ERKEK TİŞÖRT & ATLET

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Emporio Armani Tişört & Atlet

Moda ve giyim sektöründe önemli başarılara imza atan ve zirvedeki yerini her zaman koruyan Emporio Armani markası, yıllardır sektöre hizmet etmeye devam eder. Marka, ülke içindeki başarısının yanı sıra dünya çapında da büyük başarılara sahiptir. Emporio Armani ürünleri, modadaki gelişmeleri yakından takip eden yenilikçi bir anlayışla oluşturulur. Marka, ürünlerini modern teknolojiler ışığında tasarlar. Ürünlerinin her biri, imalat aşamalarında titizlikle kontrol edilerek hataya yer bırakmaz. Emporio Armani, çevreye duyarlı bir anlayışla üretim yapar. Ürünleri yenilenebilir malzemeden tasarlanır. Markanın tişört kalitesi, uzun yıllar kullanıma uygun olduklarını kanıtlar. Emporio Armani erkek tişört modellerine bakıldığında günlük/casual kullanımın ön plana çıktığı görülür. Ürünleri pamuklu, pamuk elastan karışımlı ve pamuk liyosel karışımlıdır. Beden ölçüleri S bedenden XXL bedene kadar geniş bir aralıkta seyreder; bu nedenle marka geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Emporio Armani ürünleri kuru temizleme yapılabilir özellikte üretilmiştir. Tişört atletleri ilkbahar ve yaz mevsimlerine uygun olarak üretildiğinden terleme yapmaz. Tüm ürünler gün ışığı gibi deformasyonlara sebep olabilecek çevresel faktörlere karşı dayanıklı üretilir. Ürün kumaşları oldukça kalitelidir; özenle seçilen bu kumaşlar konforu ve şıklığı bir arada sunarak kullanıcıları memnun eder. Siz de Emporio Armani’nin günün trendini yakalayan tişört modellerine göz atabilir, girdiğiniz her ortamda stilinizi konuşturabilirsiniz.

Emporio Armani Erkek Tişört Çeşitleri

Emporio Armani Erkek Tişört Çeşitleri

Emporio Armani erkek tişört modellerine bakıldığında markanın geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu görülür. Marka, günlük giyimde farklı tişörtleri ile kullanıcıları memnun eder. Emporio Armani tişört çeşitleri birbirinden farklı birçok özelliğe sahiptir. Ürünleri yaka tiplerine bakıldığında V yaka, düğmeli polo yaka, bisiklet yaka ve sıfır yaka gibi yaka çeşitleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Tişörtlerinde genellikle kısa kol seçimler yapar. Ürünlerini erkek kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği siyah, lacivert, beyaz ve mavi renklerinin dışında geniş bir renk aralığında ortaya koyar. Tişört bedenlerinin birçok beden ölçüsünün ihtiyacını karşılayabilecek aralıkta olduğu görülür. Emporio Armani tişörtleri dar, normal ve geniş kesim olmak üzere üç çeşittir. Markanın ürünlerine bakıldığında kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünün Armani polo yaka erkek tişört olduğu görülür. Bu yaka tipi rahatlığın yanında şıklığı da hedefleyen kişiler tarafından kullanılır. Yakaları kıvrılma yapmaz ve düzgün görünümünü korur. Tişörtler ilkbahar ve yaz mevsimlerinde rahatlıkla kullanabilmeniz için mevsime uygun olarak üretilir. Polo yaka tişörtlerinin yanında markanın basic tişörtleri de en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Basic tişörtleri diğer kıyafet kategorileri ile uyumlu kombinler oluşturur ve çabasız bir şıklık elde etmenizi sağlar. Tişörtlerine bakıldığında markanın logosunun, çizgi desenlerinin, yazı detaylarının ve çeşitli görsellerin kullanıldığı görülür. Tişört tasarımları modadaki gelişmeler takip edilerek modern çizgiler ile oluşturulur. Emporio Armani erkek tişört modelleri birçok ünlü tarafından da tercih edilir. Markanın unisex olarak kullanılabilen ürünler de ürettiği görülür. Marka EA7 serisi ile sporsever kullanıcılara spor aktivitelerinde kullanılmaya uygun özel ürünler tasarlar. Bu serideki yıpranmaya dayanıklı, hareket kolaylığı sağlayan ve teri dışarı atan özellikler kullanıcıların beğenisini kazanır. Tişört modelleri günlük kullanım ve spor kullanım olarak iki kategoriye ayrılır. Bu kategorilerdeki tişörtler farklı amaçlar ile üretilmeleri sebebiyle farklı özelliklere sahiptir. Ürün materyallerine bakıldığında cilt ile uyumlu sağlıklı materyaller kullanıldığı görülür. Emporio Armani kalitesine dolabınızda yer açmak için sayfamızdan markanın tüm tişört çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Emporio Armani Erkek Tişört Alırken Dikkat Edilecekler

