Lifetech Su Arıtma Cihazları

Evinizde doya doya kendi içme suyunuzu üretebileceğiniz Lifetech su arıtma cihazı sizlerin temiz suya ulaşmasını hedeflemektedir. Temiz ve lezzetli sular içebilir ve sağlığınızı koruyabilirsiniz. Dijital ekran vasıtasıyla ayarlamaları yapabilir ve arıtma sürecini rahatlıkla izleyebilirsiniz. Kaynak sularının geçirdiği aşamaları, izlediği süreç boyunca metal, atık ve kimyasal maddeleri tersine çevirebilirsiniz.  Lifetech su artıma sizlerin damak tadınızı bozmamanız için birçok aşamadan geçirerek arıtma işlemini gerçekleştirmektedir. Çoklu filtre sistemi ile evinize gelen kaynak suyu en ince ayrıntısına kadar temizlenmekte ve sizlere sunulmaktadır. Lifetech arıtma sizlerin de mutfağında yer alabilir.

Lifetech Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lifetech Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lifetech 6 Aşamalı Alkali, Lifetech 7 Aşamalı Alkali ve Galon Membrandı Direk Akışlı modelleri ile piyasada yer almaktadır. 6 Aşamalı Alkali model üzerinde bulunan tatlandırıcı filtre daha lezzetli sular içmenize olanak sağlar. Tatlı suyun tadını aldıktan sonra bu cihazın müdavimi olabilirsiniz. Pompalı ve pompasız özelliklere sahip bu modeller su basıncının yeterli gelmemesi durumunda şebeke suyunun cihaz içine çekilmesinde yardımcı olmaktadır. Yüksek akış pompası da suyun çekilmesine yardımcı bir özelliktir. Lifetech su arıtma fiyatları cebinize uyan seçeneklerle hemen bir tık uzağınızda. Fiyat farklılıkları beraberinde özellik değişimleri göstermektedir. Alkalin modellerinde tüm filtrelerin bulunmasının yanında alkalin filtre bulunmaktadır. Metallerin daha iyi arıtılmasını sağlayan bu özellik suyun mineral dengesinin bozulmasını engellemektedir. Yüksek verimlilik ile çalışan yapısı kısa sürede litrelerce suyun arıtılmasını sağlamaktadır. Kullanıcı panellerinin arayüz kolaylığı ve her insanın kullanımına uygun olası dilediğiniz ayarlamayı yapabilmenize olanak sağlar. Dijital kullanıma uygun olması markanın teknolojik gelişmelere uygunluğunu göstermektedir. Lifetech su arıtma cihazı yorumları da kullanıcıların cihaz memnuniyetini göstermektedir. Ön arıtma işlemi için 5 ve 1 mikron spun ve karbon filtre yapısına sahip modeller bulunmaktadır. Kalite bakımından Altın Mühür Sertifikasına sahip marka kullanıcılarının güvenini kazanacak işler yapmaktadır. Lifetechwater su arıtma sistemleri Water For Life (Yaşam İçin Su) Sloganı ile Tüm Dünyaya kaliteyi götürmeyi hedeflemiştir. Ürettiği modeller de bu amacını kanıtlamaktadır. Lifetech su arıtma cihazı 7 aşamalı alkali sahip olduğu filtre teknolojisi sayesinde kilo vermenizi kolaylaştırır ve hayatınıza sağlık katar. Elektrik gerektirmeyen yapısı faturalarınızı rahatlatacak durumdadır. 12 litre tank kapasitesi ile istediğiniz kadar suyu kullanabilirsiniz. Sadece içmek için değil çay demlemek, yemek pişirmek için de bu arıtıcıdan elde ettiğiniz suyu kullanabilirsiniz. Lifetech 7 aşama filtre seti kalsiyum, magnezyum, potasyum gibi toplam 11 mineralden oluşan alkalin filtresiyle suyunuza doğan anyon ve katyon iyonları katarken, suyunuzun pH seviyesini de yükseltir. Detox filtre suyun molekül yapısını küçülterek hücre emilimini maksimum seviyeye çıkarırken toksinlerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır.

