GÖMLEK

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kiğılı Erkek Gömlek

Gerek günlük hayatta gerekse iş veya okul hayatında dış görünüş oldukça önemlidir. İlk izlenim ve düşüncelerinin çoğunun oluştuğu dış görünüş dikkat edilmesi gereken bir konudur. Erkeklerin bu noktada kullandığı önemli materyallerden bir tanesi ise gömleklerdir. Hayatın her alanında oldukça şık ve düzgün bir tavır takınabilmeni en etkili yolu erkek gömleklerinden gelmektedir. Takım elbise gömlekleri veya spor gömlekler fark etmeksizin kendi içerisinde birçok farklı çeşide ayrılan bu ürünler giyim konusunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Her yere uygun ola tasarımları ve her mevsime uygun olan modelleri sizlere seçim konusunda oldukça fayda sağlamaktadır. Sahip olduğunuz her moda uyarak sizlere her alanda şıklığı sağlamayı başaran Kiğılı bu konuda oldukça başarılı. Erkek gömlekleri tasarımı, üretimi ve satışlarında son derece başarılı olan ve kullanıcıları tarafından oldukça sevilen bu marka sizlere de tercih seçenekleri arasında sunuluyor. Erkekler için vazgeçilmez bir ürün olan ve sizlere sunulan modeller arasından seçim yaparken asla zorlanmayacaksınız. Her tarz ve isteğe uygun olarak üretilen Kiğılı gömlek modelleri sizleri bekliyor. Üzerinde yapılan çalışmaları ve şıklığa önem veren tasarımcıları sayesinde modaya uymak yerine modaya yön vermeyi tercih ediyor. Şıklığın ve zarafetin doğru adresi olarak birçok kişinin ilk tercihleri arasında yer alan bu erkek gömlek modellerini çok beğeneceksiniz. Tarz ve tasarım ürünlere sahip olmak Kiğılı markasına sahip olmak kadar kolay.

Kiğılı’nın Erkek Gömleklerindeki İddiası

Kiğılı’nın Erkek Gömleklerindeki İddiası

Kiğılı uzun yıllardır sahip olduğu başarısını ürettiği kaliteli ürünler ile sağlamaktadır. Başta gömlekler olmak üzere sahip oldukları bütün ürünlerde olabildiğince tasarım ve tarz sahibi bir bakış açısına sahiptir. 1965 yılından beri ürettiği ürünlerde son derece başarılı olan ve günümüze kadar bu başarısını getirerek her geçen gün çok daha tecrübeli bir şekilde yoluna devam eden bu kaliteli marka sayesinde aldığınız her ürünü zevk alarak giyeceksiniz. Almak istediğiniz ürüne karar vermeniz gerektiği noktada ise dikkat edilmesi konulardan bir tanesi renk ve desen uyumlarıdır. Kiğılı markası bu konuda oldukça iddialı davranıyor. Ürettiği her üründe olduğu gibi erkek gömleklerinde de gerek desen gerekse renk anlamında da sizlere son derece iddialı sonuçlar çıkartıyor. Bu noktada ise sadece sizlere kendinize uygun olan seçimi yapmak kalıyor. Geçen her sezon ve üretilen her ürün ile farklı desen ve renkler gün yüzüne çıkmaktadır. Seneden seneye veya sezondan sezona değişen gömlekler arasından doğru bir seçim yapmanız gerektiğinde dikkat etmeniz gereken konu siz ve vücudunuz olmalıdır. Size hangi desenin veya rengin yakıştığına karar verdiğiniz anda seçim yapmanız çok daha kolay ve hızlı bir hal alacaktır. Ancak kesin olarak sizlere yardımcı olabilecek bazı kalıplar bulunmaktadır. Bunlardan ilki oldukça sık bir şekilde erkekler tarafından tercih edilen ve doğru kullanıldığında beklentilerin çok üzerinde sonuçlar ortaya koyan beyaz gömleklerdir. Beyaz gömlek, klasik duruşun vazgeçilmez bir çizgisidir. Modası hiçbir zaman geçmeyecek olan ve doğru kombin ve yapılar ile kullanılması gereken beyaz renge sahip olan gömlekler sizlere birçok alanda avantaj sağlıyor. Gerek günlük gerek şık gerekse spor kombinler yapmak istediğiniz taktirde sizlere kusursuz sonuçlar çıkartmaktadır. Ayrıca dışarıdan bakıldığında kusursuz bir kombin yapmanın en kolay renklerinden bir tanesidir. Sizlere her renge uygun kombinleri yapma şansı tanıyan Kiğılı erkek beyaz gömlek ürün seçenekleri sizleri bekliyor. Şık davetler başta olmak üzere sizleri her alanda kurtaracak olan modeller arasından seçim yapmak Kiğılı erkek gömlek modelleri farkı ile son derece kolay.

