ERKEK KAZAK

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Kazak

Erkek triko kazakları pamuk, kaşe, örme, polar kumaşlardan üretilir. Erkek kazaklarında çeşitli model seçenekleri kullanılır. Bunlar; nokta, puantiye, baskı, çizgi, örgü, düz, balıksırtı, kamuflaj, motif, ekose, geometrik gibi değişik modellerdir. Bu kategoride erkek kazaklarında birçok modeli görebileceksiniz.

Erkek Kazak Modellerinde Çeşitli Seçenekler

Erkek Kazak Modellerinde Çeşitli Seçenekler

Erkek kazaklarını hem spor hem de klasik tarzda modellerde kullanabileceksiniz. Erkek için üretilen kazaklar düğmeli, düğmesiz, yarım ya da tam fermuarlı modellerden oluşur. Erkek kazaklar standart kalıp (Regular Fit) ve dar kalıp (Slim Fit) şekillerinde kullanılır. Dar kalıp model kazaklar spor giyinmeyi seven erkekler tarafından tercih edilebilir. Erkek kazaklarında bisiklet yaka, dik yaka, geniş yaka, V yaka, balıkçı ve boğazlı yaka modelleri kullanılır. Kazak altında gömlek kullanacaksanız V yakalı olan modelleri tercih edebilirsiniz. V yakalı kazak altında gömlek yakası belirgin görünür. Alacağınız kazak ile çeşitli modelde ve renkte hırka, süveter, ceket gibi kıyafetleri kombin etmek istiyorsanız renk seçimini siyah, beyaz, lacivert, bej gibi tonlarda yapabilirsiniz.

Triko Kazaklarda Spor ve Klasik Tarzlar

Triko Kazaklarda Spor ve Klasik Tarzlar

Düğmeli ve dik yakalı modelde kazaklar spor tarzda giyinmeyi sevenlerin tercih edebileceği modeller arasındadır. Dikine çizgili modelde kazaklar boyunuzun uzun görünmesinde etkili olur. Enine çizgili kazaklar da geniş omuzlu görünmenizi sağlar. Uzun kollu erkek kazaklarında düz kesimli olan ve bele tam oturan modelleri klasik kazak tercih edenler kullanabilir. Bu kazaklar yün, kaşe, pamuk kumaş karışımlarından üretilir. Bu kumaşlar kazağın buruşmasını, sarkmasını önler. Pamuk ipliği materyalinden yapılan merserize kazaklarda geniş yakalı modeller bulunur. Örgü kazak almak istediğinizde içinde akrilik, yün kumaş olanları tercih edebilirsiniz. Yakasız triko kazaklar spor tarz giymek isteyenler için kullanışlı bir modeldir. Bu tür kazaklar genelde vücudu sarar. Likralı yapıları ve 2-3 cm esneme payları sayesinde vücutta rahatsızlık hissi vermez. Koton kumaştan yapılan sık örme modeller kışlık kazaklardan birisidir. Balıkçı yaka kazakların yaka kısmı boğazın yarısını sarar.

Kendinize Yakışan Triko Modelleri Bulacaksınız

Kendinize Yakışan Triko Modelleri Bulacaksınız

Genelde yaka kısmı boynun yarısına kadardır. Boğazlı kazaklar ise boynun tamamını kaplayan yakaya sahip modellerdir. Triko kazakları maksimum 30 derecede yıkayabilirsiniz. Kazakları çeşitli renkte kıyafetler ile kombin etmek için siyah, lacivert, krem, beyaz, bej tonlarında modelleri tercih edebilirsiniz. Dar kesim (Slim Fit) kazakları ceketlerin, hırkaların, yeleklerin altında kombin edebilirsiniz. Kazakların altına giyeceğiniz gömleklerin etek uçlarının görünmesini istiyorsanız kısa erkek kazak modellerini tercih edebilirsiniz. Soğuk havalarda boğazınızı korumak için dik yakalı fermuarlı modelleri kullanabilirsiniz. Erkek hırka fiyatları modellerine ve kullanılan materyaline göre çeşitlilik göstermekle beraber her keseye uygun geniş bir skalaya sahiptir. Bunun yanı sıra eğer dilerseniz diğer triko modellerini de incelemek için Triko kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.