Damak Tadınıza Uygun Sular Lifetech Su Arıtma Cihazı ile Mutfağınızda

Damak Tadınıza Uygun Sular Lifetech Su Arıtma Cihazı ile Mutfağınızda

Marketten aldığınız pet şişe suları, abone olduğunuz damacana firmaları gibi sistemlerle uğraşmadan elinizin altında olan arıtma cihazından suyunuzu temin edebilirsiniz. Damacana kullanım yöntemlerinde güven sorunu ve damacanaların suyu taşıma işlevi dışında her türlü amaç için kullanılması Lifetech su arıtıcı ürününün gerekliğini ispat etmektedir. Ayrıca marketlerden aldığınız çok sayıda pet şişenin kapladığı alan ve çevrede uzun yıllar boyunca yok olmaması da su içme yöntemini es geçme sebeplerinizden biri olabilir. Su içmek temel ihtiyaç olmanın dışında bu cihaz sayesinde bir alışkanlık ve hobi olabilir. Böbrek sağlığınızda da büyük etkisi olan suyun Lifetech su arıtma cihazı 7 aşamalı sistemi ile sağlığınızın en büyük yardımcısıdır. Sağlıksız su içiminden kaynaklanan börek yetmezliği ve böbrek taşı olumu sık karşılaşılan durumlardan birisidir. Arıtma suyu sağlığınızı korumanın yanında böbrek sağlığınıza olumlu etkiler yapabilmektedir.  İnsanların sıkça şikâyet ettikleri çaydanlık ve kettle dibinde oluşan can sıkıcı kireç birikintilerinden kurtulabilirsiniz. Lifetech su arıtma filtre kullanarak suyunuzu, dakikalar içinde vücudunuzun Ph seviyesini dengeleyen ve daha zinde hissetmenize yardımcı olan alkalin hale getirebilirsiniz. Su arıtma cihazı doğru kullanıldığı vakit faydalı olabilecek bir cihazdır. Filtre değişim süreleri su kalitesine ve su kullanım miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Lifetech markası da bunları göz önünde bulundurarak üretim yapmakta ve kullanıcı deneyimlerini göz önünde bulundurmaktadır. Dolaysıyla piyasa şartlarına göre ekonomik bir suya kavuştuğunuz gibi sağlık açısından son derece yararlı taze üretilmiş sağlıklı bir suya kavuşabilirsiniz. Yeterli miktarda su içmeyen biri, dehidrasyon neticesinde ciddi sağlık problemleri ve rahatsızlıkları yaşayabilir. Yorgunluk, kafa karışıklığı, hafıza kaybı, baş dönmesi, idrar yolu enfeksiyonları, kabızlık, kuru-kırışık cilt, kırılgan saç, zayıf tırnaklar ve baş-kas ağrısı; az su içmek neticesinde karşılaşılabilecek durumlardan birkaçıdır. Arıtma cihazı bu durumlardan sizleri kurtaracak olan yardımcılardan biridir. Filtre gözeneklerinin sıklığı da bunu doğrular niteliktedir. Lifetech su arıtma filtre fiyatları uygun ve düzenli değişim yapabileceğiniz seçenekler ile yetkili servis ve online mağaza da yer almaktadır. Sizler de sipariş ederek sahip olabilirisiniz.

