GÖMLEK

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Mavi Gömlek

Günümüzde, gömlekler herkes için bir tarz oluşturmaktadır. Erkekler için de gömlekler, tarzın göstergesi ve yapıtaşlarından biri olmuştur. Bunu fırsat bilen markalardan bir tanesi olan Mavi erkek gömlek ürünlerini, ayrıcalıklı ve kaliteli olarak kullanıcılarına sunmaktadır. 1991 yılında İstanbul’da kurulan marka, 40 yıllık deneyimiyle küresel moda dünyasında söz sahibi lifestyle bir tarz olarak üretim gerçekleştirmektedir. Tüm gömlek modellerini de bu standartlara göre üreterek, erkekler için kaliteli bir ürün sunmaktadır. Gücünü denim köklerinden alan Mavi, uluslararası bir markaya dönüşerek, üstün kaliteli gömlek ürünlerini “perfect fit” felsefesiyle herkese hitap edecek şekilde üretmektedir. Bu sayede Mavi gömlek erkek kategorisi geniş ve hesaplı bir ürün yelpazesine sahiptir.

Tarzınıza Mavi ile Güç Katın

Tarzınıza Mavi ile Güç Katın

Erkekler için vazgeçilmez kıyafet seçeneklerinin başında gömlek modelleri gelmektedir. Gömlek sektöründe inovasyona dayalı premium ürünler geliştirerek, erkekler tarafından her zaman tercih edilen bir marka olan Mavi, tarzınızı en iyi şekilde yansıtmaya çalışmaktadır. Özellikle modayı takip eden genç yetişkinlerin yakından ilgilendiği Mavi Jeans erkek gömlek tarzlarına uygun çeşitler sunmaktadır. Dünya çapında kabul gören tasarımcıları sayesinde, özveriyle tasarlanan gömlek koleksiyonlarını kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Ürünleriyle sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada kendisini ispatlamıştır. Bu da size sunduğu kaliteyi ispatlayan unsurlardan bir tanesidir. Bununla birlikte büyük hedefleri olan, kullanıcı odaklı bir yaşam tarzı markası olarak, aldığı geri dönüşler sayesinde, prestijli bir marka olmuştur. Kumaş kalitesi, vücuda oturuş şekli ve geniş ürün gamı ile erkek gömlekler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Sevilen tasarımları ve farklı oluşuyla Mavi erkek gömlek modelleri farkınız ve tarzınız olmaya gayret göstermektedir. Bu sayede de gömlek denildiği zaman ilk akla gelen markalardan birisi olmayı da başarmıştır. Mavinin sunduğu benzersiz ürün skalasıyla her mevsimde modaya uygun modern ve şık tasarımlar, uygun alış veriş olanaklarıyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Erkek gömlek kategorisinde herkesin beğendiği ürünleri üreterek farklılıklar sunan Mavi marka erkek gömlek, stil sahibi erkeklerin şıklığını ve tarzını bir adım öne taşımak istemektedir. Bu gömlekler yalnızca dış görünüşü geliştirmekle kalmayıp, düşünce olarak kafanızın rahat olmasını ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlamaktadır. Benzersiz kumaş kalitesi, kusursuz dikişler ve etkileyici tasarımlarıyla prestijli ürünleri ile oldukça kaliteli bir marka haline gelmektedir. Günden güne moda dünyasında adı daha çok duyulan marka, tasarımlarını her yıl geliştirerek, erkelerin gömlek ihtiyaçlarında bir numaralı hale gelmektedir. Bu sayede kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapmaktadır.

