GÖMLEK

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Damat Erkek Gömlek

Damat, her erkeğin stiline ilham vermek için tasarlanan, iş, davet ya da günlük kullanım amaçlı bir giyim markasıdır. İster bir toplantıya ister şık bir kutlamaya gidin, Damat erkek gömlek, modern ve klasik erkek gömleklerini üstün bir irade ve disiplin gücünü harmanlayarak üretir. Bu sayede zirvede bir performans göstermeniz için size güven verir. Gardırobunuzu, erkek giyiminde sıkça tercih edilen Damat gömlek ile zenginleştirebilirsiniz. Erkekler için resmi ya da günlük kullanıma uygun gömlekler söz konusu olduğunda Damat, genellikle aktif giyim için de tercih edilen, nefes alan yüksek performanslı kumaşları kullanan ender markalardandır. Bu sayede şıklığı ve dinamikliği hoş bir tasarımla harmanladığını söylemek, markanın üretim felsefesini de özetler. Bu rahat gömlekler beyaz yaka profesyoneller için kullanışlı olduğu kadar, günlük kullanım veya şık bir davette de ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayabilir. Bu sıklığı artırılmış erkek gömlekleri sayesinde birinci sınıf bir stil elde edebilirsiniz. Tüm gün karşılaşılacak durumlara ve aşınmaya karşı korumalı tasarımı, konfor için ek gerdirme sağlar ve sabah toplantılarından akşam saatlerine kadar süren endişesiz bir deneyim yaşamanızı garanti altına alır. DS Damat gömlek, dünyada erkek gömlek koleksiyonunun önemli bir parçasıdır. Geleneklere sadık kalırken, diğer taraftan kendi özel imzasına ve tasarımına sahip olabilen Damat gömlekleri tercih ederek ekstra şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Damat Erkek Gömlek Modelleri

Damat Erkek Gömlek Modelleri

Klasik bir tasarıma ve şık bir duruşa sahip olan bu çok yönlü gömlek size güne hazırlanırken zaman kazandırır. Damat erkek gömlekleri modern insanın ihtiyaçlarını şık ve yenilikçi klasik modellerle karşılar. Esnek kumaş, boynun kenarlarına kadar uzanan bir yaka; Damat erkek gömlek modelleri Türk erkeğinin klasik giyim tarzını uzun yıllardır çok çeşitli tasarım seçenekleri ile belirler. Farklı beden seçenekleri, hangi tarz veya ölçüde olursanız olun, her zaman keskin görüneceğinizi size garanti eder. Çok yönlü ve klasik bir tasarım, Damat markası için gelenekleşir. Zor kırışan ve nefes alan kumaştan üretilmiş bir gömleğin içinde nerede olursanız olun rahat edebilirsiniz. Özel bir tasarım ve klasik desenler, bu kararlı stilin, her şeyden bağımsız olarak her zaman şık görünmesini sağlar. Üstün esnek malzeme, gündelik talepleriniz ne olursa olsun, sıcaklık regülasyonu, nefes alabilirlik ve rahat hareket etmenize izin verir. Klasik modeller, gün boyu sürecek bir rahatlık ve klasik bir uyum için omuzlar, göğüs ve bel boyunca hoş bir kesimle dikilir. Daha rahat ve uyumlu bu yaka, kravat ile veya aksesuar olmadan oldukça hoş görünür. Böylece gömleği resmi ve gündelik aktivitelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir manşetler sayesinde, iki farklı genişlik konumu sunar ve kişiye özel bir deneyim yaşamanızı sağlar. Bu sayede anlık kullanımlarınıza uyum sağlamak için esneklik gösterebilir. Kimi modeller klasik göğüs cebi tasarımları sayesinde farklı ihtiyaçlarınızı karşılar. Klasik davet gömleği, çalışma kıyafetleriniz ve gardırobunuza profesyonel bir dokunuş katar. Rahat yakalı ve hem yıkamayı hem giymeyi kolaylaştıran kırışıksız bir dokuya sahip bu kumaşlar, dış görünümünüzü tamamlarken, esnek yakaları sayesinde konforunuz için bir miktar alan sağlar. Bunun sebebi kullanılan streç kumaştır. Ekstra rahatlık için sizinle birlikte hareket eder ve kolay kolay kırışmaz. Kısacası daha az kırışıklık ve kolay bakım için özel tasarlanırlar. Damat confort erkek gömlek de modern ve geleneksel yakaları sayesinde kravatla ya da kravat olmadan giyilebilirler. Konfor ve klasik uyum için omuzlar, göğüs ve bel boyunca cömert bir boşluk bırakan kesimler kullanılır. Damat’ın çok yönlü stiliyle keskin görünebilir, rahat hissedebilir ve her stile sorunsuz bir şekilde uyum sağlayabilirsiniz.

Damat Erkek Gömlek Seçerken Öne Çıkanlar

Damat Erkek Gömlek Seçerken Öne Çıkanlar

Erkek gömlek Damat modelleri, klas bir gece geçirmek için bir blazer ceketle birleştirilerek kullanılabilir. Günün gidişatı sizi nereye götürürse götürsün, keskin görünmek için tasarlanmış bu gömlekler, kir ve lekelerin yapışmasını önleyen streç ve leke koruyucu kaplamalı şekilde, yüksek konfor için tasarlanırlar. Kullanılan kumaş sayesinde, kimi modeller kurutucudan neredeyse kırışıklık olmadan doğrudan giymeye hazır hale çıkarlar. Her yerde kolay kullanım için tasarlanan, esneklik ve kırışıklık karşıtı özelliklere sahip bu koleksiyon, resmi davet gömleklerini de içerecek şekilde satışa sunulur. Kısa kollu ve düğmeli gömlek modelleri ile günlük tarzınızı vurgulayabilirsiniz. Bu rahat gömlekler birçok farklı an için uygun olabilirler. Çoğu model doğrudan serin ve kuru hissetmenize yardımcı olabilmek amacıyla nemi vücuttan uzaklaştırmak için tasarlanır. Tüm gün canlı görünmenizi sağlarken, her türlü tatsız, ufak sürprize karşı dayanıklıdır; bakımı kolaydır ve neredeyse kir tutmaz. Size uygun modelleri seçerken, gömleğinizi hangi ortamda giyeceğinize iyi karar vermeniz, gömlek seçerken dikkat etmeniz gereken önemli bir husustur. Yine de Damat erkek gömlek kullananlar, gömleklerini rahatlıkla resmi ve günlük geçişlere uyum sağlayacak şekilde kombine edebilirler. Günlük pantolonlarınızı tamamlamak için harika bir gömlek bulabildiğinizde, heyecan duyuyorsanız, Damat gömlekleri, ofis içinde bütün bir gün geçirmek için uygun olduğu kadar, sıradan bir gün için de uygundur. Damat slim fit erkek gömlek dar kesimi ve dikişleri sayesinde vücudunuzun hatlarını belirginleştirir, bu durum gömleğe ek bir karakter kazandırır. Kazaklar altında sizi rahatsız etmeyen uzun kollu bir gömlek arıyorsanız, Damat’ın hafif yünlü modelleri, çok pürüzsüz ve yumuşaktır. Cildinizi süper rahat hissettir ve bu gömlekleri altına hiçbir şey giymeden kullanabilirsiniz.

Damat Erkek Gömlek Fiyatları

Damat Erkek Gömlek Fiyatları

Ofis ve iş bitimden sonraki saatlerde devam eden aktivitelerde de mükemmel bir seçim olan bu şık erkek gömleği, farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunulur. Damat erkek gömlek fiyatları tasarım ya da kullanılan kumaş seçeneklerine göre değişiklik gösterebilirler. Fakat Damat’ı tercih etmenin uzun vadede çok fazla gömlek satın almak ve benzeri sevimsiz deneyimlerden sizi kurtaracağına şüphe yoktur. Kolayca kötü kokular yayabilen, en ufak hareketinizde kırışan ya da yırtılan gömlekler kullanmak, bir süre sonra oldukça masraflı hale gelebileceği gibi, Damat erkek gömlek yorum incelemesi size bu deneyimlerden nasıl uzak kalabileceğinize dair de bir fikir verir. Gömleğin iç kısmının dokusu mutlaka fiyatına etki edecek bir unsurdur. Hassas bir cildiniz varsa, yeni gömleklerde dikkat ettiğiniz ilk şey vücudunuza temas ettiğinde yaratacağı histir. Damat gömleklerinin herhangi bir rahatsız edici özelliğinin olmaması kullanılan kumaşın dokusuyla doğru orantılı bir durumdur. Bu bakımdan Damat gömlekleri fiyatları her zaman farklılık gösterebilirler. En uygun ürünü satın alabilmek için, doğru zamanı tercih etmeniz önemlidir. Zaman zaman mevsimsel gerçekleşen ya da anlık indirimlerin tamamını sayfamızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Daha az kırışıklık ve kolay bakım için geliştirilmiştir kumaşlar, geniş bir yaka, her boyuttaki kravat düğümüne izin veren, uçları dışa dönük olan modern ya da geleneksel yaka, fiyat etiketini belirleyebilen diğer unsurlardır. Yerli şekilde tasarlanan ve kusursuz bir şekilde dikilen takım gömlekleri ve spor gömlekler, size özel yapılmış hissi verirken, uzun süre dayanacak şekilde üretilir. Kalın veya ince, gündelik veya yarı resmi davetler için özel tasarlanmış, son derece kaliteli Damat gömleklerine sahip olmak ve en uygun fiyatlarla alışveriş yapmak için, sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.