Kiğılı Erkek Gömlekleri ile Sihirli Dokunuşlar

Kiğılı Erkek Gömlekleri ile Sihirli Dokunuşlar

Gömlek modeli seçiminin dış görünüşte ve kombinlerde ne kadar önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Bu marka altında sizlere çok sayıda sunulan ürün seçenekleri ise sizlere kolay tercih edebilme ve her alana uygun olan modeli seçebilme imkanı sağlamaktadır. Bunlar arasında seçim yaparken ise vücudunuzun yapısı ve ten renginiz oldukça önemli bir faktör olarak yer almaktadır. Ürün seçenekleri arasında bulunan modellerden bir tanesi ince ve dikine çizgili olan modellerdir. Üzerinde desen olan gömlekler sizlerin görünüşünde son derece büyük değişiklere neden olmaktadır. Dikine ince çizgilere sahip olan gömlek modelleri ise bunun en iyi örneklerinden bir tanesi. Genellikle beyaz veya açık renk bir rengin üzerine işlenen dikine ince çizgilerin sizlere sağladığı ilk fayda zayıf göstermesini sağlayacaktır. Eğer vücudunuzun üst bölümünde fazla kilolara sahipseniz ve bunları günlük şık bir kıyafetle kapatmak isterseniz dikine ince çizgili Kiğılı beyaz erkek gömlek modelleri son derece işinize yarayacak. Şık bir davete olmasa bile günlük davetlerde sizleri son derece şık bir şekilde gösterecek olan bu erkek gömlekleri sizleri bekliyor. Ayrıca gömlekler artık eski sadece şık olabilir düşüncesinden tamamen uzaklaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Giderek çok daha fazla seçeneğin de yer aldığı skalada bu kıyafetler sokak modasına da uymaya başladı. Diğer tarzlara oranlara çok daha bol ve salaş olarak tercih edilen sokak modasındaki gömlekler sizlere rahatlık konusunda oldukça fazla şeyi iddia ediyor. Yine diğer modellere oranla çok daha kısa yapıya sahip olan bu giyim ürünlerinde soluk renkler oldukça dikkat çekici. Sizleri gerek sokak modasında gerekse klasik olan modaya uygun olarak hazırlama imkanını elinde tutan Kiğılı erkek gömlek modelleri ile dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Ürettiği her alanda kalitede konusunda adından söz ettiren Kiğılı’dan çok memnun kalacaksınız. Alternatiflerin asla tükenmediği ve mutlaka hoşunuza gidecek olan bir ürünün bulunabileceği çeşitler sadece bir tıklama kadar uzağınızda. Bu markanın her alanda olduğu gibi gömleklerde de fark yaratarak ortaya koyduğu erkek giyim ve aksesuar ürünleri sizleri bekliyor.

Yaz Aylarının Vazgeçilmez Kıyafeti Kiğılı Erkek Gömlekleri

Yaz Aylarının Vazgeçilmez Kıyafeti Kiğılı Erkek Gömlekleri

Özellikle son yıllarda son derece dikkat çeken ve yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetleri arasında yerini alan büyük desenlere sahip olan gömlekler ise yine bu marka altında mevcut. Yazlar diğer mevsimlere oranla çok daha sıcak ve nemi yüksek olan bir zaman dilimidir. Bu nedenle giyilen kıyafetlerin de o zamana uygun olarak seçilmesi gerekir. Sizlere kumaş anlamında gerekli lan imkanları sağlamakla kalmayan bu marka aynı zamanda sunduğu çok sayıdaki renk seçenekleri ve desenleri ile de fark yaratmaya devam ediyor. Bu gömlek modelleri sahip oldukları çiçek veya geometrik desenler ile çok farklı tarzlara sahip olmanızı sağlamaktadır. Yaz aylarında bol ve salaş bir görüntünün altında sizlere rahat ve konforlu bir gün geçirme imkanı sunulurken aynı zamanda dış görünüş açısından da oldukça iddialı olacaksınız. Birçok farklı şekillerde kombinleyebileceğiniz bu büyük desenli ve renkli ürünler yaz aylarının vazgeçilmezi olan şortlar ve kapriler ile de oldukça büyük bir uyum içerisinde olmaktadır. Ayrıca büyük desenli olanlar yerine küçük desenli olan ürün çeşitlerini incelediğinizde dar kesim olan ürünlerden tercih ederek gayet şık bir duruşu kolaylıkla sağlayabilirsiniz. İkiden fazla sayıda rengin bir arada bulunduğu bu şık ve tarz olan ürünleri bu sayede kombinlemeniz çok daha kolay bir hal almaktadır. Ancak desenli ve çok renkli olan gömleklerden hoşlanmıyorsanız ve yine yaz aylarında oldukça sık bir şekilde tercih edilen tek ve açık renkli ürünler de mevcut. Kiğılı gömlek kısa kol gömlek ve Kiğılı erkek uzun kol gömlek modellerinin her ikisinde de yer alan tek ve mavi, pembe, pudra gibi renkler sizlere oldukça büyük avantaj sağlıyor. Kolaylıkla elde edebileceğiniz bu ürünler klasik olan yapıları sayesinde gerek kolay kombin gerekse şık görünüşü ile sizlere birçok alanda maksimum verim sağlayacak. Ayrıca mevsimine göre biraz daha kapalı olan tonlar tercih edilebilir seviyeye ulaşıyor. Kum rengi, kahverengi veya saman gibi renkler doğru hava, ten rengi ve kombin ile sizlere oldukça iyi sonuçlar çıkartacaktır. Kendinizi en rahat hissettiğiniz ve giymekten zevk alacağınız kıyafetlere dönüşecek olan bu gömlekler sizleri bekliyor.

En Şık Kiğılı Erkek Gömlek Modelleri

En Şık Kiğılı Erkek Gömlek Modelleri

Desenlerde sizlere sunulabilecek bir başka nokta ise beyazda olduğu gibi düz ve ağır renkler ile birlikte geliyor. İlk olarak siyah beyaz renkte olduğu gibi diğerlerine oranla kombinlemesi çok daha kolay ve şıklığı bir o kadar fazla bir üründür. Kiğılı gömlek klasik başlığı altında oldukça sık bir şekilde yerini alarak gerek günlük kullanımlarda gerekse en şık takım elbiseleri içinde yerini almaya devam ediyor. Kiğılı gömlek siyah olan renginde sizlere sağlanan ilk avantaj zayıf göstermesidir. Siyah genel olarak hangi kıyafette olursa olsun sizlere bu imkanı sunmaktadır. Ancak gömleklerin şık ve dikkat çekici yapıları ile beraber bu çok daha fazla hale gelmektedir. Eğer vücudunuzun üst bölümünde fazla kilonun olduğunu düşünüyorsanız sizler için vazgeçilmez bir ürün haline gelen bu siyah renk gömlekler sizler için oldukça avantajlı. Günlük hayatınızda şık bir görünüş elde etmek istiyorsanız veya şık bir davete davetli iseniz sizlere büyük bir kurtarıcı olarak gelen ve sizlere mükemmel görünüşler sağlayan bu ürünü tercih ederek şıklığınızı maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz. Klasiklikten çıkarak özellikle son yıllarda son derece dikkat çeken ve birçok kişinin gözdesi olan saks mavisi ve lacivert olan gömlekler ve takımlar Kiğılı farkı ile yine sizlere sunuluyor. Sofistike bir görüntüyü elde etmekte son derece başarılı olan bu renk ile şık görüntü elde etmekte asla zorlanmayacaksınız. Renklerin sağladığı avantajlar dış görünüşte oldukça önemlidir. Yapabileceğiniz ufak tefek renk oyunları ile olduğunuzdan çok daha iyi bir görüntüye kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Sizlere bu fırsatı sunan saks mavisi ve lacivert ile yaptığınız takım kombinleri sizleri oldukça başarılı noktalara taşıyacak. Bu konuda sizlere yardımcı olabilecek bir başka renk ise gridir. Gri siyaha olan yakınlığı sayesinde sizlere gerekli olan zayıf görüntüyü sağlarken bir tık daha açık olan yapısı sayesinde farklı tonlarda şık görüntüyü elde etme şansı tanımaktadır. Gerek günlük gerekse takım elbiseler ile olan uyumu sayesinde her iki hayat tarzına da uyum sağlayabilen bu renk mavi ve beyaza oranla çok daha şık ola sonuçları da elde etmenizi sağlamaktadır.

