ERKEK BÜYÜK BEDEN PANTOLON & ŞORT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Büyük Beden Pantolon & Şort

Büyük beden giyen erkeklerin tercih ettiği pantolon ve şortlarda geniş model seçenekleri bulunur. Büyük beden pantolonlar klasik ve spor tarzda tasarlanır. Klasik tarzda olanlar genelde krep kumaştan yapılanlardır. Spor tarzda olan pantolonlar ise kot, keten gibi kumaşlar ile üretilir. Bedeninize göre pantolon ve şort modellerini kategorimizde bulabilirsiniz.

Büyük Beden Erkek Pantolon Modelleri

Büyük Beden Erkek Pantolon Modelleri

Büyük beden erkek kullanıcılar bol kesim pantolonları rahatlıkla kullanabilir. Erkeklerin üst bacak kısımlarının olduğu yerler bol kesim pantolonlarda geniş kalıpta üretilirler. Ayrıca büyük beden modasını takip eden erkekler bol kesim pantolonlarda çift paça ya da düz paça modelleri tercih ederek bacak kısmında olan fazla kilolarının saklanmasını sağlayabilirler. İçi astarlı olan pantolonları tercih ederseniz bacaklarınızda terleme ve fazla ısı oluşumu meydana gelmez. Bol kesim pantolon, günlük hareketlerinizi kısıtlamadan özgürce hareket etmenizi sağlar. Gününün çoğu kısmı araba kullanmakla geçiren erkekler bol kesim pantolonla direksiyon başında otururken zorlanmadan araba kullanabilirler. Büyük beden giyen erkekler ütü ile bastırılmış ya da dikişli şekilde oluşturulan çizgi modele sahip pantolonları kullanarak da bacak kısımlarının ince görünmesini sağlayabilir.

Büyük Beden Pantolonda Değişik Alternatifler

Büyük Beden Pantolonda Değişik Alternatifler

Erkek yazlık pantolon modelleri genellikle krep ve keten kumaştan yapılırlar. Klasik tarz kullanan erkekler krep kumaş pantolonları tercih edebilir. Özellikle iş yerinde takım elbise giyme zorunluluğu olan büyük bedene sahip erkekler için krep kumaş pantolonlar idealdir. Ayrıca taşlanmış kumaştan yapılan şalvar pantolonlarda esnek yapıları sayesinde büyük beden giyen erkeklerin tercih edeceği modeller arasındadır. Erkekler yazlık pantolon seçimini penye kaprilerden yana da kullanabilir. Bu tarz kapri model pantolonlar sıcak havalarda ter yapmaz ve esnek yapısı sayesinde rahat bir kullanım sunar. Kapri pantolonun paça kısmının açık olması bacakların rahat hava alması için katkıda bulunur. Trekking pantolonların ise üst tarafında ve diz kapağı hizasında cepleri bulunur. İçi astarlı olan bu tip pantolonlar spor giyinmeyi sevenler için idealdir. Kadife kumaştan üretilen pantolonlar da büyük beden giyen erkeklerin tercihi edebileceği seçenekler arasındadır. Kadife kumaş pantolonların en kullanışlı özelliği ütü gerektirmeden giyilebilmesidir.

Büyük Beden Şort Modelleri

Büyük Beden Şort Modelleri

Büyük beden erkek giyimde kullanılan bermuda şortlar dize kadar inen dar kesimli modellerdir. Bele tam oturan yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Büyük beden erkek deniz şortlarında polyester kumaş kullanımı su iticilik özelliğini sağlar. Bu sayede su vücutta kalmaz ve nem oluşturmaz. Yan ve arkadan cepleri olan komando kapri pantolonlar da sık yıkanabilir özelliktedir. Büyük beden şort ve pantolonlarda beli lastikli olanlardan tercih etmeniz avantajınıza olur. Büyük beden keten pantolonları hem spor hem klasik tarzda gömleklerle rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Kot pantolon seçiminizi Levi’s ve Mavi markalarından yapabilirsiniz. Büyük beden pantolonları Fala Jeans, Gant, Mustang, Varetta Collection, Fabrika, Kom, Ruba, Sport, Kzy, U.S Polo Assn markaları arasından seçmeniz mümkün. Diğer büyük beden ürünler için Büyük Beden kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.