Emporio Armani Erkek Tişört Alırken Dikkat Edilecekler

Her kullanıcı birbirinden farklı beden tipine ve tarza sahiptir. Markanın ürünlerine bakıldığında kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve her zevke hitap edebilecek çeşitlilikte geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu görülür. Armani erkek t shirt ürünlerini satın alırken, seçtiğiniz ürünün beden ölçülerinizle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Ürünleri kullanacağınız alana göre spor kullanım ya da günlük/casual kullanım kategorilerinden birini seçebilirsiniz. Sporda kullanacağınız ürünleri alırken rahat kullanımı olan, size hareket özgürlüğü sağlayan ve teri dışarı atan ürünler tercih etmelisiniz. Günlük kullanım için seçtiğiniz ürünlerin diğer kategorilerdeki kıyafetlerinizle uyumlu olması yeterli olacaktır. Ürünleri satın aldıktan sonra uzun ömürlü bir kullanım için etiketinde belirtilen sıcaklıklarda yıkama yapmanızı öneririz. Ayrıca etiketlerde belirtilen tüm kullanım talimatlarına uymak ürünlerin uzun ömürlü olmasına, yıpranmamasına ve canlılığını korumasına yardımcı olur. Ürünler çamaşır suyu kullanımına uygun değildir. Ürünlerin kurutucu kullanılmadan kurutulması ve yüksek sıcaklıklarda yıkanmaması ilk günkü halini korumasında önemli bir yere sahiptir. Ürünleri alırken baskılarına da dikkat etmelisiniz. Baskıları kaliteli ve boyaları canlı tişörtler seçmek şık görünümünüze yardımcı olur. Ürünlerde dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör de ürünlerin dikiş özellikleridir. Dikişlerin düzgün olması, herhangi bir deformasyona sahip olmaması ürünün dayanıklılığını artırır. Ürünlerin dikiş özellikleri ürünün ömrünü belirleyen faktörler arasındadır. Yaka çeşitlerinden polo yakayı tercih ederek günlük kullanımda daha yaygın olarak kullanılan tişörtleri iş hayatınıza da uyarlayabilirsiniz. Polo yaka seçimi yaparken yakanın beden ölçülerine göre dar olmamasına ve düğmelerinin kapanıp kapanmadığına dikkat edebilirsiniz. Kalitesiz kumaşlardan üretilen ürünler cildin nefes almasını engelleyerek terlemeye ve koku oluşumuna sebep olur. Sıcak yaz günlerinde pamuklu kumaştan üretilen ürünleri tercih ederek cildinizin nefes almasını sağlayabilir, bakteri oluşumunu önleyebilirsiniz.

Emporio Armani Tişört Atlet Fiyatları

Emporio Armani Erkek Tişört Fiyatları

Kullanıcılar ürün seçimi yaparken ürünün kategorisi, kumaşın cinsi, rengi, modeli ve fiyatı gibi faktörlere dikkat eder ve bütçelerine uygun seçimler yapar. Ürünlerin fiyatları değerlendirilirken sağladığı performans da göz önüne alınır. Markanın tişörtlerinin kalitesi, kullanılan kumaşların özelliği, uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı göz önüne alındığında yüksek performans sergilediği görülür. Ürünler modern teknoloji teknikleri kullanılarak üretilir. Ürünlerin imalatında insan sağlığına zararlı olabilecek madde kullanımından kaçınılır. Kullanılan maddeler özenle seçilir. Üretim aşamalarında dikiş özelliklerine ve ürün ölçülerine dikkat edilir. Üretim yapılırken ürünler sık sık kontrolden geçirilerek hataya yer bırakmayacak bir süreç oluşturulur. Ürünlerin paketleme özellikleri modelde zarara yol açmayacak şekilde yapılır. Bu sayede ürünler kullanıcıya ulaşana kadar orjinal halini korur. Üretim sürecinde kumaşın cinsi, üründe kullanılacak düğme, şerit gibi malzemelerin kalite kontrolü de yapılır. Emporio Armani tişörtleri uzman tasarımcılar tarafından tasarlanır. Tasarımlar oluşturulurken kullanıcıların tercihleri ve beğenileri de göz önüne alınır. Üretimin her aşamasında çevreye duyarlı bir anlayışla hareket eden marka, geri dönüşüme uygun yenilenebilir malzemelerden üretim yapar. Tüm bu özellikleri göz önüne alındığında ürünlerin fiyatlarında artış gözlenebilir. Armani tişört fiyatları kullanılan kumaş cinsine, tasarımı, ürünün yapısal özelliklerine ve kullanılan malzemenin maliyetlere göre belirlenir. Ürünlerin uzun ömürlü ve dayanıklı olması fiyatından beklenen performansı üst düzeylere taşır. Markanın ürünleri hakkında fikir sahibi olmak için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Gerçek kullanıcı görüş ve yorumlarına bakıldığında ürünlerin fiyat performans dengesi açısından başarılı bulundukları görülebilir. Sayfamız üzerinden Emporio Armani erkek tişört fiyatları sıralaması yapabilir, tarzınıza ve bütçenize uygun modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Aynı şekilde kategori, renk, beden filtrelerini kullanarak aradığınız tişört modellerine daha hızlı ulaşabilir, keyifli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.