, yorgan gibi uykumuz için gerekli eşyalarımızı uzun ömürlü olarak kullanmaya yardımcı olmaktadır. Güzel bir uyku çekebilmek için uykuya daldığımız mekânın da konforlu olması gerekmektedir. Nevresim takımları, yatak odalarında en fazla tercih edilen ev tekstil ürünlerinden biridir. Ayrıca, nevresimler odaların dekoratif şekilde dizayn edilmesine de yardımcı olmaktadır. Birçok nevresim takımı çeşidi vardır. Bunlardan bir tanesi de dört mevsim nevre-sim modelleridir. Adından da anlaşılabileceği gibi, her mevsim kullanımlara uygun bu nevresim takımları mevsimlere göre farklı şekillerde değerlendirilebilen uzun ömürlü yatak odası tekstilidir. Gerek kumaş kalitesi gerekse boya kalitesi ile birçok farklı çeşidi vardır. Tek kişilik dört mevsim set takımları özellikle çocuk odalarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Uyku kalitesini artırabilmek ve mevsimsel faktörlerin etkisini minimuma indirgemek amacıyla ta-sarlanmışlardır. Dört mevsim set tek kişilik kapitoneli yorgan kılıfı sebebi ile ismi kapitoneli nevresim takımı ya da komple set olarak da geçmektedir. Tek kişilik dört mev-sim nevresim seti genellikle; yastık kılıfı, çarşaf ve kapitoneli yorgan kılıfından oluşmak-tadır. Dekoratif olarak da kullanılan bu tek kişilik dört mevsim nevresim modelle-ri çeşitli markalarda sıkça bulunmaktadır. Çeşitli kumaşlardan yapılsa da çoğunlukla pa-muk olan bu ürünler hem uzun ömürlü olmalarıyla cep dostu hem de kaliteleriyle uykularınızda konforunuzu artıracak niteliktedir. Dilerseniz siz de, yatak odası tekstili sayfamızdan tek kişilik dört mevsim nevresim çeşitleri ile zevkinize uygun de-sendeki takımı seçebilirsiniz. Ayrıca, nevresimlerin üretildiği kumaşları, ölçülerini ve yıkama tali-matlarını da inceleyebilirsiniz.

Tek Kişilik Dört Mevsim Nevresim Özellikleri

Tek Kişilik Dört Mevsim Nevresim Özellikleri

Türkiye standartlarına göre nevresim takımlarının içeriği; yastık kılıfı, çarşafı ve yorgan kılıfın-dan oluşmaktadır. Yastık kılıfları ile yastığı; yorgan kılıfları ile yorganları korurken, çarşaf ile yatak-lar korunur. Kısacası, uyurken ihtiyaç duyulan eşyaların uzun ömürlü ve hijyenik kalması nevresim takımları ile sağlanır. Ortalama her bir insanın günde 7-8 saat uyuduğunu göz önüne alarak tasar-lanan tek kişilik dört mevsim nevresim modelleri uzun ömürlüdür. Gün içindeki vaktin bir kısmına ayrılan uyku dilimlerinde kaliteli bir uykunun konforlu ve huzurlu olması gerekir. Tek kişilik dört mevsim nevresim uzun saatler yüzünüzün ve bedeninizin değdiği kumaş, cildi tahriş etmemesi veya kaşındırmaması için çoğunlukla %100 pamuk olarak üretilir. Pamuk yerine ise, saten, ranforce veya yün gibi kumaşlardan üretilen dört mevsim nevre-simtakımları kullanışlı seçeneklerdir. Uyku kalitesinin artmasında yardımcı olan tek kişilik dört mevsim nevresim setleri kaliteli bir uyku ve beraberinde konforlu bir güne hazırlamaktadır. Bu sebepten dolayı, tek kişilik dört mevsim nevresim takı-mı birçok ebeveynin çocuk odaları için de tercih ettiği bir nevresim setidir. Çocukların ilgisini çekebilecek bir sürü seçenek ile çocukların uyku eğitiminin güçlenmesinde yardımcı olmak-tadır. Ayrıca, yatak odalarında dekoratif bir hava yakalamak isteyenler için güzel bir alternatiftir. tek kişilik dört mevsim nevresim seti yataklar için her bir mevsimde başka bir nevresim takımına duyulan ihtiyacı azaltması bakımından işlevsel bir üründür. Sayfamızda tek kişilik dört mevsim nevresim kullananlar tarafından yapılmış yorumlar ile sizin için önemli olan kriterlerin bir başka kullanıcı tarafından daha önce deneyimlenip deneyim-lenmediğini de görebilirsiniz.

