Tasarımcılar

Tasarım ürünleri arasında giyilebilir dövmeden farklı bere modellerine kadar birçok ürün bulunuyor. Bu ürünler size çok fonksiyonellik sunarak bir bereyi farklı tarzlarda kullanabilmenize imkan tanıyor. Siz de aradığınız tasarım ürününü kategorimizi inceleyerek rahatlıkla bulabilirsiniz.

Giyilebilir Dövme

Giyilebilir Dövme

Geçmişten günümüze kadar kullanılan dövmeler, birçok insanın yaşam tarzını anlatış biçimi ya da sadece bir aksesuar olmuştur. Fakat bu dövmelerin en kötü özelliği sıkıldığınızda sildirememenizdir. Bu sebeple giyilebilir dövmeler geliştirilmiştir. Giyilebilir dövmeler sıkı yapıları ile dövmelerin derinize yapılmış gibi durmasını sağlarken, çorap gibi tekrar tekrar giyip çıkarmanıza da imkân tanıyor. Üstelik kaplan motifli, ejderha desenli, Rock‘n Roll görünümlü, kurt figürleri başta olmak üzere sınırsız sayıdaki model arasından kendinize en uygun olanı seçebiliyor, hatta iki, üç farklı modeli alarak dövmelerinizi değiştirebiliyorsunuz. Böylece gideceğiniz yere ve kıyafetinize uygun dövme kullanmanın rahatlığını yaşayabiliyorsunuz. Ayrıca vücut yapısına uygun kumaşlara yapılması, derinizin hava almasını sağlar ve terleme yapmaz. Giyilebilir dövme fiyatları ise kullanılan malzemeye, seçtiğiniz modele ve dövmenin büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir.

Adımsayar Bileklik ve Akıllı Saatler

Adımsayar Bileklik ve Akıllı Saatler

Artık hemen hemen herkesin bileğinde yer alan akıllı saatler birçok kullanım özelliğini beraberinde sunuyor. Modelden modele göre değişiklik gösteren bu saatlerin neredeyse tamamında adımsayar özelliği, saat/tarih/hafta göstergesi, arama hatırlatma fonksiyonu, gelen çağrıları görebilme, telefon görüşmesi gerçekleştirme, mesaj geldiğinde uyarma, içecek hatırlatma ve uyku takip gibi fonksiyonlar bulunuyor. Saat kullanımını farklı boyutlara taşıyan bu modeller ihtiyaçlarınızın çoğunu sadece tek bir ekran üzerinden gerçekleştirme imkanı tanıyor. Bu akıllı saat özelliklerinin sizin için çok fazla olduğunu düşünüyor ve sadece spor amaçlı kullanmak istiyorsanız da hem daha uygun fiyatlı hem de ihtiyacınızı karşılayacak sadece adımsayar ve saat göstergesi olan bileklikler de bulunuyor. Eğer bileklik görünümlü saat istiyorsanız da silikon saat modelleri bulunuyor. Üstelik silikon saatlerin su geçirmez yapıda olanları da mevcuttur. Akıllı saat fiyatları ise özelliklerine ve kullanılan malzemenin yapısına göre farklılık gösterir.

Çok Fonksiyonlu Bere

Çok Fonksiyonlu Bere

Çok fonksiyonlu bereler hayatınızı kolaylaştıran ürünlerden biridir. Sadece bir bereden ibaret olmayan bu ürünler size birden çok işlevi bir arada sunuyor. Bere, maske, kapşon, atkı, yarım maske ve taşıma çantası olmak üzere altı işleve sahip bu bereleri yazın ve kışın rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Havanın durumuna göre gerçekleştirdiğiniz kullanımlarınızın dışında dağcılıkta, kayakta, kampta, balıkta ve tracking gibi her türlü spor faaliyetinde de kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürün bisiklet ve motosiklet kullanırken de sizi rüzgârdan koruyacaktır. Genellikle polar kullanılarak üretilen berelerin nefes alabilen yapısı cilde zarar vermez ve terletme yapmaz. Hafifliği yapısı sayesinde de gittiğiniz her yere çantanızda taşıyarak götürebilirsiniz. İsterseniz diğer erkek kıyafetlerine ve aksesuarlarına da Erkek Giyim & Aksesuar kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Tasarımcılar

için 70 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Sezon

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL