MİLSUART Su Arıtma Cihazları

Su arıtma sistemleri pazarının önde gelen isimlerinden olan Milsu su arıtma markası, sertifikaları ve çeşitli referansları ile göz dolduruyor. Kendisini ergonomik, kaliteli, hızlı ve sağlıklı olarak tanımlayan marka İzmir, Türkiye menşeili olarak yerli su arıtma teknolojisinin ilerlemesinde önemli atılımlarda bulunuyor. Araştırma ve geliştirme çalışmaları ile yerinde saymayan, her değişime ayak uydurmaya çalışan yapısıyla beğeniyle takip edilen Milsu su arıtma cihazları, filtreleri ve yedek parçaları ile tüketicilere hizmet sunuyor. Mutfaklarda, bireysel veya kolektif mekânlarda tercih edilen markanın ürünleri kaliteli, lezzetli ve temiz su sağlamak için geliştiriliyor. Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın farklı yerlerinde de kendini gösteren marka, su arıtım teknolojisinde önemli bir yerde bulunuyor.

Milsu Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Milsu Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tüketicilerine sağlam ve sağlıklı ürünler sunarken farklı ürün tercihi yapmalarına da olanak veren markanın modelleri aşamalarına, kasa durumlarına, renklerine ve pompalı olup olmadıklarına göre değişiklik gösterir. Genel anlamda Milsu su arıtma modelleri günde 260 litre su üretim kapasitesine sahiptir. Su üretilirken geçtiği filtre sayısı aşamalar olarak geçer. Beş, sekiz ve dokuz şeklinde sunulan modellerin filtreleri farklı işlevler görür. 5 mikron sediment filtresi kiri, pası ve kum taneciklerini görece büyük parçaları giderir. Blok karbon filtre, klorun ve organik kimyasalların büyük bir çoğunluğunu alır. 1 mikron sediment filtre, partikülleri gidererek membranın ömrünü uzatır. 75 GPD membran filtre, arsenik, kursun, bakir, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum gibi suda olabilecek kontaminantları giderir. Son olarak Coconut karbon filtre, Hindistan cevizi kabuğundan yapılmış anti-bakteriyel filtre, suyu kolay içilir hale getirir olarak her modelde ortak; 8 ve 9 aşamalı cihazlarda ekstra filtrelerle özellikleri artırılarak tasarlanır. Ekstra filtreler; mineral filtre, detox filtre, alkalin filtre olarak yer bulur. Boyutlarına bakılmaksızın genleşme tankı; lüks musluk, tank musluğu, Shut Of Valf, atık su kısıcısı çoğu üründe ortaktır. Milsu su arıtıcı pompalı veya pompasız; kapalı veya açık kasa şeklinde seçeneklerle de tüketicilerin kendilerine uygun ve beğendikleri ürünü bulmalarını kolaylaştırıyor. Kapalı veya açık kasa seçenekleri estetik açıdan bir seçimi beraberinde getirir. Tezgâh altında kullanım için tasarlanan ürünler daha çok açık kasa özelliğine sahip olanlarken kapalı kasa özelliği tezgâh altında yer olmayıp derli toplu durmasını tercih eden tüketicilerin seçimlerini yansıtıyor. Milsu su arıtıcı modelleri ofis, ev veya fabrika ayrımı gözetmeksizin tek tip ürün özelliği sunarak pratik ve ergonomik ürünün özelliğini öne çıkarmaktadır. Milsu su arıtma fiyatları uygun seçeneklerle piyasada yerini alıyor. Temiz, sağlıklı ve nitelikli bir su içme deneyimini uygun fiyatlarla kullanıcılara sunan Milsu markası pratik teknolojiyi satın alınır hale getiriyor.

Nitelikli ve Sağlam Tasarımıyla Milsu Su Arıtma Cihazı

Nitelikli ve Sağlam Tasarımıyla Milsu Su Arıtma Cihazı

Son zamanlarda artan su arıtma sistemlerine yönelik ilgiyi karşılayabilecek ürünler sunan Milsu su arıtma teknolojisini nitelikli ve sağlam temellere oturtarak hizmet veriyor. Kaliteli su içmek için, şişelenmiş su yerine evde kolaylıkla sahip olunabilecek sağlık suyun elde edinmesini sağlayarak daha yaşanılabilir bir dünyayı tüketicilerine sunuyor. Farklı şekillerde rahatlık sağlayan ve rahat olduğu kadar sağlam olan Milsu su arıtım cihazı modelleri, uzun süreli kullanım için tasarlanıyor. Ergonomik yapısı ile kolayca kurulup su arıtımına başlayan, sertifikaları ile nitelikli ve kaliteli olduğu desteklenen, sağlıklı materyallerden üretilen cihazlar tüketici odaklı olarak dizayn edilir. Piyasadaki benzerlerinden ayrılan belirli özellikleri Milsu arıtma cihazı için tanımlayıcı bir çizgi yaratmıştır. Karmaşık olmayan bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra uzun yıllar sorunsuzca kullanım sunmayı hedefler. Kurumsal birçok şirket, bakanlıklar, yeme-içme yerleri, endüstriyel şirketler tarafından referanslara sahip olması niteliklilik durumunu artırır. Su artıma cihazları sağlam tüketim malları olmalarıyla öne çıkarlar. Uzun yıllar kullanılabilecek özellik taşımaları nitelikli tasarımlarını destekler. Su arıtma ihtiyacına sağlamlığı ile cevap veren Milsu markası gereksinimlere yönelik ürünler geliştirir. Milsu adını belirginleştiren nitelik ve sağlamlık damgası sertifikalarla da destekleniyor. Uluslararası alanda dikkat çeken firmanın ürünleri beklentilerin ötesine geçmeyi hedefliyor.

