BMB Su Arıtma Cihazları

Dünyada gittikçe endişe duyulmaya başlayan su kaynakları problemleri akıllara çeşitli soruları getiriyor. Bu nedenle içtiğimiz suyun kalitesi artık önemli bir hale geldi. Evlerde çeşme suyunun içme suyu olarak tercih edilmemesi damacanada satılan kaynak suyunu alıp içme eğilimini ortaya çıkarmıştır. Fakat son dönemlerde fabrika işlemi görmüş bu suların ne kadar temiz ve kaliteli olduğu da tartışmalı hale gelmiştir. Böylece su arıtma sistemi bu soruna faklı çözüm bulmuştur. BMB su arıtma, Gerçek Seçici Filtrasyon özelliği sayesinde tortu, nano parçacıklar, kireç, mikroorganizma, ağır metal ve zirai ilaçlar gibi zararlı maddeler filtre edebiliyor. Bu sayede vücudunuza girmesini istemediğiniz hiçbir madde içeri nüfus edemiyor. Aynı zamanda BMB su arıtıcı magnezyum ve kalsiyum gibi doğal minerallerin suyun içerisinde serbest şekilde dolaşmasını sağlayarak vücudunuzun daha dinç ve sağlıklı olmasına da katkı sağlar.

BMB Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

BMB Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Su arıtma cihazı pratik olmasının yanında kullanıcının içtiği suyun tadını değiştirmez. BMB endüstriyel kullanımlar içinde üretilen cihazları düşük maliyet garantisi vererek kaliteli su üretmektedir. BMB su arıtma cihazı nano teknolojisi sayesinde diğer su arıtıcılarından farklı bir yapıya sahiptir. ISO ve TSE sertifikalarına sahip olan BMB nano teknolojisiyle çeşitli fiyat ve modelleri ile geniş bir yelpaze sunmaktadır. BMB su arıtma cihazı 7 filtreli bilgisayar ile kontrol edilmektedir. Bu sayede filtre kullanım süresi, sistem ve arızalar kolaylıkla kontrol edilip, tespit edilebilir. Kullanıcılar sistemi bu sayede gönül rahatlığı ile kullanabilir. 7 filtreden oluşan bu cihaz kullanıcıya geniş bir kapasite sunduğu için geniş ailelerce de tercih edilebilir. Lezzetli ve sağlıklı su üreten bu cihaz ebeveynlerin çocuklarına su içirirken endişe duymamasını garanti eder. Kontrol edilen su değerleri hem hamilelerin hem de yeni doğmuş bebeklerin hassasiyetine uygunluk derecesinin kontrolünü sağlar. Filtre kapasitesi sayesinde saatte 120 litre su üretebilmektedir. BMB su arıtma cihazı fiyatları ise ürün özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Endişelendirmeyen BMB Su Arıtma Cihazı

Endişelendirmeyen BMB Su Arıtma Cihazı

BMB su arıtma sistemleri dijital işlemci özelliğine sahiptir. Bu özellik kullanıcılara avantajlar sağlar. Suyun kalitesini üreten cihaza sahip olmak kadar onu kontrol edebilmekte önem taşımaktadır. BMB’nin dijital işlemci özelliği filtre ömrünü uyarı ile kullanıcıya bildirerek eskimiş ve özelliğini yitirmiş filtrelerin kullanımını önler. Arıza meydana geldiğinde cihaz uyarı vererek herhangi bir soruna sebebiyet vermeden kullanıcıyı bilgilendirir. Kullanıcı menüsüne ve ekrana sahip olan cihaz su değerlerini ve kendini temizleme komutunu kolayca kullanabilir. Su arıtma cihazı BMB, ters ozmos özelliği ile kendini temizleyebilir. 7 fitreli modelinin yanı sıra endüstriyel kullanım amacıyla tasarlanmış modelleri de mevcuttur. Yapısı ve tasarımı sayesinde paslanmaz veya bakteri üretmez.

Kullanıcı Dostu BMB Su Arıtma Cihazı

Kullanıcı Dostu BMB Su Arıtma Cihazı

BMB su arıtma fiyatları modellere göre değişmekle birlikte her evin bütçesine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Kaliteli yapım malzemesi, pratik kullanımı ve kullanıcıyı memnun eden özelliklerine uygun bir fiyatlandırmaya sahip olan bu cihazlar kullanıcının dostudur. Uzun süreli kullanımı göz önüne alındığında kullanıcıya makul fiyat skalası sunmaktadır. BMB su arıtma cihazı yorumları olumlu yöndedir. Nano teknolojisini ilk geliştiren firmalardan biri olması olarak kullanıcıların gözüne çarpmaktadır. Kullanıcılardan iyi yorum almasının yanı sıra tam puan da almıştır. Uzun ömürlü yapısının dışında garanti belgesi de bulunan cihaz kullanıcı faydasını gözetir. Sayfamızdan ulaşılabilen kullanım kılavuzu ve şemalarıyla kullanıcıya her aşamada yardımcı olur. BMB su arıtma cihazlarının yanı sıra tüm markalara ait cihaz modellerine Su Arıtma Cihazları kategorimizde ulaşabilirsiniz.

BMB, Su Arıtma Cihazları

için 18 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

BMB
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activex (7)
Acura (4)
Adessa (1)
Aeg (1)
Alba (1)
Altus (2)
Ameripure (10)
AMT (100)
Angel (1)
ANKER (1)
aquabest (16)
Aquafer (8)
Aquafilter (20)
Aquafine (12)
Aquaflo (30)
AQUAGOLD (6)
Aqualine (850)
Aquatürk (90)
Aquawell (1)
Arisco (1)
Arıtmax (1)
Arnica (1)
Artmix (1)
Arzum (1)
Arçelik (10)
Auer (3)
Awox (1)
Bari (12)
Beko (2)
Berf (3)
Berkgoff (1)
Biggshop (1)
Bluehouse (2)
BMB (18)
Brita (18)
CALIVITA (1)
Cas (1)
Clairwater (23)
Cloer (2)
CNS (7)
Comtech (36)
Conax (223)
Conti (1)
Damlalife (154)
Day-co (1)
Dekor (1)
Diamond (3)
Dijitsu (2)
(7272)
(6)
Doğrular (1)
Eco (13)
ecoplus (8)
Eliks (4)
First (1)
Gazella (1)
Hilfe (1)
Hyundai (11)
Kemflo (2)
Knmaster (9)
Korkmaz (1)
LG (368)
Lider (1)
Lifetech (87)
Maestro (1)
Master (1)
MİLSUART (45)
Nizamoğlu (11)
Penta (4)
Philips (1)
Prizma (4)
Puretech (35)
Purezone (1)
Rainwater (12)
Ravent (12)
Renal (2)
Rowenta (1)
Saraylı (1)
Singer (1)
SM (3)
Snowwater (1)
Stilevs (1)
stratos (38)
Suarıtmax (11)
VIP WATER (11)
Vontron (18)
waterbank (1)
Watergreen (20)
Waterlife (68)
WATERPOİNT (327)
Weewell (1)
WMF (11)
Zanussi (1)
zerowater (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL