Filtreleri Temizle
Marka
Luxell

Kategoriler

Marka

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Elektrikli Ev Aletleri

için 19 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Luxell Elektrikli Ev Aletleri

Elektrikli ev aletleri, kullanıldığı her ortamda vazgeçilmez ürünlerden biri haline gelir. Uzun yıllardır, elektrikli ev aletleri kategorisinde büyük ilerlemeler yaşanmıştır. Luxell elektrikli ev aletleri de bu gelişmeler doğrultusunda üretilir. Luxell, kurulduğu 1972 yılından beri Türkiye ve dünyada adından sıkça bahsettiren bir marka olmuştur. Luxell elektrikli ev aletleri modelleri, ankastre ürünlerinden set üstü ocaklarına, solo fırınlardan ısıtıcılarına kadar değişen ihtiyaç ve zevklere ayak uyduracak şekilde tasarlanarak üretilir. Marka, yaptığı sektör araştırmaları ile her kesimden kullanıcısının beklentilerini karşılamaya çalışır. Luxell üretimlerini; çeşitlilik, kullanışlılık, görüntü ve kalite gibi özellikler çerçevesinde sürdürür.

Luxell Elektrikli Ev Aleti Çeşitleri

Luxell Elektrikli Ev Aleti Çeşitleri

Elektrikli ev aletleri, sayısız çeşidi ile kullanıcılarına sunulur. Luxell de bu çeşitliliğe ayak uydurarak birçok farklı modelde ürün üretir. Luxell elektrikli ızgara, markanın öne çıkan ürünleri arasında yer alır. Yapıştırmaz yapısı ile kolay bir kullanım sunan elektrikli ızgara ile istediğiniz farklı çeşitteki ızgaraları kolayca yapabilirsiniz. Markanın ızgara modellerinin farklı çeşitleri vardır. Daha küçük ve pratik kullanıma sahip olan termostatlı barbekü modeli, 3 kademeli ızgara özelliğine sahiptir. Ayarlanabilir termostatı ile istediğiniz sıcaklığa kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu modelin yanı sıra, ister ayaklı ister düz olarak kullanılabilen modelleri de bulunur. Bu modellerde de 3 kademeli ızgara özelliği bulunur. Sulu kullanım özelliği sayesinde daha az duman yayar. Izgaranın alt tarafında ise emniyet sistemi yer alır. Luxell su ısıtıcı modelleri ise pratik kullanım özelliği ile öne çıkar. Geniş kapasitesi ve otomatik kapanma özelliği ile oldukça faydalıdır. Luxell su ısıtıcının iç haznesinde su kalmadığı zaman, ısıtıcı otomatik kapanır. Bu sayede, olası problemlerin önüne geçilir. Çift taraflı şeffaf filtre göstergesi sayesinde, su miktarını rahatça ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, 1,7 Lt. su hanesi ile yüksek bir kapasite sunar. Marka, ürünlerini tasarlarken kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Bunu yaparken, ürünlerinde kullandığı materyaller ve tasarımlar ile kullanıcılarına en iyi deneyimi sağlamayı amaçlar. Siz de sayfamızdan Luxell markasına ait ev aletlerine göz atabilir, Luxell ev aletleri yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Luxell Elektrikli Ev Aletleri Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Luxell Elektrikli Ev Aletleri Seçerken Öne Çıkan Özellikler

İster bir ısıtıcı ister bir tost makinesi olsun, elektrikli ev aletleri dikkatle seçilmeli ve özenle kullanılmalıdır. Kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilmiş ürünler seçmek oldukça önemlidir. Uzun ömürlü ve kullanışlı bir ürüne sahip olmak, her kullanıcı için önemlidir. Luxell markası, kullandığı malzemeler ile kullanıcılarına en iyiyi sunmak için çalışır. Bu sayede, Luxell ev aletleri kullananlar hem kullanışlı hem de dayanıklı ürünlere sahip olur. Elektrikli ev aletleri seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta teknik özelliklerinin yanında fiziksel özellikleridir. Elektrikli ev aletleri, kullanılan malzemeler bakımından kaba ve biçimsiz olmaya yatkındır. Ancak, Luxell bu duruma da bir çözüm getirerek özgün ve estetik tasarımları ile kullanıcılarına farklı ürünler sunar.

Luxell Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Luxell Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Elektrikli ev aletleri alınırken önemli faktörlerden biri de fiyatlardır. Luxell elektrikli ev aletleri fiyatları, ürünlerin modeline göre değişiklik gösterir. Örneğin; Luxell su ısıtıcı fiyatı ile elektrikli ızgara modellerinin fiyatları farklıdır. Ürünün sunduğu özellikler de fiyatlandırmada etkilidir. Genellikle, üründe yer alan özellikler arttıkça fiyatlar da artar. Ürünlerde kullanılan malzemenin kalitesi ve maliyeti de fiyat noktasında önemlidir. Her model farklı malzemeler içerir ve bu fiyatların farklılaşmasına neden olur. Dilerseniz siz de sayfamızdan Luxell elektrikli ev aletleri kullananların yorumlarını okuyabilir, diğer kullanıcıların fikirlerini değerlendirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan Luxell markasına ait elektrikli ev aletlerini inceleyebilir, fiyata göre sıralayarak dilediğiniz modellerine göz atabilirsiniz. Zevk ve ihtiyacınıza hitap eden ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.