Milsu Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

Milsu Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

Milsu su arıtma cihazları pratik kurulumu ve ergonomik yapısıyla evde teknik servise ihtiyaç duyulmadan kurulabilecek özelliğe sahiptir. Paket içeriğinden çıkan basit parçalar, belirtilen bölümlerle birleştirilerek kurulum rahatlıkla yapılır. Hangi parçaların nereye geleceği belirtilmiştir. Şebeke suyunun su alma aparatına bağlamak gerekir, atık borusu ve tanka aktarma borusu bağlantıları sağlandıktan sonra su kaçağının önlenmesi teflonlama ile gerçekleşir. Parçalar genel olarak çevrilerek bağlanmaya uygun şekilde tasarlanmıştır. Fazladan bir alete ihtiyaç duyulmadan çıplak elle kurulum sağlanabilir. Pompalı modellerde kurulumun ardından fiş prize takılarak kullanıma başlanabilir. Pompa bulundurmayan modelleri benzer kurulumların ardından fişe takmayı gerektirmez. Ancak pompanın olmaması en az 4 barlık basıncın var olmasını gerektirir. Elektrik olmadığı için yüksek basınçla suyun filtrelerden geçişi sağlanmalıdır. Pompalı modeller su basıncının düşük olduğu yerlerde kullanımı kolaylaştırması açısından önemlidir. Milsu su arıtma modelleri içinde barındırdıkları ters ozmos özelliği içme suyu üretmek için kullanılan bir sistem olarak son yıllarda yükselişe geçen ve hayatın her alanında kullanılmaya başlayan bir teknolojidir. Su arıtma cihazlarında ters ozmos çeşme suyunun veya kirli suyun arındırılmasında esas rolü oynayan bölümdür. Ters ozmos filtresinde, üzerinde bulunan membranlarda suyun geçmesi sağlanarak temizleme işlemi yapılır. Su bu membranlarda yüksek basınçla geçer. Filtrenin mikroorganizmalardan daha küçük delikli olması özelliği sayesinde membran filtreden geçemeyen partiküller sudan ayrıştırılarak su saflaştırılır. Zararlı maddelerle dolu ayrılmış atık su, atık su borusunda dışarı atılır. Ters ozmosun bir diğer avantajlı yanı geliştirilebilir olmasıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte yalnızca çeşme suyu değil tuzlu sular (deniz ve okyanus) da arıtılabilir hale gelmiştir. Cihazların temizliği ve filtre değişimi düzenli olarak yapılmalıdır. Uzun süreli ve sağlam kullanım için filtreler, Milsu su arıtma cihazı modellerinde farklılık gösteren türlerine göre 6-18 ay arasında değiştirilmelidir. Tortu ve karbon filtreleri 6 ayda bir; ters ozmos ve Coconut filtreler 12 ayda bir; mineral, alkalin ve detox filtreler ise 18 ayda bir yenilenmelidir. Bu sayede cihazın sorunsuz çalışmaya devam etmesi sağlanır.

MİLSUART, Su Arıtma Cihazları

için 45 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

MİLSUART
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activex (7)
Acura (4)
Adessa (1)
Aeg (1)
Alba (1)
Altus (2)
Ameripure (10)
AMT (100)
Angel (1)
ANKER (1)
aquabest (16)
Aquafer (8)
Aquafilter (20)
Aquafine (12)
Aquaflo (30)
AQUAGOLD (6)
Aqualine (850)
Aquatürk (90)
Aquawell (1)
Arisco (1)
Arıtmax (1)
Arnica (1)
Artmix (1)
Arzum (1)
Arçelik (10)
Auer (3)
Awox (1)
Bari (12)
Beko (2)
Berf (3)
Berkgoff (1)
Biggshop (1)
Bluehouse (2)
BMB (18)
Brita (18)
CALIVITA (1)
Cas (1)
Clairwater (23)
Cloer (2)
CNS (7)
Comtech (36)
Conax (223)
Conti (1)
Damlalife (154)
Day-co (1)
Dekor (1)
Diamond (3)
Dijitsu (2)
(7274)
(6)
Doğrular (1)
Eco (13)
ecoplus (8)
Eliks (4)
First (1)
Gazella (1)
Hilfe (1)
Hyundai (11)
Kemflo (2)
Knmaster (9)
Korkmaz (1)
LG (368)
Lider (1)
Lifetech (87)
Maestro (1)
Master (1)
MİLSUART (45)
Nizamoğlu (11)
Penta (4)
Philips (1)
Prizma (4)
Puretech (35)
Purezone (1)
Rainwater (12)
Ravent (12)
Renal (2)
Rowenta (1)
Saraylı (1)
Singer (1)
SM (3)
Snowwater (1)
Stilevs (1)
stratos (38)
Suarıtmax (11)
VIP WATER (11)
Vontron (18)
waterbank (1)
Watergreen (20)
Waterlife (68)
WATERPOİNT (327)
Weewell (1)
WMF (11)
Zanussi (1)
zerowater (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (34)
ve üzeri (35)
ve üzeri (35)
ve üzeri (35)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL