Göğüs Pompaları

Anne sütü, bebeklerin bağışıklık sisteminin gelişmesi için gerekli olan besin kaynağıdır. Bu nedenle ilk 6 ay boyunca bebeklerin anne sütü ile beslenmesi gerekmektedir. Çalışan bir anneyseniz ve 2 saatte bir bebeğinizi emzirecek fırsatı bulamıyorsanız sütünüzü sağabilir ve buzdolabında saklayabilirsiniz. Anne sütünü sağabilmek için göğüs pompaları geliştirilmiştir. Göğüs pompaları, annenin canını yakmadan kolayca sütün sağılmasını gerçekleştirir. Göğüs pompaları arasında manuel pompalar ve elektrikli pompalar yer almaktadır. Manuel pompaların kullanımı zor olduğu kadar yüksek bir enerji gerektirir. Bu nedenle birçok anne elektrikli göğüs pompasını kullanmayı tercih etmekte. En iyi göğüs pompası markaları arasında: Lansinoh, Philips Avent, Kraft, Bebedor, Chicco, Medela, Ameda, Mamajoo yer almaktadır.

Medela göğüs pompası hem elektrikli hem de pilli olarak çalışabilme özelliğine sahiptir. Son derece kullanışlı olan bu ürünün pilli çalışma özelliği, size dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman kullanabilme imkanı sunmaktadır. Süt pompası olarak da bilinen göğüs pompaları arasında farklı tasarıma sahip olanları bulunmaktadır. Sık sık seyahat etmeniz gerekiyorsa, Chicco süt pompası tam da size göre. Chicco elektrikli göğüs pompasının aynı zamanda pille çalışabilme özelliği vardır. Her yere rahatlıkla taşınabilen göğüs pompası emziren annelerin işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Üstelik sağma esnasında ayarlama düğmeleri ile çekiş ritmini ayarlayabilirsiniz. Elektrikle veya 2 adet pille kolaylıkla çalıştırılabilir yapıdadır. Parçaları kolaylıkla takılıp çıkarılabildiği için rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Göğüs ölçülerini saracak anatomik kalıba sahiptir. Böylece ürün göğsünüzü doğru ve rahat bir şekilde kaplar. Üstelik Chicco göğüs pompasının yanında sağılan anne sütünü saklamak için gerekli olan kaplar da bulunur.

Bebeğinizin sağlıklı beslenmesi için sağdığınız sütünüzü güvenli bir şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Bunun için anne sütü saklama kaplarından yararlanmanız tavsiye edilir. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek göğüs pompası fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Kendi kendinize hızlı ve zahmetsiz bir şekilde süt sağma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, Mamajoo göğüs pompasını tercih edebilirsiniz. Yumuşak silikon konfor başlığı, sağma sırasında göğüste bebeğin emişi gibi nazik, doğal ve rahat hissettirir. İlk çalıştırıldığında 90 saniye memeye masaj yapar, sonrasında ise sağma konumuna geçer.

Göğüs Pompaları

için 1,429 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Ameda (40)
Avent (65)
Baby Time (14)
(3)
(2)
Bambino (10)
Bebedor (97)
Beurer (11)
(3)
Chicco (66)
(1)
(321)
(1)
(1)
Kraft (32)
Lansinoh (191)
Mamajoo (104)
Medela (40)
Medisana (8)
(1)
(3)
milkway (8)
Milkway (7)
Nimo (19)
Nipplease (11)
Nuk (6)
(1)
(1)
(3)
(4)
Spectra (7)
(1)
Wee (55)
Wee baby (50)
Weewell (37)
Wee Baby (30)
Wollex (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(18)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(18)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(107)
ve üzeri (159)
ve üzeri (173)
ve üzeri (174)
ve üzeri (179)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL