ERKEK ŞEMSİYE

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Şemsiye

Yağışlı geçen aylarda kullanılan şemsiyeler açık havada yürümeyi daha mümkün hale getiriyor. Üstelik çeşitli renk ve desende üretildiği için her kullanıcıya hitap ediyor. Erkekler için daha sade ve düz renkli olarak üretilen şemsiyelerin kadınlar için daha canlı renk ve desenlileri bulunabiliyor. Şemsiyelerin farklı ölçülerine de rastlayabiliyorsunuz. Siz de erkek şemsiye modellerini görmek ve kendinize en uygun olanı satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Erkek Şemsiye Modelleri

Erkek Şemsiye Modelleri

Kullanımlara göre çeşitlilik gösteren şemsiye modelleri arasından size en çok konfor sağlayacak olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu modeller arasında ise baston şemsiye, katlanabilir şemsiye, yay mekanizması ile açılıp kapanan şemsiye, manuel şemsiye, yarı otomatik şemsiye ve tam otomatik şemsiye yer alır. Bunlar içinden de eğer elde şemsiye taşımayı sevmiyorsanız tercihinizi katlanabilir olandan yana yapmalısınız. Katlanınca daha minimal boyutlara sahip olan şemsiyeyi her daim yanınızda taşıyarak değişen ani hava koşullarına karşı tedbirli olabilirsiniz. Yarı otomatik veya tam otomatik şemsiyelerin kullanımı ise manuel’e göre daha kolaydır. Tek yapmanız gereken bir düğmeye basmak olan bu modeller sayesinde şemsiye kullanımını daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Şemsiye Bakımı

Şemsiye Bakımı

Şemsiye kullanımlarında aksatılan bir konu da şemsiye bakımıdır. Bakımı yapılmayan şemsiye yeterli performans sergilemez ve daha kısa ömürlü olur. Bu sebeple uzun süre kullanmak istiyorsanız bakımını doğru bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Öncelikle ıslanan şemsiyeleri bir an önce kurutmalı ama bunu kesinlikle kapalı bir şekilde yapmamalısınız. Açık bir konumda bırakarak kurumasını beklemeli ve tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra toplamalısınız. Islak halde kuruttuğunuz şemsiyenin ek yerlerinde veya katlama bölgelerinde pas oluşmaya başlayabilir. Açık bir şekilde kuruttuğunuzda tellerin paslanmadığını görecek ve zaten gergin olduğu için kumaşın çekme payını ortadan kaldıracaksınız. Diğer bir önemli nokta ise şemsiyelerinizi rüzgârlı havalarda kullanmamanızdır. Çünkü rüzgârlı havada şemsiye ters dönebilir ve bu durumda tellerinden birkaçı kırılarak kullanılmaz hale gelebilir. Şemsiye tamirinde ise kumaşlar değiştirilmeli ve şemsiyenin ölçüleri açık halde alınmalıdır.

Erkek Şemsiye Fiyatları

Erkek Şemsiye Fiyatları

Erkek şemsiye fiyatları modele ve şemsiyede kullanılan kumaşa göre değişiklik gösterir. Tam otomatik modellerin fiyat aralığı biraz yüksekte yer alırken manuel şemsiyeler daha uygun fiyata bulunabilir. Ayrıca şemsiye satın alınırken polyester iplikten yapılmış döşemelik kumaştan üretilenler tercih edilmelidir. Üstelik bu kumaş, yağmur ve güneş gibi olaylardan etkilenmediği için renklerinde solma da oluşmaz. Böylece kullanımlardaki performans maksimuma ulaşır ve şemsiye yüksek dayanıklılık sunarak uzun kullanım ömrüne sahip olur. Ayrıca şemsiyenin iskeletinde kullanılan metalin sağlamlığına da dikkat edilmesi gerekiyor. Kullanmak zorunda kaldığınız sert rüzgarlı kış günlerinde ters dönerek veya kırılarak şemsiyenizin sizi yarı yolda bırakmasını istemezsiniz. Bu sebeple bütçe konusunda biraz esnek davranmakta fayda var. Bunların dışında Aksesuarlar kategorimizi ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan erkek aksesuarlarına ulaşabilirsiniz.