 Uyku Kalitenizi Mevsimler Belir-lemesin

Uyku Kalitenizi Mevsimler Belirlemesin

Tek kişilik dört mevsim nevresim seti içinde yastık kılıfı, çarşaf ve yorgan kılıfı vardır. tek kişilik dört mevsim nevresim seti diğer nevresim takımlarından biraz daha farklıdır. Kapitoneli nevresim örtüsünün içine daha tok bir görüntü vermesi ve kışın sıcak tutması için pamuk, yün veya elyaf kullanılarak doldurulur. Kış aylarında sıcak tutarken, yaz ayla-rında yatak örtüsü olarak kullanılabilir. Bu sebepten dolayı, kapitoneli yatak örtüsünün boyutu diğer nevresimlerin boyutundan daha büyüktür. Tek kişilik dört mevsim nevresim seti genel olarak, 50x70 cm yastık kılıfları, 180x240 cm çarşaf ve 180x230 cm kapitoneli nevresim şek-lindedir. Üretimde çoğunlukla kumaş tercihi pamuktan yana olsa da; saten, pamuk saten, pamuk polyester, ranforce, silikon, bambu, elyaf ya da visko kumaş kullanılmaktadır. Ayrıca bebek yatakla-rı için organik pamuk da tercih edilebilmektedir. Markalar, tek kişilik dört mevsim nevre-sim takımı üretirken birkaç noktanın üstünde dururlar. Renk, kumaş ve imal edilirken kul-lanılan maddenin konstrüksiyonu nevresim takımının belirleyici unsurlarıdır. Kaliteyi belirleyen unsurlardan biri de, ürün dokuma sıklığıdır. Nevresim setinin santimetrekaresinde kaç adet tel dokunduğu ve boyasının kalitesi önemli etkenlerdir. Kimi markaların tek kişilik dört mev-sim nevresim seti 57 telden üretilmiş ve %100 pamuk ürünlerdir. Cild hassasiyeti yarat-madan konforlu bir uyku deneyimi için tasarlanmıştır. Tek kişilik dört mevsim nevre-sim takımlarında hava geçirgenliğini olması, her mevsim kullanıma uygunluğu açısından önemlidir. Dört mevsim de ısı kontrolünü düşünmeden kullanılabilen bir üründür. Dört mevsim nevresim takımları hem uzun ömürlü hem de her mevsimde rahatlıkla kullanabi-leceğiniz nevresim çeşitleridir. Tek kişilik dört mevsim nevresim modelleri te-malarına göre değişiklik gösterebilir. Özellikle, genç ve çocuk kategorisindeki talebin fazla olması nedeniyle çokça tek kişilik dört mevsim nevresim çeşitleri üretilmektedir. Çiçekli, çizgili, ekoseli, hayvan figürlü ya da sade düz renklerde birçok seçenek vardır. Sağlık bir uykuya adım atarken uyku kalitenizi kendi zevk ve isteklerinizle şekillendirebilir ve çocuğunuzun uyku alış-kanlıklarını kazanmasında yardımcı olabilirsiniz. Markalar, çok fazla ve farklı tasarımda tek kişilik dört mevsim nevresim modelleri üretmektedir.

 Tek Kişilik Dört Mevsim Nevresim Kullanımı

Tek Kişilik Dört Mevsim Nevresim Kullanımı

Dört mevsim nevresim yatak tekstili ürünleri dört mevsimde de kullanmaya elverişli performansı yüksek ürünlerdir. Yatak örtüsü olarak kullanıldığında yataklardan sarkarak tüm yatağı kaplayan ve yatak odanızın dekorasyonuna katkıda bulunur. Uyku kalitenizin artmasına yardımcı olan tek kişilik dört mevsim set sayesinde yatak, yastık ve yorganlarınızı uzun yıllar boyunca yıpranmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genel olarak, böylesin uzun ömürlü bir nevresim takımı, piyasada bulunan diğer nevresim takımlarından daha fazla bütçe gerektirebiliyor. Ancak, her mevsimde kullanılabilen ve dekoratif olarak yatak odanıza farklı hava katabileceğiniz tek kişilik dört mevsim nevresim modelleri gerek kapitoneli kumaşından gerekse birçok kullanıma imkân tanımasından dolayı avantajlıdır. Makinede ya da elde 40 derece yıkanma-sı tavsiye edilen bu dört mevsim nevresim modellerine çamaşır suyu ya da leke çıkartıcı ürünlerin uygulanması doğru değildir. Yıkandıkça kalitesini koruyabilen ve yıpranmayan kumaşları, hızlı kuruyup, rahatça ütülenebilen tek kişilik dört mevsim nevresim takı-mı işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır. Tek kişilik dört mevsim nevresim takı-mı fiyatları modeller arasında kumaş, renk ya da desenlerine göre değişiklik gösterebil-mektedir. Çeşitli markaların tek kişilik dört mevsim nevresim seçeneklerine say-famızdan göz gezdirebilir, ürünlerin kumaşından, boyutuna, kullanım çeşitlerine ve yıkanma tali-matlarına bakabilirsiniz.