BÜYÜK BEDEN

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Büyük Beden

Büyük beden erkeklerin yazlık kışlık kıyafetlerinde değişik model seçeneklerinin olması rahat bir kullanımın sağlar. Büyük beden erkek giyimine özel olarak hazırlanan kategoride istediğiniz modelleri bulacaksınız. Büyük beden giyiminin içinde tişört, gömlek, eşofman & sweatshirt, pantolon & şort, triko, mont & kaban, ceket & deri ceket ve takım elbise modelleri bulunur.

Yazlık Büyük Beden Kıyafet Seçenekleri

Yazlık Büyük Beden Kıyafet Seçenekleri

Sıcak havalarda sıklıkla kullanılan tişörtlerin büyük bedenler için çeşitli modelleri bulunur. Büyük beden erkek tişörtlerde v yaka, bisiklet yaka modelleri kullanışlı modeller arasındadır. Tişört seçimini yaparken pamuklu kumaşlı olanlardan yana yapmanız sayesinde vücut teri iyi şekilde emer. Uzun kollu olanları kışın rahat şekilde kullanabilirsiniz. Yaz aylarında sıklıkla kullanılan şortlar dizüstü ya da diz altı şeklinde kullanılabilir. Büyük beden erkek şort tercihini beli lastikli olanlardan yana yaparsanız kolay bir kullanım elde edersiniz. Günlük olarak kullanılan şort modellerinin yanında deniz şortları da bulunur. Yazlık gömleklerde yakalı, yakasız modeller mevcuttur. Renkli ve desenli büyük beden gömlekler yazın sıklıkla tercih edilir. Yazlık gömleklerde pamuk, keten kumaştan yapılan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu kumaştan yapılan gömlekler sıcak havalarda vücudu serin tutarak, fazla nem oluşumunu engeller.

Büyük Beden Kışlık Kıyafet Modelleri

Büyük Beden Kışlık Kıyafet Modelleri

Soğuk havalara özel olarak tasarlanan triko kıyafetlerde de büyük beden erkekler için oldukça geniş model seçeneği bulunur. Triko pamuk ve yün karışımından elde edilen vücut ısısını koruyan kumaş türüdür. Triko kumaş ile üretilen büyük beden kazak, süveter, hırka modellerinden istediklerinizi alabileceksiniz. Sayısız model seçeneği olan triko kumaşlı kıyafetleri makineye atıp rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Kışlık pantolon seçimlerinizde yünlü kumaşlı olanları tercih ederseniz soğuk havalardan bacak bölgesini korumuş olursunuz. Mont kaban seçimlerinde farklı modeller bulunur. İnce yağmurluk montları bahar aylarında giyebilirsiniz. Kışın giymek için alacaksanız pamuk ve yün seviyesi fazla olanları tercih edin. Kaban seçiminizi de pamuk içerikli kaşe kumaşları tercih edebilirsiniz. Ceket seçimi yaparken de mont yerine de kullanabileceğiniz modellere bakabilirsiniz. Kışlık ceketleri yün kumaştan olanlardan alabilirsiniz. Deri ceket de dört mevsim rahatlıkla giyilebilen kıyafetlerdendir.

Büyük Beden Elbiseleri Kolaylıkla Seçeceksiniz

Büyük Beden Elbiseleri Kolaylıkla Seçeceksiniz

Büyük beden erkek giyiminde önemli yeri olan takım elbiseleri istediğiniz şekilde bulma imkanı yakalayacaksınız. Alacağınız büyük beden takım elbisenin ceketinin tam oturan model olmasına dikkat ederseniz daha fit bir görüntü elde edersiniz. Eşofman ve sweatshirt’ler yaz kış evde dışarıda kullanılabilen kıyafetlerdendir. Sweatshirt’ler spor giyinmeyi sevenler için kazak yerine de kullanılabilir. Eşofmanları evde pijama dışarıda da pantolon yerine kullanabilirsiniz. Fermuarlı sweatshirt’ler rahatlıkla giyilip çıkarılan modellerdendir. Büyük beden erkek giyiminde baskılı, desenli, düz, ekoseli, puantiyeli, çizgili, noktalı, motifli modelleri rahatlıkla bulabileceksiniz. Onlarca model arasında büyük beden erkek kıyafetleri bulmak için kategorimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz diğer erkek kıyafet seçeneklerini de incelemek için Erkek Giyim & Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Büyük Beden İçin Püf Noktalar

  • Büyük beden erkekler pantolon seçimini bol kesim ve düz paça olarak yaptığında olduğundan daha zayıf bir görünüme kavuşur.
  • Büyük beden üst kıyafetlerde vücuda tam oturan kalıpta modelleri tercih ederseniz daha zayıf görünürsünüz.
  • Büyük beden giysilerde v yakalı üst kıyafet giyerek sahip olduğunuz kilodan daha zayıf görünebilirsiniz.

Büyük Beden Giyimde Dikkat Edilecekler!

  • Büyük beden erkek kıyafet tercihi yaparken kıyafet içinde rahat hareket edebilmek için esneme payı olan kumaşları tercih etmelisiniz.
  • Sık aralıklarla terleyen erkekler teri çeken özellikte olan pamuk kumaşlı kıyafetleri seçmelidirler.
  • Enine çizgili ve büyük desenli elbiseler olduğunuzdan daha fazla kilolu göstereceği için bu tür modelleri tercih etmeyin.