ERKEK ŞORT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Şort

Şortlar, erkek giyimlerin en önemli parçaları olup yazın sıcağında sıklıkla tercih edilen kıyafetlerdendir. Daha çok günlük aktivitelerde tercih edilen şortlar, spor ve şıklığı bir araya getirerek rahatlık sunuyor. Birçok modelde ve renkte üretilen erkek şortlarından aradığınızı kategorimizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Erkek Şort Modelleri

Erkek Şort Modelleri

Erkek şortlar, klasik giyim tarzına ve spor giyim tarzına göre birçok modelde üretiliyor. Çeşitli malzemeler ile üretilen şortlar, gideceğiniz her yere uyum sağlıyor. Bu malzemelerden biri olan keten kumaş, delikli yapısı ile hava giriş çıkışına izin verdiği için sıcaktan bunalanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Farklı kesim erkek keten şortlar şık yapıları ile resmi ortamlarda bile kullanabilmenize imkan tanıyor. Üstelik yazın bir getirisi olan cıvıl cıvıl renk seçenekleri de bulunuyor. Keten şortların yanı sıra erkek kot şortlar da spor ayakkabılar ile tam bir kombin oluşturuyor. Spor bir imaj çizen bu kot şortları düz bir tişörtle bile rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Üstelik kotun üstüne her rengi rahatlıkla uydurabilirsiniz. Bunların dışında bir de erkek penye şortlar mevcut bulunuyor. Penye şortların hareket alanınızı kısıtlamayan yapısı ev hayatınızda ve spor faaliyetlerinizde kullanmak için mükemmel konfor sunuyor.

Şort Seçimi ve Kombini Nasıl Yapılır?

Şort Seçimi ve Kombini Nasıl Yapılır?

Şort kullanımı her ne kadar kolay gibi gözükse de birkaç noktaya dikkat edilmesi gerekir. Öncelikle şort boyu vücut proporsiyonuna göre seçilmelidir. Gereğinden uzun ya da gereğinden kısa modeller göz yanılmalarına neden olabilir. Bunun için en ideal olan boy, diz hizasında ya da birkaç cm üzerinde kalan modeller denilebilir. Şort kombinlerine gelindiğinde ise pamuk, keten ve kanvas kumaştan yapılan derli toplu şortları basic tişörtlerle istediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz. Bu kombinlerle kemer takmak ve spor ayakkabı giymek ise tamamen kurtarıcı konumundadır. Ve tabi ki ayakkabınıza giyeceğiniz çorabın babet tipi olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer şort boyunuz yukarıda belirtilenden daha kısaysa da üzerinize bol kesimli tişört, gömlek ya da ceket giyerek kullanımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Erkek Şort Fiyatları

Erkek Şort Fiyatları

Erkek şort fiyatları ve markaları şortun kalitesine ve modeline göre oldukça çeşitlilik gösterir. Geniş fiyat aralığından siz de istediğiniz modeli rahatlıkla satın alabilirsiniz. Ayrıca satın alırken pamuk oranının yüksek olduğu modeller seçmek hava giriş ve çıkışı sağladığı için yazın ekstra konfor sunar. Daha fazla çeşitlilik ve model için kategorimizi detaylıca inceleyebilir, modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak kendinize en uygun ürünü en kısa zamanda satın alabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra ihtiyacınız olan diğer erkek kıyafetleri ve beraberinde kullanabileceğiniz aksesuarlara Erkek Giyim & Aksesuar kategorimizden ulaşabilir, dolabınızı kısa zamanda zenginleştirebilirsiniz.