ERKEK MONT & KABAN & PALTO

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Kiğılı Erkek Mont & Kaban & Palto

Kendine has sporları ve şömine başı samimi muhabbetleri kış mevsimi gönüllerde ayrı bir yere sahip olmaya devam ediyor. Ancak soğuk havalar, giyilen kıyafetlerin ayrıca özenle seçilmesi gereksinimini oluşturuyor. Kar, yağmur hatta dolu ile kış mevsimi gerçek bir korunma sağlamayı mecbur kılıyor. Bu aşamada montlar gerçek bir muhafaza görevi görüyor. Kiğılı erkek mont ürünleri ile kış mevsiminin getirilerine karşı uygun korunmayı sağlamasının yanı sıra şık bir görünüş imkanı veriyor. Mont seçimi sırasında yalnızca sıcak tutması yeterli olmuyor. Vücut yapısına olan uyumu, terletmemesi, dokusuyla rahat bir his vermesi gibi özellikler de mont seçimi sırasında önemli bir yer tutuyor.

Kiğılı Erkek Mont Tasarımında Yalnızca Kış Mevsimi ile Yetinmiyor

Kiğılı Erkek Mont Tasarımında Yalnızca Kış Mevsimi ile Yetinmiyor

Bulunulan bölgenin mevsimsel olarak çeşitliliğe sahip olması giyim kuşam konusunda arada kalınmasına sebep olabiliyor. 4 mevsimin yaşadığı bölgelerde mevsim geçişleri için uygun kıyafet seçimi sorun haline gelebiliyor. Kiğılı erkek mont kategorisi spor, bonded, mevsimlik, kapüşonlu, king size ve spor yelek seçenekleriyle mevsim geçişlerinde giyinme problemlerini ortadan kaldırıyor. Tasarımıyla görsel şıklığı tamamlayan bir mont yanlış kumaştan üretildiği takdirde kullanışsızlığıyla raflara kaldırılabiliyor. Özellikle gün içerisinde derecesi sürekli değişen, kalın montları giymeye müsaade etmeyen ama montsuz kalınması halinde bütün günü verimsiz kılan havalarda bonded montlar daha tercih edilesi oluyor. Kiğılı erkek mevsimlik mont tasarımlarıyla mevsim geçişlerindeki ikilemi etkisiz hale getiriyor. Ürünlerinde kum renginden oldukça koyu renklere kadar geniş bir yelpazeye sahip olan Kiğılı, giyim dolaplarının tamamına uyumu hedefliyor. Maskülen tarza sahip olanlar için tasarlanan ceket tarzındaki bonded montlar, mevsim geçişlerinde spor-şık görüntüden ödün verilmemesini mümkün kılıyor. Baharın temiz havasını doğanın tam ortasında yapılan koşularla hissetmek isteyenler için tasarlanan spor bonded montlar rahat kullanımları, terletmeyen yapıları ve doğayla uyumu tamamlayacak soft renkleri ile orman koşularının vazgeçilmezi oluyor. Kiğılı erkek mevsimlik mont ürünlerinde mevsimlik montların ince yapısının avantajını kullanarak çift taraflı kullanım olanağı sağlıyor. Böylece renk seçeneğini genişletmiş, varlığıyla farklı bir moral getiren değişikliğe imkan sağlamış oluyor. Bu üretim bir başka sonucu ise tek ürün kullanmak istemeyen ancak minimalist tutumundan da vazgeçmek istemeyenler için farklı bir seçenek oluşturması oluyor. Çift taraflı mont kullanımı gardıroplarda gereksiz yer kaplamalara engel olmasının yanı sıra kombin uyumunu kolaylaştırıyor. Giyim dolaplarında birden çok sayıda bulundurulan gömlek gibi ürünlerden farklı olarak montların sayısı bir elin beş parmağını geçmiyor. Bu bağlamda bütün kıyafetlerle uyum içerisinde olabilecek renkte ve modelde mont seçimi de önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca erkek giyimde çok fazla çanta kullanımı yaygın olmadığından gün içerisinde devamlı lazım olan eşyaların montta taşınabilmesi için uygun cep muhafazasının da sağlanmasını göz ardı etmemek gerekiyor.