Mavi Erkek Gömlek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mavi Erkek Gömlek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Erkek gömlek markası olarak sevilen ve dikkat çeken tasarımlara imza atan Mavi, ürünlerini kalite standartları gereği özveriyle tasarlamaktadır. İşe giderken ya da normal hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz kullanışlı kumaşlarla üretim yapmaktadır. Mavi erkek gömlekler, spor, kot gömlek ve klasik modeller olmak üzere farklı gruplara ayrılmaktadır. Bu gibi farklılıklar ile her kesime hitap ederek, kişilerin ürün tercihlerini rahatlatmaktadır. Gömlek seçimi yaparken de ilk düşündüğünüz; ‘’Spor mu yoksa klasik bir gömlek mi tercih etmeliyim?’’ sorusuna, ihtiyacınıza göre karar vermelisiniz. Sonrasında sizin için her seçeneği bulunduran Mavi erkek giyim gömlek modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Gömlek modelleri ise; düz, çizgili ve kareli olmak üzere birden fazla gruba ayrılmaktadır. Mavi gömlek bedenleri ise kendisine özel kesimler ile kullanıcı ihtiyacını anlayarak ve yakından izleyerek, kabul görecek kalıpları içermektedir. Genel olarak bu da XS’ten başlayıp XXXL arasında değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte dar kesim ve normal kesim modelleri de mevcuttur. Erkek gömleklerden bazıları kışın giymenize bazıları da yazın giymenize uygun olarak tasarlanmaktadır. Her mevsim giyilebilecek kumaşlar ile de üretim yapılabilmektedir. Giyim tarzınıza göre de cepli ya da cepsiz seçimler yaparak tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Mavi gömlek modelleri erkek erkek kategorisindeki ürünler genellikle %100 pamuktan üretilmektedir. Gömleklerin pamuk kumaşa sahip olması sayesinde ter ya da kötü koku gibi sorunlara yol açmadan, vücudunuzda rahatça kullanabileceğiniz seçenekler sunulmaktadır. Bu sayede gün boyu kendinizi rahat hissetmenize olanak sağlayan pamuk kumaş, sağlık açısından da size güvenli bir üretim sunmaktadır. Kalite, konfor ve uzun ömürlü ürünlerin birleşimi olan Mavi erkek gömlek fiyatları değişiklik göstermektedir. Birçok bütçeye göre hizmet eden gömlekler kaliteli, uzun ömürlü ve oldukça kullanışlı olması ile ön plandadır. Gömleklerin fiyatı ise genellikle kullanılan kumaşa göre değişmekle birlikte, ürünün görsel özellikleri gibi birden farklı unsura göre de değişmektedir.

Modası Eskimeyen Gömlekler

Modası Eskimeyen Gömlekler

Gömlek çeşitleriyle birçok kişiyi cezbeden Mavi, kurulduğu günden itibaren her kesime hitap edebilmeyi başarmıştır. Keten, pamuk ve azda olsa polyester karışımlı kumaşları sayesinde kaliteli ve rahatlığı kullanıcılarına hissettirmektedir. Günden güne moda dünyasında da ilerleme kaydeden Mavi, başarılı şekilde ürettiği erkek gömlek çeşitleriyle, uluslararası alanda beğeni ile karşılanmaktadır. Bunun yanı sıra özgür sokak modası ve casual ürünlerde de en popüler marka olma yolunda ilerlemektedir. Şık ve modern çizgileri, kalite ile buluşturan Mavi Jean erkek gömlek üretimlerini çeyrek asırlık tecrübe ve deneyim ile üretmektedir. Aynı zamanda zamansız şıklığın markası olma yolunda ürünlerini kullanıcılarına sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden tasarladığı ürünler ile hayat tarzınızı yansıtırken bir yandan da şıklığı ile tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlamaktadır. Dört mevsim şıklığı ve modaya uygun bir görünümü sunan Mavi erkek gömlek kategorilerinde, markanın özündeki yenilikçi ve yaratıcı fikirleri her zaman canlı tutarak şık giyinmeyi sevenlere bir fırsat sunmaktadır. Kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle hiçbir gölek modası geçmeden her yıl yenisi alınmış gibi giyilebiliyor. Şıklığın önemli öncülerinden biri olan Mavi, birbirinden kaliteli ve farklı beden tiplerine göre tasarlanarak kullanıcılara gömlek seçeneklerini sunmaktadır. Bu sayede, kaliteye kolayca ulaşılabilirliği sağlamaktadır. Yenilikçi tasarımlar her ürününü her modaya uygun olacak şekilde üretimi sağlayarak, uzun ömürlü ve modası geçemeyen ürünlerini kullancılarının beğenisine sunmaktadır. Tasarladığı birçok ürün seçeneğiyle her an şık bir görünüme sahip olabilmenize olanak veriyor. Maskülen detaylar ile fresh görünmenizi sağlayarak kafalarını karıştıran tarzını ortaya koyabilirsiniz. Zamansız şıklığı sunan Mavi çizgili erkek gömlek, sizi tasarımları ile 90’lara geri götürecek büyüye sahiptir. Mavi markasının sahip olduğu pek çok farklı gömlek modelini uygun fiyata ve yüksek kalitede rahatlıkla bulabilirsiniz. Yenilikçi modern dokunuşlar ile eşsiz çizgilere sahip olan ürünleri sayesinde yaz ve kış aylarında işinizde ve gündelik hayatınızda giyebileceğiniz gömleklere sahip olabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Gömlek kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.