Filtreleri Temizle
Marka
Raks

Kategoriler

Marka

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Elektrikli Ev Aletleri

için 33 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Raks Elektrikli Ev Aletleri

Raks markası, uzun yıllardır piyasada kaliteli ve sağlam ürünleri ile dikkat çeker. Kullanım kolaylığına sahip ve kullanıcı dostu bir ürünler üretmesi nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Raks, yenilikçi tasarımlar ile teknolojik gelişmeleri harmanlayarak farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok ürün üretir. Üretimlerinde, piyasanın ilgi ve ihtiyaçlarını da göz önüne alır. Ürün yelpazesini yıllar geçtikçe genişlemiştir. Raks elektrikli ev aletleri grubunda; çırpıcı, tost makinesi, buharlı pişirici, su ısıtıcı, blender ve saç kurutma makinesi çeşitleri bulunur. Sayfamızda yer alan Raks markalı pek çok ürünlerden, farklı renk ve özelliklere sahip modelleri arasından isteğinize göre rahatça tercih yapabilirsiniz.

Raks Elektrikli Ev Aletleri Çeşitleri

Raks Elektrikli Ev Aletleri Çeşitleri

Raks çırpıcı çeşitleri; kırmızı, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahiptir. 300 Watt gücüne sahip olan çırpıcılarda, 7 farklı hız kademesi bulunur. Bu sayede, her türlü karışımı istediğiniz kıvama getirebilmeniz mümkündür. Hamur karıştırıcı ayaklar kutunun içeriğine dahildir. Çırpıcı aparatı paslanmaz materyalden yapıldığı için uzun süreli kullanıma olanak sağlar. Su ve diğer sıvılar ile temasında herhangi bir sorun yaşanmaz. Push buton özelliği sayesinde, hız dereceleri arasında kolayca geçiş yapmak mümkündür. Ergonomik tutma yeri sayesinde, uzun süreler çırpıcıyı kullanmak zorunda kalsanız bile daha az yorulursunuz. Raks tost makinesi modellerinde; kırmızı, mavi, pembe ve inox renkleri mevcuttur. Tost makineleri çıkarıp yıkanabilen plakalara sahiptir. Granit özellikteki plakalar, temizleme kolaylığı sağlar ve tostun yapışmasına engel olur. Aynı anda 6 tane tost yapma olanağı vardır. Yağ akıtma kanalı sayesinde yağların etrafı kirletmesi engellenmiş olur. Termostat ve ikaz ışığı, tostları pişirmek için ideal ısıyı anlamanıza yardım eder. Granit özellikli ızgara-tost makinesinde, tavuk ve balık gibi et ürünlerini de pişirebilirsiniz. 180 derece açılabilen üst gövdesi, tek seferde daha fazla ürünü pişirmeyi ve kızartmayı sağlar. Raks buharlı pişirici, beyaz rengi ile her tür mutfağa uyum sağlar. 6 litre kapasitesi sayesinde çok nüfuslu aileler tarafından bile rahatça kullanılır. Çift çelik haznesi olması aynı anda iki farklı çeşit yemek yapmayı kolay hale getirir. 15-40 dk arası sürelerde pek çok yemeği hızlıca hazır hale getirebilirsiniz.

Raks Elektrikli Ev Aleti Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Raks Elektrikli Ev Aleti Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Raks elektrikli ev aletleri modelleri arasından seçim yaparken, öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önüne alabilirsiniz. Aynı anda birden fazla çeşit yemek yapıp zamandan tasarruf etmek istiyorsanız, buharlı pişirici ürününü tercih edebilirsiniz. Yiyecekleri hızlıca hazır etmesinin yanında, buharla pişirmesi sayesinde yiyeceklerin besin değerlerini de muhafaza etmiş olur. Çalışan ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir. Raks mikser; kek, pasta, ayran yapımında sıklıkla kullanılır. Yapacağınız yiyeceğe göre hız kademelerini rahatlıkla ayarlayıp tam kıvamında yumuşacık kekler ve pastalar elde edebilirsiniz. Tüm karıştırma işlemlerinizi tek bir aletle yapmanız mümkündür. Tost makinesi alırken eğer sadece tost yapmak için kullanacaksanız normal tabakalı modelleri, et-balık-tavuk gibi yiyecekleri pişirmek için kullanacaksanız granit tabakalı inox modelden yana tercihte bulunabilirsiniz.

Raks Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Raks Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Raks elektrikli ev aletleri fiyatları, sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösterir. Kullanılan malzeme, kullanım alanı, boyutu ve ağırlığı gibi pek çok etken fiyatların değişiminde etkilidir. Örneğin; buharlı pişiricilerin aynı anda iki yemeği yapabilme özelliği ve iç haznesinin boyutu, fiyatları farklılaştırabilir. Tost makinelerinde dik olarak saklanabilme olanağı bulunanlar, mekandan tasarruf ettireceği ve küçük mutfaklarda sıklıkla tercih edileceği için sıklıkla tercih edilir. Farklı pişirme işlemlerini yapabilmesi, tabakaların çıkarılıp çıkarılmaması gibi pek çok özellik yönünden farklılaşan modeller vardır. Sayfamızdan Raks elektrikli ev aletleri kullananların yorumlarını inceleyerek, ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Pek çok farklı ihtiyaca yönelik çeşitli ürünlerin fiyatlarını karşılaştırarak en uygun modelleri görüntüleyebilirsiniz. Sayfamızdan, beğendiğiniz Rask markalı elektrikli ev aletlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.