Kiğılı Erkek Mont Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kiğılı Erkek Mont Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kış mevsiminde doğanın eşsiz manzarası daha da görülesi oluyor. Kiğılı ürettiği spor montlar ile kış mevsiminin soğuk şartları ve ekstra hareketin birleşimini en konforlu hale getirmeyi amaçlıyor. Kiğılı, ürettiği spor montlarda yer verdiği yan cep, ön cep ve gizli cep detaylarıyla kullanışlılık seviyesini arttırıyor. Fermuar ve yaka çıtçıtı detayları ise spor montların önde gelen özelliklerinden biri olan hareketlilik sırasında sabit duruş faktörüne ürünlerinde yer veriyor. Haki ve bordo gibi doğadan birer yansıma olan renklerin tercihi ise hareketsel uyumun yanında doğayla görsel bütünlüğü de beraberinde getiriyor. Genel geçer kaidelerde çeşitlilik konusunda sınırlı kabul edilen bir kategori olan erkek mont, Kiğılı markasının geniş ürün yelpazesi ile farklı bir boyuta ulaşıyor. Spor mont kategorisine kapüşonlu modelleri de ekleyen Kiğılı, tercih edilmesi halinde baş bölgesinin muhafazasını da mümkün kılıyor. Kapüşonlu montlara eklenen geniş iç cep ayrıntısı, dış görünüş olarak sade duruşu sağlamasını yanı sıra ekstra eşya muhafazası kolaylığından da ödün vermiyor. Spor montlar yalnızca doğayla iç içe olunan mekanlarda tercih edilmiyor. Kiğılı, tasarımlarıyla normal yaşamda da spor-şık görüntüsünden ödün vermek istemeyenlere de hitap ediyor. İç fermuarın yanı sıra dıştan düğme eklemesi yapılan Kiğılı erkek mont modelleri maskülen görüntüden ödün vermeden spor ama bir o kadar da şık görüntü sağlayabilmenin kapılarını açıyor. Kararlı ve sade duruşuyla maskülen görünümü tamamlayan dik yakalı montlar, hissettirdiği rahatlık sebebiyle tercih edilenler arasındaki yerini koruyor. Kiğılı erkek mont modellerini pamuk, polyester veya viskoz gibi mevsimlere göre seçilmesi gereken kumaşlardan üretiyor. Kategorileri bunlara ithafen oluşturuyor ve kullanıcıya seçme kolaylığı sağlıyor. Kiğılı mont modellerindeki kumaş yapısının hitap ettiği mevsimlere göre değişkenlik göstermesi gibi, Kiğılı erkek mont fiyat skalası da modellerine göre değişkenlik gösteriyor. Sitesinin organize yanlısı bir tavırla kategorize edilmiş olması istenilen model ve fiyata göre ürün bulunmasını kolaylaştırıyor.

Kiğılı Erkek Yelek Modelleri ile Üst Düzey Rahatlık

Kiğılı Erkek Mont Modelleri ile Üst Düzey Rahatlık

Takım elbiselerde son derece trend seviyeye gelen yelekler spor giyimde de yükselişine devam ediyor. Baharların kararsız hava değişimleri karşısında kararlı bir tutumu kolaylaştıran yelek montlar Kiğılı markasında; kapitone bonded yelek, dik yaka yelek ve spor yelek seçenekleriyle rahatlığından ödün vermek istemeyenlerin hizmetine sunuluyor. Su geçirmeme özelliği oldukça önemlidir. Bu faktör göz önünde bulundurulmadığı takdirde kış boyu sorun çıkaran bir mont kullanımı söz konusu oluyor. Mont seçimi sırasında pek çok etken kullanıcılarda soru işareti oluştururken Kiğılı, spordan klasiğe birçok çeşidi ile ürettiği erkek mont tasarımlarını kullanıcının hizmetini sunuyor. Kiğılı erkek mont modelleri kategorisindeki geniş ürün skalası ile her tarza hitap etmeyi önemsiyor. Kapitone, pamuk ilaveli üretimi ifade ediyor. Pamuk kumaş sıcağı dışarıya iletmesiyle biliniyor. %100 polyester özelliğinde olan Kiğılı kapitone kumaş yelekleri mevsim değişiklerindeki hava durumuna sağladığı uyumla kullanım kolaylığını arttırıyor. Kiğılı pamuk ve polyesterin birleşimiyle tasarımını gerçekleştirdiği dik yaka yelek modellerine görünür ön cepleri ekleyerek rahat bir kullanıma olanak sağlıyor. Soft renklere eklenen minimal görünümlü ceplerle tasarladığı yeleklerle Kiğılı, spor yelekte şıklığı yakalamak isteyenlere hitap ediyor. Kumaş ve tasarım farklılıklarını profesyonel bir şekilde kombin eden Kiğılı erkek mont kışlık yazlık veya mevsimlik kategorilerinde seçim faktörünü son derece kolaylaştırıyor. Tasarım kadar kalite ve uzun ömürlü kullanım detayına da dikkat edenlerin bu isteklerini karşılamayı hedef edinen Kiğılı, profesyonel yerli üretim markaları arasındaki yerini muhafaza etmeye devam ediyor. Daha fazla seçenek için Mont kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.