Lifetech Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

Lifetech Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

Filtre değişimlerinde markaya ait olan aksesuar çeşidini kullanınız. Farklı tür yedek parçalar kullanmanız arıtma işleminin sekteye uğramasına neden olmaktadır. Arıtma işleminin düzgün olmamasına ve arıtılan suya kirli suyun karışmasına neden olmaktadır. Cihaza takılan uyumsuz parçadan kaynaklanan hasarlar cihazın garanti kapsamı dışına çıkmasına neden olabilir. Yedek parçaları kolaylıkla yetkili satıcı ve servisinizden temin edebilirsiniz. Cihaz fişine su temas etmemesine dikkat ediniz. Cihazı ve fişini kurutarak tekrar çalıştırma işlemine geçebilirsiniz. Cihazı saklayacağınız zaman çocukların ulaşamayacağı alanlara yerleştiriniz. Cihazı uzun süre kullanmayacağınız durumlarda cihazın içerisindeki suyun iyice boşaltıldığından emin olunuz. Lifetech su arıtma filtre temizlemelerini filtre yapısını aşındıracak deterjan malzemeleri ile yapmayınız. Cihazın üzerine ağır eşyalar koymamaya özen gösteriniz. Bu durum cihazın iç mekanizmalarına ve dış kısımlarına zarar verebilir ve cihazın çalışma durumunu etkileyebilir. Su arıtma cihazları etrafının havalandırmalı olmasına dikkat ediniz. Havadar bir şekilde çalışan arıtma cihazı daha yüksek performans gösterebilir. Cihaz üzerinde yazan voltaj değerinin üzerinde veya altında olan prizlere takmayınız. Cihazın bulunduğu ortamda aşındırıcı maddelerin olmamasına dikkat ediniz. Tamirat ve değişim esnasında cihazı prizden çıkarınız. Lifetech su arıtma cihazı yorum sayılarına bakacak olursak cihazların taşınma esnasında filtrelerin sert zeminler ile teması sonrası arıtma işleminde aksaklılar yaşanmaktadır. Nakliye işleminde cihaza ait olan kutu ve paketleri kullanarak cihazın kalıcı hasar almasını önleyebilirsiniz. Muhafaza işlemlerinde çocukların ulaşamayacağı kısımlara yerleştiriniz. Yerleştirme işleminden önce cihazın içinin ve fitre yuvalarının su taşımamasına dikkat ediniz. Su taşıması durumunda cihaz içinde ve filtre gözeneklerde küflenmeler ve kararmalar meydana gelebilir. Bu durum ise tekrar kullanıma başladığınız zaman temiz suya, bu süreçte oluşan küf ve pasın karışmasına neden olabilir. Lifetech su arıtma cihazı fiyatları bulundurduğu filtre sayısına soğutma ve sıcak su oluşturmasına, pompalı ya da pompasız olmasına ve ayarlanabilir olmasına göre değişmektedir. Cihazı su sıcaklığı kırk beş derece olan alanlarda kullanmayınız. Cihazı kullandığınız alanın düz ve sabit olmasına dikkat ediniz. Cihazı beş gün gibi uzun bir süre kullanmadıysanız depodaki suyu temizleyiniz.

Lifetech, Su Arıtma Cihazları

için 87 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

Lifetech
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activex (7)
Acura (4)
Adessa (1)
Aeg (1)
Alba (1)
Altus (2)
Ameripure (10)
AMT (100)
Angel (1)
ANKER (1)
aquabest (16)
Aquafer (8)
Aquafilter (20)
Aquafine (12)
Aquaflo (30)
AQUAGOLD (6)
Aqualine (850)
Aquatürk (90)
Aquawell (1)
Arisco (1)
Arıtmax (1)
Arnica (1)
Artmix (1)
Arzum (1)
Arçelik (10)
Auer (3)
Awox (1)
Bari (12)
Beko (2)
Berf (3)
Berkgoff (1)
Biggshop (1)
Bluehouse (2)
BMB (18)
Brita (18)
CALIVITA (1)
Cas (1)
Clairwater (23)
Cloer (2)
CNS (7)
Comtech (36)
Conax (223)
Conti (1)
Damlalife (154)
Day-co (1)
Dekor (1)
Diamond (3)
Dijitsu (2)
(7272)
(6)
Doğrular (1)
Eco (13)
ecoplus (8)
Eliks (4)
First (1)
Gazella (1)
Hilfe (1)
Hyundai (11)
Kemflo (2)
Knmaster (9)
Korkmaz (1)
LG (368)
Lider (1)
Lifetech (87)
Maestro (1)
Master (1)
MİLSUART (45)
Nizamoğlu (11)
Penta (4)
Philips (1)
Prizma (4)
Puretech (35)
Purezone (1)
Rainwater (12)
Ravent (12)
Renal (2)
Rowenta (1)
Saraylı (1)
Singer (1)
SM (3)
Snowwater (1)
Stilevs (1)
stratos (38)
Suarıtmax (11)
VIP WATER (11)
Vontron (18)
waterbank (1)
Watergreen (20)
Waterlife (68)
WATERPOİNT (327)
Weewell (1)
WMF (11)
Zanussi (1)
zerowater (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(27)
ve üzeri (32)
ve üzeri (33)
ve üzeri (34)
ve üzeri (34)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL