ERKEK HIRKA

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Hırka

Erkekler için üretilen hırkalarda triko, pamuk, kaşe, örme, polar kumaşlar kullanılır. Bununla beraber erkek hırkalarda baskılı, çizgili, örgü, düz, balıksırtı, kamuflaj, motif, ekoseli, geometrik gibi değişik modeller kullanılır. Erkek hırkalarında çoğu beden seçenekleri bulunur. Bu kategoride erkek hırkalarında birçok modeli görebileceksiniz.

Erkek Hırka Modellerinde Çeşitli Seçenekler

Erkek Hırka Modellerinde Çeşitli Seçenekler

Erkek hırkaları hem spor tarz hem de klasik tarz severlere hitap etmesi için çeşitli alternatif modellerde üretilir. Erkek hırkaları genel olarak düğmeli, düğmesiz, yarım ya da tam fermuarlı olarak tasarlanır. Erkek hırkalarında kısa ve uzun boylu modeller bulunur. Böylece erkekler boy ölçüsüne göre hırka bulmakta zorlanmayacak. Erkek triko hırkalarında dar kesim, bol kesim gibi modeller kullanılır. Ayrıca hırkalarda dik yaka, geniş yaka ve v yakalar sıklıkla kullanılan modeller arasındadır. Klasik tarzda hırka almak isteyen erkekler tercihlerini yün ya da pamuk kumaştan yapılan düz modellerden yana yapabilir. Klasik hırkalar genelde v yakalı şekilde üretilir. Bu model hırkalar ofis ortamlarında sıklıkla kullanılan modellerdendir. Erkek triko hırkalarında yarasa kesim modelleri de bulunur. Bu hırkalar genelde uzundur. Ayrıca kapüşonu bulunan yarasa model hırkaların sadece boyun tarafında düğmesi bulunur. Spor tarzda olan hırkalardan birisi de salaş görünümlü düğmesiz modellerdir. Bu hırka modelleri genelde penye pamuk karışımından yapılır.

Rahat Erkek Hırkaları

Rahat Erkek Hırkaları

Erkeklerin tercih ettiği hırka modellerinden biri de panço modelleridir. Bu hırkalarda dar ve bol kesimler bulunur. Uzun kesime sahip panço hırkalar genelde pamuk ve yün karışımı kumaşlar ile üretilir. Panço hırkalarda kırçıllı modelleri de bulabilirsiniz. Fermuarlı kısa hırka modelleri de rahat bir kullanım sunar. Kışlık hırka seçimlerinizi dar kesim kalın modellerden yana yapabilirsiniz. Ceket görünümlü uzun kollu hırka almak isterseniz düz kesimli olan ve bele tam oturan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tür hırkalar genelde yün, kaşe, pamuk kumaş karışımlarından meydana gelir. Böylelikle hırka erkek bedeni üstünde büzüşmeden kullanılabilir. Erkekler için polar materyalden yapılan hırkalar da bulunur. Polar hırkalarda kısa modeller genelde fermuarlı şekilde kullanılır. Polar materyal kullanılarak üretilen bir diğer hırka çeşidi de pelerin modelde olanlardır. Bu modellerde yaka kısmı kapalıdır. Boyundan geçirilerek giyilen geniş bir kesim modeli vardır.

Kullanışlı Hırka Modellerini Keşfedin

Kullanışlı Hırka Modellerini Keşfedin

Eğer çok üşüyen biriyseniz hırka seçimi yaparken çift kat kumaştan yapılan kapüşonlu modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca kapüşonlu hırkanın içinde ve yaka kısmında kürk olan modellerden alabilirsiniz. Seçeceğiniz hırkanın uzun ömürlü olmasına katkı sağlamak için 30 derecede yıkayabilirsiniz. Alacağınız hırkaları çeşitli renkli kıyafetler ile kombin edebilmek için siyah, lacivert, krem, beyaz, bej tonlarında modelleri tercih edebilirsiniz. Erkek hırka fiyatları kullanılan malzeme niteliğine göre değişmekle beraber her ekonomik düzeye uygun hırka modellerine ulaşmak mümkün. Bunun için kategorimizi detaylıca inceleyebilir ve kendinize uygun hırkayı hemen bulabilirsiniz. Eğer diğer triko ürünleri incelemek isterseniz Triko kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.