ERKEK BÜYÜK BEDEN CEKET & DERİ CEKET

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Büyük Beden Ceket & Deri Ceket

Büyük beden giyen erkekler için tasarlanan ceketlerde düz, noktalı, ekoseli, çizgili model seçenekleri bulunur. Büyük beden erkek ceket kullanımı mevsime göre değişiklik gösterir. Sonbahar kış dönemi için yün ve pamuk kumaşlı ceketler, ilkbahar yaz dönemi için de krep, pamuk içerikli olan modeller tercih edilir. Ayrıca büyük beden giyen erkekler için deri ceket modelleri de bulunur. Büyük beden erkek ceketleri ile ilgili çeşitli bilgilere kategorimizden ulaşabileceksiniz.

Erkek Ceketinde Geniş Model Seçenekleri

Erkek Ceketinde Geniş Model Seçenekleri

Erkek takım elbiseler için dört mevsim giyebileceğiniz ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Erkek ceketlerinde pamuk, polyester, viskon kumaşlar kullanılır. Bu kumaşlar genelde tek başına kullanılmaz. Kumaşlar birbiri ile bütün halinde olacak şekilde karışım yapılırlar. Kumaşın sıcak tutma özelliği bulunur. Polyester kumaşın sıkı yapısı ceketlerin buruşmadan kullanılmasını sağlar. Viskon kumaş ise nem çekme özelliği sayesinde erkeklerde terleme yapmaz. Değişik renkte gömlekleri ceketiniz ile kombin etmek için cekette renk tercihiniz siyah, bej, lacivert tonlarında olabilir. Yandan yırtmacı olan krep kumaş ceketler rahat yürümenizde katkı sağlar. Alacağınız ceketin sizi fit göstermesini istiyorsanız bele tam oturan modelleri tercih edebilirsiniz. Spor tarz seven erkekler blazer ceketleri kullanabilir. Blazer ceketlerin boy ölçüsü standart kesim model ceketlere göre daha kısadır. Bu tür kısa ceketler de fit görünmenizde yardımcı olur.

Büyük Beden Kışlık Ceket Modelleri

Büyük Beden Kışlık Ceket Modelleri

Kışlık ceketlerin içinde genelde yünlü kumaşlar yoğun olarak kullanılır. Kalın kumaşlı bir ceket kullanırken ekstra bir monta ihtiyaç duymayabilirsiniz. Ayrıca kışlık ceketlerde krep kumaşlarda sıklıkla kullanılır. Krep kumaşların içinde de yün ve pamuk malzemeleri bulunur. Ütüsü bozulmayan özellikte olan bu ceketler günlük olarak rahatlıkla kullanılabilir. Deri malzemenin kullanıldığı ceketler, kullanım açısından uzun ömürlüdür. Derinin sağlam dış yüzeyi sayesinde ceket üzerinde herhangi bir yırtılma, renk değişimi görülmez. Deri ceketler genelde dışarıda giyilmek üzere tercih edilir. Soğuk havalarda kaban yerini tutarlar. Esnek bir yapıya sahip olduğu için kullanıcısına rahat bir kullanım sunar. Kot ceketler her mevsim erkeklerin tercih ettiği modeller arasındadır. Büyük beden kot ceketi sıcak havalarda kullanmak için alacaksanız ince kot kumaşa sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Erkek Ceket Fiyatları

Erkek Ceket Fiyatları

Büyük beden giyen erkeklerin kendilerine uygun fiyatta ve modelde ceket bulabilmesi için birçok alternatif mevcuttur. Ceket tercihi yaparken makinede yıkanabilir özelliği olanı alırsanız kuru temizlemeye vermenize gerek kalmaz. Klasik kesim ceketler ile çeşitli erkek kazakları, tişörtlerini de kombin edebilirsiniz. Bu kombin şekillerini spor tarzda rahat giyinmeyi seven erkekler de tercih edebilir. Günlük hayatın her alanında uyumu yakalayabileceğiniz diğer erkek büyük beden ürünlerini de incelemek isterseniz Büyük Beden kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.