Her Türlü Vücuda Uygun Kesimleri ile Kiğılı Erkek Gömlekleri

Her Türlü Vücuda Uygun Kesimleri ile Kiğılı Erkek Gömlekleri

Alınmak istenen gömleklerde sadece renk ve desen yeterli bir ölçüt değildir. Vücut yapısına uygun olan yapıdaki kıyafetler sizlere çok daha doğru bir duruş sergileme imkanı sağlar. Bu nedenle belli bir tarza gömlek üretimi yapmak yerine vücut tarzlarına ve isteklere uygun üretimler yapmayı tercih eden Kiğılı sizlere mükemmel olan gömlek çeşitleri ile geliyor. Herkesin vücut yapısı ve istekleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle vücut yapılarına uygun üretim yapmak adına 3 ana başlık gömlek kategorisine ayrılmıştır. Bunlar slim fit, regular fit ve comfort fittir. İlk olarak Kiğılı gömlek slim fit dar kesim anlamına gelmektedir belden oturan ve sizleri zayıf ve şık göstermekte oldukça başarılı olan bu seçenekte giydiğiniz kıyafetler vücudunuza oturmaktadır. Eğer vücudunuzu beğeniyorsanız ve ön plana çıkartmak istiyorsanız slim fit olan kıyafetlerden tercih ederek çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsin. Şık göstermekte oldukça başarılı olan slim fit parçalar bazen şık bir ceket bazen ise kendi başına oldukça etkileyici sonuçlar ortaya koymaktadır. Omuzlarınıza atılabilecek bir kazakla beraber de son derece şık bir görüntü elde edebileceğiniz bu parçalar sayesinde kombinleriniz çok daha başarılı olabilir. Bir diğer kesim şekli olan regular fit ise normal kesim anlamına gelmektedir. Slim fite oranla bir tık daha bol olan ve vücut yapınızı biraz daha saklayan bu ürünleri normalden fazla kiloya sahip olan kişilerin tercih etmesi çok daha doğru bir tercih olacaktır. Gençlerin ve zayıf olanların genellikle tercih ettikleri slim fitin yanında yaşınız biraz ilerlemeye başladıysa ve göbekte de aynı oranda büyüme varsa sizlere uygun olan kesim regular fit olacaktır. Son olarak comfort fit ise asla hiçbir şekilde vücudunuzu belli etmeyen bir bolluğa sahiptir. Özellikle yaz aylarında tercih edilen bu ürünler sizlere konforlu bir kullanım alanı sağlamaktadır. Bol kıyafetler giymekten hoşlanıyorsanız ve rahatlığa önem veriyorsanız regular fit olan gömlekler tam size göre. Bütün bunlara ek olarak çok daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, Kiğılı erkek gömlek fiyatları listesini incelemek isterseniz veya yorumları okumak isterseniz en kısa zamanda sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kiğılı Erkek Gömleklerin Kumaş Seçimi

Kiğılı Erkek Gömleklerin Kumaş Seçimi

Son olarak gömleklerde bilinmesi gereken bir başka konu ise kumaş türleridir. Üstümüze giydiğimiz her kıyafette olduğu gibi gömleklerde de kumaş oldukça önemlidir. Özellikle yaz aylarında sık bir şekilde kullanılan gömlekler rahat, nefes alan ve ferah yapılarda olmalıdır. Sizlerin yapacağı doğru seçimler doğrultusunda alacağınız gömlekler sizlere çok daha uzun ömürlü kullanımlar sağlayacaktır. Bu noktada gömleklerde en çok kullanılan kumaş türlerinden bir tanesi ketendir. Kiğılı erkek gömlek üretiminde keten kumaşından üretilmiş olan gömleklerin sayısı fazla sayıda tutarak sizlere bu konuda rahat kullanım sağlamayı amaçlamaktadır. Elyaflı kumaş türleri arasında yer alan keten kumaşların dikimi diğer kumaşlara oranla çok daha zordur. Bu nedenle sektörde çok da fazla tercih edilmeyen bu kumaş türü Kiğılı farkı ile sizlere sunuluyor. Ürettiği ürünlerde sizlerin rahatlığını ön planda tutarak sizlere olabildiğince yardımcı olmaya çalışan Kiğılı erkek keten gömlek üretimi yaparak yaz aylarında sizlere terletmeyen ürünler sunmaktadır. Ayrıca sahip olduğu dayanıklılık sayesinde ise uzun yıllar kullanımları garanti altına almış olacaksınız. Gömlekler için en ideal kumaş olan ketenin yanında ise ipek başka bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. İpek diğer kumaş türlerine oranla çok daha narin, şık bir yapıya sahiptir. Bu şık görüntüsü nedeniyle özellikle takım elbiselerinin vazgeçilmez noktası haline gelen ipekler sizlere kusursuz görüntü sağlamakta oldukça başarılı. Klasik olan tarzların vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkan ipek kumaşlar sizlere aynı zamanda konforlu bir gün geçirtmekte oldukça başarılı olacak. Bütün bunların yanında gömleklerde kullanılan diğer kumaş türleri ise Oxford, poplin, koton, pamuklu veya polyesterdir. Sizlere farklı ve her anlamda avantajlı ürünler sunmak adına sunulan ipek pamuk karışımı ve polyester pamuk karışımı ürünler de modeller arasındaki yerini almaktadır. Son olarak bütün bunlar ve çok daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, Kiğılı erkek gömlek modelleri ve fiyatları incelemesi yapmak isterseniz veya yorumları okumak isterseniz sayfamızdan tüm aradıklarınıza ulaşabilirsiniz.