ERKEK ŞAPKA & BERE

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Şapka & Bere

Kış mevsiminin vazgeçilmezi bereler, sadece soğuktan korumakla kalmaz erkeklerin favori aksesuar parçaları arasında yerini alır. Yazdan kışa her mevsim kullanım esnekliği sunan bu ürünler kıyafetlerin de tamamlayıcısı durumundadırlar. Siz de hangi amaçla kullanmak istediğinize karar verdikten sonra aradığınız erkek şapka ve bere modelini kategorimizden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Erkek Bere Modelleri

Erkek Bere Modelleri

Herkesin bildiği gibi bereler kış aylarında sıcak tutan yapısı ile en çok tercih edilen aksesuarlardandır. Bere kullanımı baş ve kulak bölgesinin üşümesini önlediği için sinüzit gibi hastalıklara karşı korur. Üstelik bereler kafanızdaki kan damarlarını koruyarak ani sıcaklık değişimlerinde saçlarınızın kurumasını, nemini kaybetmesini ve kepeklenmesini önler. Bere sayesinde kafadaki kan akışı azalmaz ve normal seyrinde devam ederek soğuktan etkilenmez. Berelerin hemen hemen her kıyafetle giyilebilir yapıları rahat kombinlemeyi de beraberinde getirir. İsterseniz klasik giyiminize uygun olanı isterseniz de spor tarzdakileri rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca bereler birçok farklı malzemeden üretilir. Genel olarak yün ip tercih edilir. Erkek yün bereler kafanızı yeterince sıcak tutar, ıslansa bile üşümenize izin vermez. Yün dışında sentetik olanlar da mevcuttur. Erkek sentetik bereler de kendi aralarında triko akrilik ve polyester örme olarak ayrılmaktadır. Bu tür bereleri rahatlıkla makineye atacağınız için temizlemesi de son derece kolaydır. Bunların dışında bir tür olan erkek polar bereler ise nemin dışarıya çıkmasına yardımcı yapıları spor yaparken de kullanabilme imkanı sunar.

Erkek Şapka Modelleri

Erkek Şapka Modelleri

Erkek şapka modelleri genelde yaz aylarında sıcaktan korunmak için kullanılsa da kıyafeti tamamlama konusunda etkisi yüksektir. Bu şapka modelleri arsından giyim tarzınıza göre spor ya da klasik olanları rahatlıkla bulabilirsiniz. Farklı desen ve renkte üretilen bu ürünler aynı zamanda güneşe en çok maruz kalan baş bölgesini korur. Aksi takdirde zararlı güneş ışınları özellikle baş derisinde meydana gelen melanoma ve diğer cilt kanserlerine neden olabilir. Tabi bu konuda şapka seçimi de son derece önemlidir. Akrilik ya da sentetik şapka modelleri saçlarınızın elektriklenmesine ve yağlanıp yapışmasına neden olabilir. Aynı zamanda kullanıma da dikkat etmek gerekir. Çok sıcak iç mekanlarda şapkanızı çıkarmazsanız kıl kökleriniz aşırı ısıya maruz kalarak saçlarınızın dökülmesine neden olabilir.

Bere ve Şapka Fiyatları

Bere ve Şapka Fiyatları

Bere veya erkek şapka fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine veya modeline göre değişiklik gösterebilir. Bu noktada önemli olan fiyatı değil, her mevsim kullanabileceğiniz en az bir şapka olmasıdır. Aksi halde şapka kullanmamak yukarıda da bahsettiğimiz gibi çok fazla sağlık sorununa neden olabilir. Bu noktada da şapka üretiminde kaliteli boya ve kumaş kullanıldığından emin olduğunuz markaların ürünleri tercih edilmelidir. Uzun süreli kullanım için kullanılan malzemeye dikkat edilmesinin yanı sıra yıkama ve bakım talimatları konusunda da titiz davranmakta fayda var. Bunların dışında Aksesuarlar kategorimiz ziyaret ederek ihtiyacınız olabilecek diğer erkek aksesuarlarına ulaşabilir, modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.